location icon м. Львів, вул. Кокорудза, 6; Пн-Сб: 8:00-20:00

Ми перетелефонуємо і підберемо зручний для Вас час занять Адреса центру вул. Кокорудза, 6, м. Львів
Ім'я не заповнено
Телефон не заповнено
Дякуємо. Очікуйте дзвінка

Instagram facebook

Запишіться на фахову консультацію лікаря, не відкладайте турботу про своє здоров'я

консультація лікаря 

Відправте заявку, щоб записатись на консультацію лікаря

Адреса центру вул. Кокорудза, 6, м. Львів

Профілактор Євмінова – тренажер, що складається з дошки, поперечини і упору, призначений для лікування захворювань хребта за спеціально розробленою методикою Євмінова.

Встановлюватись дошка може під різними кутами, починаючи від 80 градусів і закінчуючи 90 градусами, а також під від’ємним кутом 25 градусів, при цьому голова людини знаходиться трохи нижче, ніж ноги. Встановлювати тренажер можна, як в лікувальному закладі, так і вдома. При цьому комплекс вправ для кожного пацієнта формується індивідуально.

Лікувальні властивості профілактора Євмінова

Методика заснована на тому, що її використання допомагає полегшити роботу хребта. Відомо, що всі міжхребцеві диски не можуть самостійно живитись киснем і поживними речовинами. Живлення здійснюється за рахунок хребців. При численних захворюваннях спини спостерігається такий патологічний стан, як здавлення дисків і навіть пошкодження хребців. При цьому відбувається значний збій в кровообігу, і він спостерігається доти, поки хребці не опиняються на своєму місці.

Щоденні тренування на профілакторі допомагають розтягувати хребці, звільняючи хребетні диски, що призводить до нормалізації їх кровопостачання, а значить, такі симптоми, як болі в спині або малорухливість хребта, проходять.

Вправи, що виконуються на дошці, не ушкоджують спину і мінімально навантажують хребет, але, незважаючи на це, вони дуже ефективні. Всіх їх можна умовно розділити на 4 групи:

 • Лікувальні.
 • Оздоровчі.
 • Спортивні.
 • Спеціальні.

Підібрати відповідний комплекс може тільки кваліфікований та досвідчений фахівець.

Вправи, виконуються у бережному руховому режимі, тому підходять практично для всіх людей, що мають проблеми зі спиною, і навіть для дітей, віком від 8 років. Також у реабілітаційних центрах, де застосовується профілактор, вже заздалегідь розроблені два комплекси вправ, які рекомендовані творцем дошки.

Під час заняття необхідно дотримуватися загальної рекомендованої тривалості – яка не повинна перевищувати 30 хвилин. Якщо людина вперше починає займатися на дошці Євмінова, то перші кілька сеансів не повинні перевищувати 10-15 хвилин. Повторювати такі заняття можна від 3 до 6 разів на тиждень, тобто при бажанні займатися можливо кожен день, але все залежить від конкретного діагнозу та загального стану людини.

Всі вправи виконуються плавно і повільно, без ривків, різких поворотів і великих навантажень. Як тільки відчувається втома в спині, вправи необхідно перервати та відновити заняття на наступний день.

Тривалість курсу також залежить від стану здоров'я і може тривати від 2 місяців до року. Найчастіше, короткі курси передбачені для людей, яким потрібно провести профілактику захворювань спини. Повноцінні реабілітаційні курси можуть тривати і на протязі всього року.

Дошка Євмінова – застосування при проблемах зі спиною

Комплекс вправ на профілакторі Євмінова стабілізує зв'язки та м’язи, збільшує відстань між хребцями та повертає їх у природнє положення, усуває хворобливі відчуття, болі в спині. Дошка Євмінова ефективна при патологіях та проблемах з хребтом, для збільшення витривалості і зміцнення м'язів, для оздоровлення та профілактики спини.

Дошка Євмінова для лікування сколіозу

Профілактор створений із урахуванням особливостей розвитку хребта. Вправи для спини на дошці Євмінова сприяють розтягування м'язових волокон, що активує процес відновлення м'язової та кісткової тканини. Значна частина вправ виконується у положенні лежачи, вниз головою, це сприяє максимальному розвантаженню м'язів спини. Систематичні заняття допомагають відновити кровопостачання хребта та виправити поставу.

Профілактор Євмінова при міжхребцевих грижах

Міжхребцеві грижі формуються у місцях, де диски недоотримують повноцінного живлення. Для лікування гриж дисків дошка Євмінова безпечна і ефективна, оскільки тренування на ній практично не навантажують хребет і запускають процес відновлення водного балансу диска. Під час занять починає вироблятися міжклітинна рідина, що поліпшує обмінні процеси в м'язах і сприяє самовідновленню хребців.

Дошка Євмінова при остеохондрозі

Остеохондроз супроводжується дискомфортом в області спини, дошка Євмінова розвантажить і розтягне хребет, зменшиться тиск всередині дисків і зникнуть хворобливі відчуття. Це відбувається завдяки тому, що вправи малоамплітудні.

Лікувальні заняття за методикою Євмінова активізують обмінні процеси в міжхребцевих дисках. Розвантаження хребта в результаті тракції (витягування) на профілакторі Євмінова в поєднанні з м'язовим навантаженням сприятливо позначається на зміцненні м'язового корсету, формуванні красивої фігури і здоров'я хребта.

