location icon м. Львів, вул. Кокорудза, 6; Пн-Сб: 8:00-20:00

Ми перетелефонуємо і підберемо зручний для Вас час занять Адреса центру вул. Кокорудза, 6, м. Львів
Ім'я не заповнено
Телефон не заповнено
Дякуємо. Очікуйте дзвінка

Instagram facebook

Запишіться на фахову консультацію лікаря, не відкладайте турботу про своє здоров'я

консультація лікаря 

Відправте заявку, щоб записатись на консультацію лікаря

Адреса центру вул. Кокорудза, 6, м. Львів

Кінезотерапія - це лікування рухом. Значення слова «кінезотерапія» походить від грецьких коренів: «кінезіс» - рух, «терапія» - лікування. Рух це природний людський фактор, що поліпшує стан опорно-рухового апарату, систем дихання та кровообігу, відновлює функції уражених органів, здійснює коригуючу дію на перебіг захворювання.

Щоб дізнатись ціну курсу вкажіть ім'я та телефон Ми перетелефонуємо та допоможемо Вам підібрати курс лікування та реабілітації Адреса центру вул. Кокорудза, 6, м. Львів
Ім'я не заповнено
Телефон не заповнено
Дякуємо за відправлену заявку

У реабілітаційному центрі "Твоє здоров’я" методика кінезотерапії застосовується при болях в спині, після розтягування сухожиль, зв'язок, переломів, травм суглобів і при інших показаннях, а також при ортопедичних захворюваннях хребта, при захворюваннях серцевої, кровоносно-судинної, дихальної систем, в передопераційний і післяопераційний період.

Тим, хто страждає перерахованими вище розладами здоров'я рекомендуються вправи, які позитивно впливають на м'язову, дихальну систему, кістки, суглоби, зв'язки, м'язи, а також інші м'які тканини. Поліпшується самопочуття: сон, настрій, діяльність координаційної та нервової системи, еластичність м'язів, рухливість суглобів, підвищується активність кровообігу, нормалізується м'язовий тонус, сила.

При відновленні та реабілітації за методикою кінезотерапії відбувається поетапне включення уражених зв'язок і м'язів в процес руху та їх поступове навантаження, для щоб до завершення лікування людина могла управляти своїм тілом та повернутися до звичного життя без всяких обмежень. Проте для цього необхідно навчитися виконувати рухові вправи, за принципом –  «Правильний рух лікує, неправильний - калічить», опанувати правильне дихання при заняттях спеціальною лікувальною гімнастикою.

Механізми лікувальної дії кінезотерапії.

Тонізуюча (стимулююча) дія. Завдяки впливу фізичних вправ розвиваються, удосконалюються і укріплюються складові опорно-рухового апарату – кістки, м’язи, зв’язки, сухожилля. Підсилюється регулюючий вплив коркових і підкіркових центрів на вегетативну нервову систему. Рефлекторний компонент доповнюється гуморальним, так як при виконанні фізичних вправ в кров поступають гормони, метаболіти та ін., які володіють стимулюючим впливом на функції органів і систем. Тонізуюча дія фізичних вправ обумовлена також позитивними емоціями, що появляються в процесі кінезотерапії.

Механізми тонізуючого впливу:

 • покращення кровопостачання працюючих м'язів;
 • ефективніша вентиляція легень;
 • пришвидшення крово- і лімфообігу, коронарного кровообігу, частоти скорочень міокарда;
 • стимуляція гемопоезу, фібринолітичної активності крові;
 • активізація моторно-евакуаторної та кислотоутворюючої функції травного каналу;
 • стимуляція кори надниркових залоз, підвищення рівня інсуліну, покращення обміну речовин;
 • підвищення збудливості і лабільності нервових клітин, що збільшує силу і врівноваженість нервових процесів.

Трофічна дія:

 • попередження дегенеративних і атрофічних процесів;
 • покращення процесів регенерації і репарації;
 • посилення окислювально-відновних процесів;
 • прискорення резорбції запального ексудату, транссудату;
 • реструктуризація первинної кісткової мозолі.

Компенсаторна дія (постійна або тимчасова заміна втраченої функції). Компенсація відображає постійне або тимчасове заміщення зміненої або втраченої в результаті хвороби або травми функцій органів чи систем. Рухові вправи активізують процес формування компенсацій. Тимчасові компенсації необхідні для адаптації під час хвороби, протягом деякого часу після клінічного одужання. Постійні компенсації виробляються при безповоротній втраті або постійному порушенні функцій.

Механізми компенсації:

 • нормалізація опори на всю стопу за рахунок еластичної тяги;
 • збільшення альвеолярної вентиляції за рахунок здорових ділянок;
 • включення екстракардіальних факторів кровообігу.

