location icon м. Львів, вул. Кокорудза, 6; Пн-Сб: 8:00-20:00

Ми перетелефонуємо і підберемо зручний для Вас час занять Адреса центру вул. Кокорудза, 6, м. Львів
Ім'я не заповнено
Телефон не заповнено
Дякуємо. Очікуйте дзвінка

Instagram facebook

Запишіться на фахову консультацію лікаря, не відкладайте турботу про своє здоров'я

консультація лікаря 

Відправте заявку, щоб записатись на консультацію лікаря

Адреса центру вул. Кокорудза, 6, м. Львів

Інсультом називають пошкодження тканин мозку, викликане порушенням кровопостачання. Клітини мозку, не отримуючи поживні речовини разом з киснем, починають відмирати практично відразу після зупинки кровопостачання. Це спричиняє часткову або повну втрату функцій, за які відповідає пошкоджена мозкова тканина: порушень зору, мови, втрати рухової функції, паралічу і смерті.

Реабілітація після інсульту
Курс 10 занять
ІНДИВІДУАЛЬНА ЗНИЖКА ВІД -5% ДО -20%

Щоб дізнатись ціну курсу вкажіть ім'я та телефон Ми перетелефонуємо та допоможемо Вам підібрати курс лікування та реабілітації Адреса центру вул. Кокорудза, 6, м. Львів
Ім'я не заповнено
Телефон не заповнено
Дякуємо за відправлену заявку

Інсульт є однією з найбільш частих причин інвалідності, адже до 80% випадків хворих втрачають працездатність, а тому потребують спеціальної лікувальної фізкультури.

Перші ознаки інсульту. Що робити для відновлення організму?

Відновлення після інсульту - досить тривалий процес, який залежить від ступеня ускладнень, терпіння й бажання пацієнта. Залежно від цих факторів розробляється програма реабілітації. 

інсульт симптоми

Основними цілями лікування після інсульту в реабілітаційному центрі «Твоє Здоров’я» є максимальне відновлення фізіологічних функцій і психологічної рівноваги пацієнта.

У нас Ви зустрінете індивідуальний підхід, коли все, починаючи від режиму дня і закінчуючи фізичними навантаженнями, розраховується виходячи з індивідуальних особливостей біоритму, внутрішнього потенціалу можливостей і стану організму після перенесеного інсульту. Пам'ятайте, що повернути пацієнтові дієздатність або хоча б частково відновити функції організму шанси є завжди. І допоможе в цьому призначена лікарем лікувальна фізкультура (кінезотерапія) після інсульту.

інсульт причини

Фахівцям-неврологам відомо, що при адекватному фізичному тренуванні нормалізуються судинні та неврологічні розлади, як в області хребта, так і в кінцівках. Відбувається покращення кровопостачання уражених хворобою ділянок, а це, в свою чергу, відновлює обмінні процеси, сприяє зменшенню набряклості і інфільтрації в зоні ураження, усуває запальний процес. Цілеспрямоване застосування кінезітерапії вирівнює динаміку основних нервових процесів - збудження та гальмування.

Реабілітація після інсульту

Основним завданням реабілітації після інсульту є створення оптимальних умов, аби відновити фізичну активність. Реабілітація після інсульту передбачає максимальне відновлення функцій організму, порушених хворобою.

вправи після інсульту

Лікувальна фізкультура побудована з врахуванням поступового наростання складності, інтенсивності і тривалості вправ. Навантаження встановлюють індивідуально в залежності від наявності ускладнень. Під час занять лікувальною гімнастикою та фізкультурою в період збільшення рухового режиму важливе значення має контроль за станом пацієнта. Реабілітація після інсульту потрібна для попередження його ускладнень і зниження ризику чергових приступів, тому необхідно її провести в ранні терміни й у повному обсязі.

Грамотно підібрана комплексна програма реабілітації у центрі «Твоє Здоров’я» дозволить цілковито відновити організм, а значить повернути – свободу руху, радість займатися улюбленою справою та жити на повну силу!

ВІДЕО ВПРАВИ ІЗ ЗАНЯТЬ

Варто знати, що ефективність лікувальних занять за методикою кінезотерапії залежить від правильності виконання вправ та грамотно підібраної програми. Вправи потрібно виконувати під наглядом досвідченого фахівця реабілітолога та на спеціальних антигравітаційних тренажерах. Заняття в звичайних спортзалах не гарантує досягнення позитивного результату.

ВІДГУКИ ПРО РЕАБІЛІТАЦІЮ ТА ЛІКУВАННЯ У НАС

Дуже рекомендуємо центр. Особлива подяка реабілітологу пані Ірині. Вона за 2 заняття виправила, те що мучило два роки....

Posted by Ніна Будзинська on Friday, December 4, 2020

РЕКОМЕНДУЮ! 1. Це кваліфіковані фахівці, які допомогли доньці - вирівняти руку після важкого перелому (хоча лікарі...

