location icon м. Львів, вул. Кокорудза, 6; Пн-Сб: 8:00-20:00

Ми перетелефонуємо і підберемо зручний для Вас час занять Адреса центру вул. Кокорудза, 6, м. Львів
Ім'я не заповнено
Телефон не заповнено
Дякуємо. Очікуйте дзвінка

Instagram facebook

Запишіться на фахову консультацію лікаря, не відкладайте турботу про своє здоров'я

консультація лікаря 

Відправте заявку, щоб записатись на консультацію лікаря

Адреса центру вул. Кокорудза, 6, м. Львів

Петля Гліссона (тракційна петля) являє собою широкий шкіряний ремінь-підвіску, що зручно охоплює потилицю та підборіддя. Зверху він надійно кріпиться до упору з тягою, величину якої можна регулювати залежно від показань і міркувань фахівця з реабілітації, що проводить дану процедуру.

Найпоширенішим способом застосування петлі Гліссона є тривале витягування за голову, вважається, що воно найбільш безпечне при будь-яких видах травм шийних хребців. При витягуванні не можна використовувати вантажі більше 4-5 кг і саме застосування петлі має бути нетривалим у часі – вимушене тривале перебування на спині обов'язково змусить хворого послабити тягу або й зняти її зовсім. Правильне витягування петлею Гліссона передбачає використання вантажів перекинутих через блоки.

Показання до застосування

Як правило, витягування шийного відділу хребта петлею Гліссона застосовується в наступних випадках:

 • міжхребцева грижа;
 • защемлення нерва;
 • деформування шиї;
 • притуплення м'язових скорочень в області шиї, у даному випадку петля допомагає абсолютному розслабленню і повертає шиї рухливість і еластичність.

Петля Гліссона може бути вкрай необхідним інструментом для людей, які проводять велику частину часу сидячи за комп'ютером. Безпосередньо дана група пацієнтів часто хворіє на таку малоприємну хворобу, як остеохондроз шийного відділу. Це захворювання створює значну кількість проблем, негативно відбиваючись на роботі системи серця і судин, на артеріальному тиску. Тому для тих, хто знаходиться надмірно тривалий час за комп'ютером в сидячому положенні, рекомендовано частіше практикувати витягування шийних хребців за допомогою петлі Гліссона.

Механізм дії петлі Гліссона

Під час виконання процедури витягування відбувається збільшення вертикального діаметра міжхребцевих отворів. Це допомагає усувати набряк та стиснення нервових відростків, що знаходяться навколо хребців. Крім цього, під час витягування хребта, зменшується патологічно висока напруженість м'язів, сухожиль, знижується надмірна збудливість різних відділів центральної нервової системи, що виникає при впливі патологічної пульсації м'язово-суглобового апарату хребта.

Витягування може бути горизонтального і вертикального виду. Також, воно буває сухим (без використання води) та підводним (із використанням води). Для проведення процедури часто використовується додатковий вантаж. Залежно від діагнозу його вага і час застосування можуть бути різними. Все це позитивно впливає на шийні хребці і відростки нервових волокон навколо них, що веде до полегшення стану хворого.

Тракційне витягування хребта на петлі Гліссона

Протягом останніх років фахівці все частіше і частіше звертають увагу на хребетний стовп, який з віком стає вразливим. Зміни в дисках і конфігурації хребетного стовпа є причиною неврологічних захворювань і спостерігаються у 30-85% амбулаторних хворих і практично здорових людей у віці 25-55 років. Хребетний стовп зношується і старіє швидше, ніж більшість систем, що забезпечують життєдіяльність організму. У спинномозковому каналі знаходиться спинний мозок, який забезпечує провідними шляхами життєдіяльність всього організму, і створює необхідні умови для самооновлення внутрішніх органів. Ось чому процеси, що протікають в тілах хребців, міжхребцевих дисках, суглобово-зв'язковому апараті, опосередковано відображаються на стані внутрішніх органів, як і навпаки.

Петля Гліссона є тренажером для функціонального витягування всього хребта, що дозволяє крім зняття навантаження з шийного відділу, відновлювати рух шиї в повному обсязі і, крім того, зміцнювати її зв'язки і м'язи. У деяких пацієнтів у результаті використання тракційної петлі спостерігається, окрім зняття болів в шийно-грудному відділі хребта і голови, поліпшення зору, пам'яті, більш повноцінне сприйняття навколишнього світу.

ВІДЕО ВПРАВИ ІЗ ЗАНЯТЬ

Варто знати, що ефективність лікувальних занять за методикою кінезотерапії залежить від правильності виконання вправ та грамотно підібраної програми. Вправи потрібно виконувати під наглядом досвідченого фахівця реабілітолога та на спеціальних антигравітаційних тренажерах. Заняття в звичайних спортзалах не гарантує досягнення позитивного результату.

ВІДГУКИ ПРО РЕАБІЛІТАЦІЮ ТА ЛІКУВАННЯ У НАС

Дуже рекомендуємо центр. Особлива подяка реабілітологу пані Ірині. Вона за 2 заняття виправила, те що мучило два роки....

