location icon м. Львів, вул. Кокорудза, 6; Пн-Сб: 8:00-20:00

Ми перетелефонуємо і підберемо зручний для Вас час занять Адреса центру вул. Кокорудза, 6, м. Львів
Ім'я не заповнено
Телефон не заповнено
Дякуємо. Очікуйте дзвінка

Instagram facebook

Запишіться на фахову консультацію лікаря, не відкладайте турботу про своє здоров'я

консультація лікаря 

Відправте заявку, щоб записатись на консультацію лікаря

Адреса центру вул. Кокорудза, 6, м. Львів

Поліартрит - це запалення декількох суглобів, одночасно або послідовно.

Один з найбільш важких видів цієї хвороби - ревматоїдний артрит, важке автоімунне захворювання, нерідко призводить до інвалідності.

На відміну від артриту, поліартрит, як правило, має системний характер, що значно ускладнює його лікування.

Лікування поліартриту
Курс 10 занять
ІНДИВІДУАЛЬНА ЗНИЖКА ВІД -5% ДО -20%

Щоб дізнатись ціну курсу вкажіть ім'я та телефон Ми перетелефонуємо та допоможемо Вам підібрати курс лікування та реабілітації Адреса центру вул. Кокорудза, 6, м. Львів
Ім'я не заповнено
Телефон не заповнено
Дякуємо за відправлену заявку

Види і симптоми поліартриту

Поліартрит може виникнути як самостійне захворювання або на тлі іншого захворювання. У першому випадку це первинний поліартрит, у другому - вторинний.

Головні симптоми поліартриту – запалення, біль, почервоніння, припухлість, підвищення температури в області суглобів, ранкова скутість, деформація суглобів.

Із приєднанням артрозу виникають тугорухомість, хрускіт, обмежується рухливість суглобів. Ці симптоми говорять про прогресуюче руйнування хрящових тканин суглобів.

Подагричний поліартрит

Виникає із-за відкладення в суглобах солей сечової кислоти (уратів). Захворювання протікає з періодичними загостреннями - інтенсивним запаленням і болем. У періоди ремісії симптоми зникають.

Ревматоїдний поліартрит

Автоімунне захворювання, в результаті якого виникає характерна деформація суглобів. захворювання вражає симетрично суглоби кистей і стоп.

Псоріатичний поліартрит

Виникає при псоріазі і супроводжується шкірними проявами (бляшками). У деяких випадках поліартрит передує шкірним проявам.

Інфекційний поліартрит

Виникає внаслідок інфекції, як правило, в гострій фазі захворювання. реактивний поліартрит вражає суглоби на тлі кишкової або сечостатевої хронічної інфекції.

Хвороба Бехтерева

Поліартрит, що вражає суглоби хребта, з часом запалення призводить до знерухомлення спини.

Поліартрит пальців рук

поліартрит рукПоліартрит пальців рук вважається більшою мірою жіночою, аніж чоловічою хворобою.

Його симптоми і причини можуть відрізнятися, проте спільним є одне - запальний процес, який охоплює кілька суглобів кисті, одночасно або послідовно.

Поліартрит пальців рук на ранній стадії може проявлятися помірними, незначними болями.

Лікування поліартриту

Лікування поліартриту у Реабілітаційному центрі “Твоє Здоров’я” проводиться строго індивідуально. Перш за все, лікар з'ясовує причини виникнення хвороби. У літньому віці поліартрит пальців рук часто виникає внаслідок порушення обмінних процесів і відкладення солей. У молодих людей ця хвороба нерідко є наслідком травм, мікротравм, значних перевантажень суглобів. Причиною запалення суглобів рук може бути автоімунна реакція у відповідь на гостре інфекційне захворювання. Поліартрит може виникнути також на тлі млявого запального процесу в організмі або як алергічна реакція. Кожен з цих випадків вимагає комплексного лікування.

При виборі методів і тактики лікування поліартриту має значення характер запалення, яке зазвичай охоплює не тільки суглобові, але і навколосуглобові тканини (синовіальні оболонки, сухожилля). Чималу роль відіграють також індивідуальні особливості організму.