Posted by Галина Орловська on Monday, November 2, 2020

Найкращий реабілітаційний центр!!! Я прийшла з проблемою в хребті - мала протрузію і здається не одну, лікар оглянув і...

Posted by Mariia Romanova on Monday, November 2, 2020

Хочу вам подякувати за уважність до пацієнтів, привітність а особливо моєму реабілітологу Ігорю ? Реабілітологи...

Posted by Хома Оксана on Thursday, March 12, 2020

Лише приємні враження залишилися після проходження курсу масажу. Тут затишно, чисто, ввічливий та компетентний...

Posted by Віра Дінтер on Wednesday, September 4, 2019

Мала сильну біль у спині. Рекомендували мені різне і масажі і вправити спину, але одного разу шукаючи відповідь на свою...

Posted by Ярослава Ковальчук on Saturday, December 1, 2018

Звернулась в центр на початку вересня з болями у поясниці. Після огляду лікаря порекомендували місячний курс...

Опубліковано Yuliya Andreychuk Неділя, 4 листопад 2018 р.

Ввічливий персонал, сучасне обладнання, хороші спеціалісти, пройдений курс кінезотерапії та дошки Євмінова дав хороший результат на зникнення болі в шиї та спині.?

Опубліковано Оксаною Оксаною Четвер, 11 жовтня 2018 р.

Сидяча робота, затиснута спина. Пройшла курс масажу і відчула полегшення . Почуваю себе добре. Планую курс...

Posted by Оксана Курило on Monday, June 11, 2018
Posted by Ellenka Bondarchuk on Wednesday, April 18, 2018

Прийшла в Твоє здоров'я через болі у шиї і дуже швидкій втомлюваності в кінці кожного робочого дня. Вже знала що маю...

Posted by Christina Kornienko on Tuesday, April 17, 2018

Сидяча робота, біль в спині. Походив на масажі і порадили пройти курс кінезотерапії, уже після місяця занять біль пройшла. Дуже дякую за допомогу!

Posted by Volodymyr Styranivskyy on Monday, April 16, 2018

 

МИ ЗАВЖДИ ГОТОВІ ВАМ ДОПОМОГТИ

clock time

Підберемо максимально зручний для Вас час для отримання фахових консультацій та проведення лікувальних занять, як на дому, так і в нас в центрі

Doctor

У нас кращі фахівці у своїй сфері, які забезпечать кваліфіковану допомогу та результативне лікування

running man icon

Ми застосовуємо нехірургічне втручання, використовуючи тільки перевірені сучасні методики

equipment-advantage

Використовуємо передові технології та обладнання для успішного лікування і реабілітації

Реабілітаційний центр "ТВОЄ ЗДОРОВ'Я"

Ми спеціалізуємось на лікуванні та реабілітації застосовуючи методику кінезотерапії при захворюваннях хребта, суглобів, нервової системи, відновленні після травм, післяопераційних, перед- та післяпологових станах. Унікальність цього методу у використанні індивідуально розроблених рухових вправ на спеціальних тренажерах з навантаженням або без нього, які поліпшують загальний стан хворого, здійснюють коригуючу дію на перебіг захворювання, знімають больові відчуття і сприяють повному одужанню.

Методика кінезотерапії повністю виключає потребу у прийомі медикаментозних препаратів чи в хірургічному (оперативному) втручанні. Вона розрахована на абсолютно всі вікові категорії і бере до уваги поточний стан та індивідуальні особливості організму. Досвідчені фахівці розроблять та підберуть оптимальну програму занять саме для Вас. Ви можете скористатися фаховою консультацією лікаря та пройти сеанси лікувального масажу, який доповнює програми лікування і реабілітації.

Наша адреса: м. Львів, вул. Кокорудза, 6.
Телефон консультанта-адміністратора: 096-081-99-80.

 • tvoie-zdorovia1.jpg
 • tvoie-zdorovia2.jpg
 • tvoie-zdorovia5.jpg
 • tvoie-zdorovia6.jpg
 • tvoie-zdorovia7.jpg
 • tvoie-zdorovia8.jpg
 • tvoie-zdorovia10.jpg
 • tvoie-zdorovia11.JPG
 • tvoie-zdorovia12.jpg
 • tvoie-zdorovia13.jpg
 • tvoie-zdorovia14.jpg
 • tvoie-zdorovia18.JPG
 • tvoie-zdorovia20.jpg
 • tvoie-zdorovia21.JPG
 • tvoie-zdorovia22.JPG
 • tvoie-zdorovia23.jpg
 • tvoie-zdorovia24.jpg
 • tvoie-zdorovia119.jpg
 • tvoie-zdorovia126.jpg

Виникли запитання? Потрібна допомога?

м. Львів, вул. Кокорудза, 6, (096) 081-99-80
© 2021 Реабілітаційний центр "ТВОЄ ЗДОРОВ'Я". Всі права захищено