Posted by Ніна Будзинська on Friday, December 4, 2020

РЕКОМЕНДУЮ! 1. Це кваліфіковані фахівці, які допомогли доньці - вирівняти руку після важкого перелому (хоча лікарі...

Posted by Галина Орловська on Monday, November 2, 2020

Найкращий реабілітаційний центр!!! Я прийшла з проблемою в хребті - мала протрузію і здається не одну, лікар оглянув і...

Posted by Mariia Romanova on Monday, November 2, 2020

Хочу вам подякувати за уважність до пацієнтів, привітність а особливо моєму реабілітологу Ігорю ? Реабілітологи...

Posted by Хома Оксана on Thursday, March 12, 2020

Лише приємні враження залишилися після проходження курсу масажу. Тут затишно, чисто, ввічливий та компетентний...

Posted by Віра Дінтер on Wednesday, September 4, 2019

Мала сильну біль у спині. Рекомендували мені різне і масажі і вправити спину, але одного разу шукаючи відповідь на свою...

Posted by Ярослава Ковальчук on Saturday, December 1, 2018

Звернулась в центр на початку вересня з болями у поясниці. Після огляду лікаря порекомендували місячний курс...

Опубліковано Yuliya Andreychuk Неділя, 4 листопад 2018 р.

Ввічливий персонал, сучасне обладнання, хороші спеціалісти, пройдений курс кінезотерапії та дошки Євмінова дав хороший результат на зникнення болі в шиї та спині.?

Опубліковано Оксаною Оксаною Четвер, 11 жовтня 2018 р.

Сидяча робота, затиснута спина. Пройшла курс масажу і відчула полегшення . Почуваю себе добре. Планую курс...

Posted by Оксана Курило on Monday, June 11, 2018
Posted by Ellenka Bondarchuk on Wednesday, April 18, 2018

Прийшла в Твоє здоров'я через болі у шиї і дуже швидкій втомлюваності в кінці кожного робочого дня. Вже знала що маю...

Posted by Christina Kornienko on Tuesday, April 17, 2018

Сидяча робота, біль в спині. Походив на масажі і порадили пройти курс кінезотерапії, уже після місяця занять біль пройшла. Дуже дякую за допомогу!

Posted by Volodymyr Styranivskyy on Monday, April 16, 2018

 

МИ ЗАВЖДИ ГОТОВІ ВАМ ДОПОМОГТИ

clock time

Підберемо максимально зручний для Вас час для отримання фахових консультацій та проведення лікувальних занять, як на дому, так і в нас в центрі

Doctor

У нас кращі фахівці у своїй сфері, які забезпечать кваліфіковану допомогу та результативне лікування

running man icon

Ми застосовуємо нехірургічне втручання, використовуючи тільки перевірені сучасні методики

equipment-advantage

Використовуємо передові технології та обладнання для успішного лікування і реабілітації

Реабілітаційний центр "ТВОЄ ЗДОРОВ'Я"

Ми спеціалізуємось на лікуванні та реабілітації застосовуючи методику кінезотерапії при захворюваннях хребта, суглобів, нервової системи, відновленні після травм, післяопераційних, перед- та післяпологових станах. Унікальність цього методу у використанні індивідуально розроблених рухових вправ на спеціальних тренажерах з навантаженням або без нього, які поліпшують загальний стан хворого, здійснюють коригуючу дію на перебіг захворювання, знімають больові відчуття і сприяють повному одужанню.

Методика кінезотерапії повністю виключає потребу у прийомі медикаментозних препаратів чи в хірургічному (оперативному) втручанні. Вона розрахована на абсолютно всі вікові категорії і бере до уваги поточний стан та індивідуальні особливості організму. Досвідчені фахівці розроблять та підберуть оптимальну програму занять саме для Вас. Ви можете скористатися фаховою консультацією лікаря та пройти сеанси лікувального масажу, який доповнює програми лікування і реабілітації.

Наша адреса: м. Львів, вул. Кокорудза, 6.
Телефон консультанта-адміністратора: 096-081-99-80.

 • tvoie-zdorovia1.jpg
 • tvoie-zdorovia2.jpg
 • tvoie-zdorovia5.jpg
 • tvoie-zdorovia6.jpg
 • tvoie-zdorovia7.jpg
 • tvoie-zdorovia8.jpg
 • tvoie-zdorovia10.jpg
 • tvoie-zdorovia11.JPG
 • tvoie-zdorovia12.jpg
 • tvoie-zdorovia13.jpg
 • tvoie-zdorovia14.jpg
 • tvoie-zdorovia18.JPG
 • tvoie-zdorovia20.jpg
 • tvoie-zdorovia21.JPG
 • tvoie-zdorovia22.JPG
 • tvoie-zdorovia23.jpg
 • tvoie-zdorovia24.jpg
 • tvoie-zdorovia119.jpg
 • tvoie-zdorovia126.jpg

Виникли запитання? Потрібна допомога?

м. Львів, вул. Кокорудза, 6, (096) 081-99-80
© 2021 Реабілітаційний центр "ТВОЄ ЗДОРОВ'Я". Всі права захищено