Симптоми і лікування поліартриту плечового суглоба

поліартрит плечового суглобаСимптоми поліартриту плечового суглоба розвиваються, як правило, поступово. Спочатку в плечі відчувається лише незначний біль. Враження плечових суглобів може бути одночасним (праве і ліве плече) або послідовним, коли спочатку симптоми виникають в одному плечі, а потім поширюються і на друге.

Залежно від характеру симптомів розрізняють простий поліартрит плечового суглоба і плечолопатковий поліартрит. Характерною особливістю обох форм захворювання є обмежена рухливість плеча, посилення болю в плечі при рухах – спробі завести руку за спину, підняти, відвести руку.

В області плечового суглоба знаходиться велике кількість нервів (плечове нервове сплетіння), що визначає високу інтенсивність больового синдрому.

Лікування поліартриту плечового суглоба необхідно почати вже при ранніх симптомах. У цьому випадку прогноз лікування найбільш сприятливий, і в більшості випадків розвиток захворювання вдається зупинити.

Симптоми і лікування ревматизму суглобів

Ревматизм суглобів найчастіше називають ревматоїдним поліартритом, проте це різні захворювання.

ревматизм суглобівСимптоми ревматизму суглобів частіше виникають в молодому віці, зазвичай після перенесених гострих інфекцій. Суглоби вражаються симетрично, причому як правило, захворювання охоплює великі суглоби - плечові, ліктьові, гомілковостопні, колінні. Ревматизм суглобів розвивається повільно і зазвичай має хронічні рецидивні прояви. Небезпека ревматизму полягає, перш за все, в системному ураженні організму. Поряд з суглобами він охоплює всі сполучні тканини організму, включаючи серце та інші внутрішні органи, тому так важливо провести своєчасне комплексне лікування і тим самим уникнути важких ускладнень ревматизму.

Лікування ревматоїдного поліартриту

При діагнозі ревматоїдний поліартрит лікування поліартриту вимагає найбільшого часу і зусиль. Багато залежить від своєчасності початку лікування. В одних випадках вдається значно уповільнити розвиток захворювання, і це вже добре. В інших випадках правильно обрана тактика лікування дозволяє не тільки зупинити розвиток ревматоїдного поліартриту, але навіть повернути його назад.

В результаті лікування вдається досягти значного поліпшення рухових функцій пальців рук, зменшити болі, деформацію, припухлість і інші ознаки запалення суглобових і навколосуглобових тканин. Важливе завдання лікування при діагнозі ревматоїдний поліартрит - попередження ускладнень і поширення процесу на внутрішні органи (серце, нирки) і сполучні тканини.

ВІДЕО ВПРАВИ ІЗ ЗАНЯТЬ

Варто знати, що ефективність лікувальних занять за методикою кінезотерапії залежить від правильності виконання вправ та грамотно підібраної програми. Вправи потрібно виконувати під наглядом досвідченого фахівця реабілітолога та на спеціальних антигравітаційних тренажерах. Заняття в звичайних спортзалах не гарантує досягнення позитивного результату.

ВІДГУКИ ПРО РЕАБІЛІТАЦІЮ ТА ЛІКУВАННЯ У НАС

Дуже рекомендуємо центр. Особлива подяка реабілітологу пані Ірині. Вона за 2 заняття виправила, те що мучило два роки....

Posted by Ніна Будзинська on Friday, December 4, 2020

РЕКОМЕНДУЮ! 1. Це кваліфіковані фахівці, які допомогли доньці - вирівняти руку після важкого перелому (хоча лікарі...

Posted by Галина Орловська on Monday, November 2, 2020

Найкращий реабілітаційний центр!!! Я прийшла з проблемою в хребті - мала протрузію і здається не одну, лікар оглянув і...

Posted by Mariia Romanova on Monday, November 2, 2020

Хочу вам подякувати за уважність до пацієнтів, привітність а особливо моєму реабілітологу Ігорю ? Реабілітологи...

Posted by Хома Оксана on Thursday, March 12, 2020

Лише приємні враження залишилися після проходження курсу масажу. Тут затишно, чисто, ввічливий та компетентний...

Posted by Віра Дінтер on Wednesday, September 4, 2019

Мала сильну біль у спині. Рекомендували мені різне і масажі і вправити спину, але одного разу шукаючи відповідь на свою...

