location icon м. Львів, вул. Кокорудза, 6; Пн-Сб: 8:00-20:00

Ми перетелефонуємо і підберемо зручний для Вас час занять Адреса центру вул. Кокорудза, 6, м. Львів
Ім'я не заповнено
Телефон не заповнено
Дякуємо. Очікуйте дзвінка

Instagram facebook

Відправте заявку та отримайте ЗНИЖКУ -10% на курс із 10 сеансів професійного масажу, не відкладайте турботу про своє здоров'я

лікувальний масаж

Адреса центру вул. Кокорудза, 6, м. Львів

Мастектомія - це операція з видалення молочної залози. Після мастектомії необхідно відновлюватися строго дотримуючи всіх приписів лікаря. Це потрібно задля уникнення ускладнень. Під час періоду реабілітації необхідний спеціальний масаж, а також лікувальна фізкультура, допустима після мастектомії.

Для чого потрібний лімфодренажний масаж після мастектомії?

Масаж потрібний, в першу чергу, щоб не було лімфостазу - застою лімфи, в деяких випадках, якщо нічого не зробити та знехтувати відновними процедурами, обсяг рук може залишитися різним на все життя. Масаж ідеальний варіант для профілактики лімфостазу після мастектомії.

Курс 10 сеансів лімфодренажного масажу після мастектомії
Знижка -10%

Щоб дізнатись ціну курсу вкажіть ім'я та телефон Ми перетелефонуємо та допоможемо Вам підібрати курс лікування та реабілітації Адреса центру вул. Кокорудза, 6, м. Львів
Ім'я не заповнено
Телефон не заповнено
Дякуємо за відправлену заявку

Лімфатична система в організмі людини грає в першу чергу захисну і очисну функції, це основна частина імунної системи. За допомогою розгалуженого судинного русла здійснюється циркуляція рідини жовтуватого відтінку, насиченої лімфоцитами. Ці клітини імунної системи при виявленні стороннього білка атакують його, як чужорідний об’єкт, поглинають та нейтралізують патогенний вплив.

У лімфатичній системі рух рідини здійснюється за допомогою компресійного впливу скорочення м'язових волокон. Якщо м'язи не отримують регулярне і адекватне фізичне навантаження, то рух лімфи зупиняється. У результаті, на певних ділянках, може сформуватися її застій.

Масаж руки після мастектомії допомагає впоратися із ще одним ускладненням - порушенням рухливості в плечовому суглобі. Масаж відновлює обсяг рухів і допомагає розробити пошкоджені при операції м'язи руки і плеча. Загальний та лімфодренажний масаж після мастектомії - це не тільки профілактика ускладнень, але відмінний спосіб швидше відновитися після оперативного втручання.

Лікувальний масаж при лімфостазі руки дозволяє швидко і безпечно усунути явища застою рідини і зменшує ступінь інфільтрації м'яких тканин. Маніпуляції масажиста допоможуть активізувати лімфотік, запобігти розвиток слоновості, значно скоротити набряклість, а на ранніх стадіях недуги і зовсім її позбутися. У результаті процедури відновлюється чутливість пальців, збільшується рухливість суглобів. Після того, як спадають набряки, повертається попередня форма руки і пальців.

Робити лімфодренажний масаж руки при лімфостазі повинен професіонал своєї справи, який має спеціальну медичну освіту і володіє усіма базовими знаннями про анатомію судинного русла людського тіла.

Протипоказання проведенню лімфодренажного масажу

Для даної процедури існує цілий ряд протипоказань. Обумовлено це вагомим впливом лімфодренажного масажу на весь організм. Він не проводиться при:

 • активних запальних процесах;
 • серцево-судинній недостатності;
 • варикозах і тромбозах вен;
 • цукровому діабеті 2-3 ступеня;
 • епілепсії і психічних розладах;
 • шкірних захворюваннях і трофічних виразках;
 • недавніх вивихах або переломах рук.

Не можна починати курс терапії раніше, ніж через дві тижні після застуди або грипу. Після мастектомії повинен повністю закінчитися активний відновний період, котрий може тривати до декількох місяців.

Лікувальна гімнастика при лімфостазі руки дозволяє посилити тонус судин і прискорює потік лімфи за рахунок активної фізичної активності всіх груп м'язів верхніх кінцівок. ЛФК при лімфостазі руки не є тимчасовим заходом, він повинен стати щоденною обов'язковою процедурою. Тільки таким чином можна уникнути рецидиву патології в майбутньому.

Реабілітація після мастектомії має бути комплексною, обов'язково під суворим контролем лікаря, задля певності, що ускладнень немає та все йде за планом, пацієнтка приходить в норму, рухова здатність руки і плечового суглоба відновлюється.

Cама пацієнтка повинна сумлінно ставитися до того, що напряму залежить від неї:

 • виконувати гімнастику після мастектомії молочної залози;
 • відвідувати кабінет професійного масажиста;
 • регулярно приймати медикаменти, які призначив лікар;
 • проходити планові огляди, щоб контролювати процес реабілітації після мастектомії.

Якщо дотримуватися цих нескладних правил відновлення після мастектомії буде проходити планово та без ускладнень. Правильно і вчасно виконаний лімфодренажний масаж у реабілітаційному центрі “Твоє Здоров’я” дає можливість не тільки повністю позбутися набряків, але і попередити розвиток серйозних наслідків лімфостазу рук.