ВІДЕО ВПРАВИ ІЗ ЗАНЯТЬ

Варто знати, що ефективність лікувальних занять за методикою кінезотерапії залежить від правильності виконання вправ та грамотно підібраної програми. Вправи потрібно виконувати під наглядом досвідченого фахівця реабілітолога та на спеціальних антигравітаційних тренажерах. Заняття в звичайних спортзалах не гарантує досягнення позитивного результату.

ВІДГУКИ ПРО РЕАБІЛІТАЦІЮ ТА ЛІКУВАННЯ У НАС

Дуже рекомендуємо центр. Особлива подяка реабілітологу пані Ірині. Вона за 2 заняття виправила, те що мучило два роки....

Posted by Ніна Будзинська on Friday, December 4, 2020

РЕКОМЕНДУЮ! 1. Це кваліфіковані фахівці, які допомогли доньці - вирівняти руку після важкого перелому (хоча лікарі...

Posted by Галина Орловська on Monday, November 2, 2020

Найкращий реабілітаційний центр!!! Я прийшла з проблемою в хребті - мала протрузію і здається не одну, лікар оглянув і...

Posted by Mariia Romanova on Monday, November 2, 2020

Хочу вам подякувати за уважність до пацієнтів, привітність а особливо моєму реабілітологу Ігорю ? Реабілітологи...

Posted by Хома Оксана on Thursday, March 12, 2020

Лише приємні враження залишилися після проходження курсу масажу. Тут затишно, чисто, ввічливий та компетентний...

Posted by Віра Дінтер on Wednesday, September 4, 2019

Мала сильну біль у спині. Рекомендували мені різне і масажі і вправити спину, але одного разу шукаючи відповідь на свою...

Posted by Ярослава Ковальчук on Saturday, December 1, 2018

Звернулась в центр на початку вересня з болями у поясниці. Після огляду лікаря порекомендували місячний курс...

Опубліковано Yuliya Andreychuk Неділя, 4 листопад 2018 р.

Ввічливий персонал, сучасне обладнання, хороші спеціалісти, пройдений курс кінезотерапії та дошки Євмінова дав хороший результат на зникнення болі в шиї та спині.?

Опубліковано Оксаною Оксаною Четвер, 11 жовтня 2018 р.

Сидяча робота, затиснута спина. Пройшла курс масажу і відчула полегшення . Почуваю себе добре. Планую курс...

Posted by Оксана Курило on Monday, June 11, 2018
Posted by Ellenka Bondarchuk on Wednesday, April 18, 2018

Прийшла в Твоє здоров'я через болі у шиї і дуже швидкій втомлюваності в кінці кожного робочого дня. Вже знала що маю...

Posted by Christina Kornienko on Tuesday, April 17, 2018

Сидяча робота, біль в спині. Походив на масажі і порадили пройти курс кінезотерапії, уже після місяця занять біль пройшла. Дуже дякую за допомогу!

Posted by Volodymyr Styranivskyy on Monday, April 16, 2018

 

МИ ЗАВЖДИ ГОТОВІ ВАМ ДОПОМОГТИ

clock time

Підберемо максимально зручний для Вас час для отримання фахових консультацій та проведення лікувальних занять, як на дому, так і в нас в центрі

Doctor

У нас кращі фахівці у своїй сфері, які забезпечать кваліфіковану допомогу та результативне лікування

running man icon

Ми застосовуємо нехірургічне втручання, використовуючи тільки перевірені сучасні методики

equipment-advantage

Використовуємо передові технології та обладнання для успішного лікування і реабілітації

Реабілітаційний центр "ТВОЄ ЗДОРОВ'Я"

Ми спеціалізуємось на лікуванні та реабілітації застосовуючи методику кінезотерапії при захворюваннях хребта, суглобів, нервової системи, відновленні після травм, післяопераційних, перед- та післяпологових станах. Унікальність цього методу у використанні індивідуально розроблених рухових вправ на спеціальних тренажерах з навантаженням або без нього, які поліпшують загальний стан хворого, здійснюють коригуючу дію на перебіг захворювання, знімають больові відчуття і сприяють повному одужанню.

Методика кінезотерапії повністю виключає потребу у прийомі медикаментозних препаратів чи в хірургічному (оперативному) втручанні. Вона розрахована на абсолютно всі вікові категорії і бере до уваги поточний стан та індивідуальні особливості організму. Досвідчені фахівці розроблять та підберуть оптимальну програму занять саме для Вас. Ви можете скористатися фаховою консультацією лікаря та пройти сеанси лікувального масажу, який доповнює програми лікування і реабілітації.

Наша адреса: м. Львів, вул. Кокорудза, 6.
Телефон консультанта-адміністратора: 096-081-99-80.

 • tvoie-zdorovia1.jpg
 • tvoie-zdorovia2.jpg
 • tvoie-zdorovia5.jpg
 • tvoie-zdorovia6.jpg
 • tvoie-zdorovia7.jpg
 • tvoie-zdorovia8.jpg
 • tvoie-zdorovia10.jpg
 • tvoie-zdorovia11.JPG
 • tvoie-zdorovia12.jpg
 • tvoie-zdorovia13.jpg
 • tvoie-zdorovia14.jpg
 • tvoie-zdorovia18.JPG
 • tvoie-zdorovia20.jpg
 • tvoie-zdorovia21.JPG
 • tvoie-zdorovia22.JPG
 • tvoie-zdorovia23.jpg
 • tvoie-zdorovia24.jpg
 • tvoie-zdorovia119.jpg
 • tvoie-zdorovia126.jpg

Виникли запитання? Потрібна допомога?

м. Львів, вул. Кокорудза, 6, (096) 081-99-80
© 2021 Реабілітаційний центр "ТВОЄ ЗДОРОВ'Я". Всі права захищено