Відновлювальна дія – нормалізація і покращення порушених функцій. В основі стабілізації патологічно зміненої функції лежить руйнування сформованих тимчасових зв'язків і відновлення властивих здоровому організму функцій. Фізичні вправи застосовуються відповідно до проявів травми або хвороби, сприяють пригнічення патологічних рефлексів і нормальному функціонуванню органів, систем, цілісного організму.

Здоровий організм володіє високим ступенем стійкості до змін і негативного впливу факторів навколишнього середовища. При наявності захворювань, крім основного патологічного процесу, проявляється ослаблення та пригнічення пристосовності організму, що ще більше погіршує стан пацієнта. Свідоме фізичне тренування, за допомогою якого стимулюються фізіологічні процеси, покращує здатність хворого організму до адаптації. В основі застосування засобів кінезотерапії лежить тренувальний процес. При правильній його організації він створює лікувально-відновлювальний вплив на організм.

Тренувальний процес включає загальні і спеціальні тренування:

1. Загальні тренування мають на меті загальний розвиток, зміцнення та оздоровлення організму хворого. Для цього застосовуються найрізноманітніші види фізичних вправ.

2. Спеціальні тренування ставлять собі за мету регенерацію функцій порушених через хворобу, використовуючи рухові вправи, які безпосередньо діють на область функціональних розладів тієї чи іншої ураженої системи.

Виконання фізичних вправ викликає перебудову більшості функцій організму, особливості та ступінь яких залежать від інтенсивності, тривалості і характеру рухової діяльності.

Протипоказання до застосування кінезотерапії, як правило, тимчасові - це гостре інфекційне захворювання, загальний важкий стан хворого, гіпертермія, виражений больовий синдром, небезпека значної кровотечі. До більш тривалих обмежень слід віднести когнітивні порушення, афатичні розлади, які часто супроводжують цереброваскулярні патології і обмежують спілкування хворого.

Умови та принципи використання кінезотерапії.

Поставлені завдання кінезотерапією можуть бути вирішені шляхом застосування всього комплексу засобів, якими володіє терапія рухом. При цьому результативність фізичної реабілітації досягається лише при дотриманні ряду умов:

1) ранній початок проведення реабілітаційних занять з метою максимально можливого застосування збережених функцій та відновлення порушених, а також для більш швидкого та ефективного пристосування до існуючого стану при неможливості повного відновлення.

2) безперервність реабілітаційних заходів - щоденне застосування засобів кінезотерапії для отримання тренувального ефекту при оптимальному навантаженні.

3) дозованість фізичного навантаження, адекватно загальному стану хворого, його статі та віку, індивідуально-динамічним можливостям.

4) диференційоване використання програм відновного лікування засобами кінезотерапії в зв’язку з типологією функціонального дефіциту і ступеню його виразності.

5) послідовна активізація лікувально-фізкультурних впливів шляхом розширення методичного арсеналу і обсягу кінезотерапії, збільшення тренувальних навантажень та їх впливу на певні функції чи на весь організм вцілому.

6) індивідуальний підбір засобів кінезотерапії.

7) функціональне поєднання різних засобів кінезотерапії в залежності від періоду захворювання, ступеня його виразності, функціонального дефіциту, прогнозу регенерації функцій, а також етапу реабілітації хворого.

8) динамічне спостереження за фізичним, соматичним, неврологічним і психологічним станом пацієнта.

9) комплексність використання методик кінезотерапії в медичній реабілітації в поєднанні з іншими методами.

Суть методу кінезотерапії полягає в тому, що він природний і адекватний стану хворої людини. Його характерною особливістю є застосування фізичних вправ, тобто створення умов для активної участі хворого на всіх етапах медичної реабілітації в лікувально-відновлювальному процесі. Біологічною основою кінезотерапії є рух - найнеобхідніший природно-біологічний стимулятор організму, який є найбільшою потребою сучасної людини. Характерною рисою кінезотерапії є не тільки відновлення ураженої системи, а й оздоровлення всього організму, що має важливе значення в побудові реабілітаційного процесу.

ВІДЕО ВПРАВИ ІЗ ЗАНЯТЬ

Варто знати, що ефективність лікувальних занять за методикою кінезотерапії залежить від правильності виконання вправ та грамотно підібраної програми. Вправи потрібно виконувати під наглядом досвідченого фахівця реабілітолога та на спеціальних антигравітаційних тренажерах. Заняття в звичайних спортзалах не гарантує досягнення позитивного результату.

ВІДГУКИ ПРО РЕАБІЛІТАЦІЮ ТА ЛІКУВАННЯ У НАС

Дуже рекомендуємо центр. Особлива подяка реабілітологу пані Ірині. Вона за 2 заняття виправила, те що мучило два роки....

Posted by Ніна Будзинська on Friday, December 4, 2020

РЕКОМЕНДУЮ! 1. Це кваліфіковані фахівці, які допомогли доньці - вирівняти руку після важкого перелому (хоча лікарі...