ВІДЕО ВПРАВИ ІЗ ЗАНЯТЬ

Варто знати, що ефективність лікувальних занять за методикою кінезотерапії залежить від правильності виконання вправ та грамотно підібраної програми. Вправи потрібно виконувати під наглядом досвідченого фахівця реабілітолога та на спеціальних антигравітаційних тренажерах. Заняття в звичайних спортзалах не гарантує досягнення позитивного результату.

ВІДГУКИ ПРО РЕАБІЛІТАЦІЮ ТА ЛІКУВАННЯ У НАС

Дуже рекомендуємо центр. Особлива подяка реабілітологу пані Ірині. Вона за 2 заняття виправила, те що мучило два роки....

Posted by Ніна Будзинська on Friday, December 4, 2020

РЕКОМЕНДУЮ! 1. Це кваліфіковані фахівці, які допомогли доньці - вирівняти руку після важкого перелому (хоча лікарі...

Posted by Галина Орловська on Monday, November 2, 2020

Найкращий реабілітаційний центр!!! Я прийшла з проблемою в хребті - мала протрузію і здається не одну, лікар оглянув і...

Posted by Mariia Romanova on Monday, November 2, 2020

Хочу вам подякувати за уважність до пацієнтів, привітність а особливо моєму реабілітологу Ігорю ? Реабілітологи...

Posted by Хома Оксана on Thursday, March 12, 2020

Лише приємні враження залишилися після проходження курсу масажу. Тут затишно, чисто, ввічливий та компетентний...

Posted by Віра Дінтер on Wednesday, September 4, 2019

Мала сильну біль у спині. Рекомендували мені різне і масажі і вправити спину, але одного разу шукаючи відповідь на свою...

Posted by Ярослава Ковальчук on Saturday, December 1, 2018

Звернулась в центр на початку вересня з болями у поясниці. Після огляду лікаря порекомендували місячний курс...

Опубліковано Yuliya Andreychuk Неділя, 4 листопад 2018 р.

Ввічливий персонал, сучасне обладнання, хороші спеціалісти, пройдений курс кінезотерапії та дошки Євмінова дав хороший результат на зникнення болі в шиї та спині.?

Опубліковано Оксаною Оксаною Четвер, 11 жовтня 2018 р.

Сидяча робота, затиснута спина. Пройшла курс масажу і відчула полегшення . Почуваю себе добре. Планую курс...

Posted by Оксана Курило on Monday, June 11, 2018
Posted by Ellenka Bondarchuk on Wednesday, April 18, 2018

Прийшла в Твоє здоров'я через болі у шиї і дуже швидкій втомлюваності в кінці кожного робочого дня. Вже знала що маю...

Posted by Christina Kornienko on Tuesday, April 17, 2018

Сидяча робота, біль в спині. Походив на масажі і порадили пройти курс кінезотерапії, уже після місяця занять біль пройшла. Дуже дякую за допомогу!

Posted by Volodymyr Styranivskyy on Monday, April 16, 2018

 

МИ ЗАВЖДИ ГОТОВІ ВАМ ДОПОМОГТИ

clock time

Підберемо максимально зручний для Вас час для отримання фахових консультацій та проведення лікувальних занять, як на дому, так і в нас в центрі

Doctor

У нас кращі фахівці у своїй сфері, які забезпечать кваліфіковану допомогу та результативне лікування

running man icon

Ми застосовуємо нехірургічне втручання, використовуючи тільки перевірені сучасні методики

equipment-advantage

Використовуємо передові технології та обладнання для успішного лікування і реабілітації

Реабілітаційний центр "ТВОЄ ЗДОРОВ'Я"

Ми спеціалізуємось на лікуванні та реабілітації застосовуючи методику кінезотерапії при захворюваннях хребта, суглобів, нервової системи, відновленні після травм, післяопераційних, перед- та післяпологових станах. Унікальність цього методу у використанні індивідуально розроблених рухових вправ на спеціальних тренажерах з навантаженням або без нього, які поліпшують загальний стан хворого, здійснюють коригуючу дію на перебіг захворювання, знімають больові відчуття і сприяють повному одужанню.

Методика кінезотерапії повністю виключає потребу у прийомі медикаментозних препаратів чи в хірургічному (оперативному) втручанні. Вона розрахована на абсолютно всі вікові категорії і бере до уваги поточний стан та індивідуальні особливості організму. Досвідчені фахівці розроблять та підберуть оптимальну програму занять саме для Вас. Ви можете скористатися фаховою консультацією лікаря та пройти сеанси лікувального масажу, який доповнює програми лікування і реабілітації.

Наша адреса: м. Львів, вул. Кокорудза, 6.
Телефон консультанта-адміністратора: 096-081-99-80.

 • tvoie-zdorovia1.jpg
 • tvoie-zdorovia2.jpg
 • tvoie-zdorovia5.jpg
 • tvoie-zdorovia6.jpg
 • tvoie-zdorovia7.jpg
 • tvoie-zdorovia8.jpg
 • tvoie-zdorovia10.jpg
 • tvoie-zdorovia11.JPG
 • tvoie-zdorovia12.jpg
 • tvoie-zdorovia13.jpg
 • tvoie-zdorovia14.jpg
 • tvoie-zdorovia18.JPG
 • tvoie-zdorovia20.jpg
 • tvoie-zdorovia21.JPG
 • tvoie-zdorovia22.JPG
 • tvoie-zdorovia23.jpg
 • tvoie-zdorovia24.jpg
 • tvoie-zdorovia119.jpg
 • tvoie-zdorovia126.jpg

Виникли запитання? Потрібна допомога?

м. Львів, вул. Кокорудза, 6, (096) 081-99-80
© 2021 Реабілітаційний центр "ТВОЄ ЗДОРОВ'Я". Всі права захищено