Posted by Ярослава Ковальчук on Saturday, December 1, 2018

Звернулась в центр на початку вересня з болями у поясниці. Після огляду лікаря порекомендували місячний курс...

Опубліковано Yuliya Andreychuk Неділя, 4 листопад 2018 р.

Ввічливий персонал, сучасне обладнання, хороші спеціалісти, пройдений курс кінезотерапії та дошки Євмінова дав хороший результат на зникнення болі в шиї та спині.?

Опубліковано Оксаною Оксаною Четвер, 11 жовтня 2018 р.

Сидяча робота, затиснута спина. Пройшла курс масажу і відчула полегшення . Почуваю себе добре. Планую курс...

Posted by Оксана Курило on Monday, June 11, 2018
Posted by Ellenka Bondarchuk on Wednesday, April 18, 2018

Прийшла в Твоє здоров'я через болі у шиї і дуже швидкій втомлюваності в кінці кожного робочого дня. Вже знала що маю...

Posted by Christina Kornienko on Tuesday, April 17, 2018

Сидяча робота, біль в спині. Походив на масажі і порадили пройти курс кінезотерапії, уже після місяця занять біль пройшла. Дуже дякую за допомогу!

Posted by Volodymyr Styranivskyy on Monday, April 16, 2018

 

МИ ЗАВЖДИ ГОТОВІ ВАМ ДОПОМОГТИ

clock time

Підберемо максимально зручний для Вас час для отримання фахових консультацій та проведення лікувальних занять, як на дому, так і в нас в центрі

Doctor

У нас кращі фахівці у своїй сфері, які забезпечать кваліфіковану допомогу та результативне лікування

running man icon

Ми застосовуємо нехірургічне втручання, використовуючи тільки перевірені сучасні методики

equipment-advantage

Використовуємо передові технології та обладнання для успішного лікування і реабілітації

Реабілітаційний центр "ТВОЄ ЗДОРОВ'Я"

Ми спеціалізуємось на лікуванні та реабілітації застосовуючи методику кінезотерапії при захворюваннях хребта, суглобів, нервової системи, відновленні після травм, післяопераційних, перед- та післяпологових станах. Унікальність цього методу у використанні індивідуально розроблених рухових вправ на спеціальних тренажерах з навантаженням або без нього, які поліпшують загальний стан хворого, здійснюють коригуючу дію на перебіг захворювання, знімають больові відчуття і сприяють повному одужанню.

Методика кінезотерапії повністю виключає потребу у прийомі медикаментозних препаратів чи в хірургічному (оперативному) втручанні. Вона розрахована на абсолютно всі вікові категорії і бере до уваги поточний стан та індивідуальні особливості організму. Досвідчені фахівці розроблять та підберуть оптимальну програму занять саме для Вас. Ви можете скористатися фаховою консультацією лікаря та пройти сеанси лікувального масажу, який доповнює програми лікування і реабілітації.

Наша адреса: м. Львів, вул. Кокорудза, 6.
Телефон консультанта-адміністратора: 096-081-99-80.

 • tvoie-zdorovia1.jpg
 • tvoie-zdorovia2.jpg
 • tvoie-zdorovia5.jpg
 • tvoie-zdorovia6.jpg
 • tvoie-zdorovia7.jpg
 • tvoie-zdorovia8.jpg
 • tvoie-zdorovia10.jpg
 • tvoie-zdorovia11.JPG
 • tvoie-zdorovia12.jpg
 • tvoie-zdorovia13.jpg
 • tvoie-zdorovia14.jpg
 • tvoie-zdorovia18.JPG
 • tvoie-zdorovia20.jpg
 • tvoie-zdorovia21.JPG
 • tvoie-zdorovia22.JPG
 • tvoie-zdorovia23.jpg
 • tvoie-zdorovia24.jpg
 • tvoie-zdorovia119.jpg
 • tvoie-zdorovia126.jpg

Виникли запитання? Потрібна допомога?

м. Львів, вул. Кокорудза, 6, (096) 081-99-80
© 2021 Реабілітаційний центр "ТВОЄ ЗДОРОВ'Я". Всі права захищено