Posted by Галина Орловська on Monday, November 2, 2020

Найкращий реабілітаційний центр!!! Я прийшла з проблемою в хребті - мала протрузію і здається не одну, лікар оглянув і...

Posted by Mariia Romanova on Monday, November 2, 2020

Хочу вам подякувати за уважність до пацієнтів, привітність а особливо моєму реабілітологу Ігорю ? Реабілітологи...

Posted by Хома Оксана on Thursday, March 12, 2020

Лише приємні враження залишилися після проходження курсу масажу. Тут затишно, чисто, ввічливий та компетентний...

Posted by Віра Дінтер on Wednesday, September 4, 2019

Мала сильну біль у спині. Рекомендували мені різне і масажі і вправити спину, але одного разу шукаючи відповідь на свою...

Posted by Ярослава Ковальчук on Saturday, December 1, 2018

Звернулась в центр на початку вересня з болями у поясниці. Після огляду лікаря порекомендували місячний курс...

Опубліковано Yuliya Andreychuk Неділя, 4 листопад 2018 р.

Ввічливий персонал, сучасне обладнання, хороші спеціалісти, пройдений курс кінезотерапії та дошки Євмінова дав хороший результат на зникнення болі в шиї та спині.?

Опубліковано Оксаною Оксаною Четвер, 11 жовтня 2018 р.

Сидяча робота, затиснута спина. Пройшла курс масажу і відчула полегшення . Почуваю себе добре. Планую курс...

Posted by Оксана Курило on Monday, June 11, 2018
Posted by Ellenka Bondarchuk on Wednesday, April 18, 2018

Прийшла в Твоє здоров'я через болі у шиї і дуже швидкій втомлюваності в кінці кожного робочого дня. Вже знала що маю...

Posted by Christina Kornienko on Tuesday, April 17, 2018

Сидяча робота, біль в спині. Походив на масажі і порадили пройти курс кінезотерапії, уже після місяця занять біль пройшла. Дуже дякую за допомогу!

Posted by Volodymyr Styranivskyy on Monday, April 16, 2018

 

МИ ЗАВЖДИ ГОТОВІ ВАМ ДОПОМОГТИ

clock time

Підберемо максимально зручний для Вас час для отримання фахових консультацій та проведення лікувальних занять, як на дому, так і в нас в центрі

Doctor

У нас кращі фахівці у своїй сфері, які забезпечать кваліфіковану допомогу та результативне лікування

running man icon

Ми застосовуємо нехірургічне втручання, використовуючи тільки перевірені сучасні методики

equipment-advantage

Використовуємо передові технології та обладнання для успішного лікування і реабілітації

Реабілітаційний центр "ТВОЄ ЗДОРОВ'Я"

Ми спеціалізуємось на лікуванні та реабілітації застосовуючи методику кінезотерапії при захворюваннях хребта, суглобів, нервової системи, відновленні після травм, післяопераційних, перед- та післяпологових станах. Унікальність цього методу у використанні індивідуально розроблених рухових вправ на спеціальних тренажерах з навантаженням або без нього, які поліпшують загальний стан хворого, здійснюють коригуючу дію на перебіг захворювання, знімають больові відчуття і сприяють повному одужанню.

Методика кінезотерапії повністю виключає потребу у прийомі медикаментозних препаратів чи в хірургічному (оперативному) втручанні. Вона розрахована на абсолютно всі вікові категорії і бере до уваги поточний стан та індивідуальні особливості організму. Досвідчені фахівці розроблять та підберуть оптимальну програму занять саме для Вас. Ви можете скористатися фаховою консультацією лікаря та пройти сеанси лікувального масажу, який доповнює програми лікування і реабілітації.

Наша адреса: м. Львів, вул. Кокорудза, 6.
Телефон консультанта-адміністратора: 096-081-99-80.

 • tvoie-zdorovia1.jpg
 • tvoie-zdorovia2.jpg
 • tvoie-zdorovia5.jpg
 • tvoie-zdorovia6.jpg
 • tvoie-zdorovia7.jpg
 • tvoie-zdorovia8.jpg
 • tvoie-zdorovia10.jpg
 • tvoie-zdorovia11.JPG
 • tvoie-zdorovia12.jpg
 • tvoie-zdorovia13.jpg
 • tvoie-zdorovia14.jpg
 • tvoie-zdorovia18.JPG
 • tvoie-zdorovia20.jpg
 • tvoie-zdorovia21.JPG
 • tvoie-zdorovia22.JPG
 • tvoie-zdorovia23.jpg
 • tvoie-zdorovia24.jpg
 • tvoie-zdorovia119.jpg
 • tvoie-zdorovia126.jpg

Виникли запитання? Потрібна допомога?

м. Львів, вул. Кокорудза, 6, (096) 081-99-80
© 2021 Реабілітаційний центр "ТВОЄ ЗДОРОВ'Я". Всі права захищено