location icon м. Львів, вул. Кокорудза, 6; Пн-Сб: 8:00-20:00

Ми перетелефонуємо і підберемо зручний для Вас час для сеансів масажу Адреса центру вул. Кокорудза, 6, м. Львів
Ім'я не заповнено
Телефон не заповнено
Дякуємо. Очікуйте дзвінка

Instagram facebook

Відправте заявку та отримайте ЗНИЖКУ -10% на курс із 10 сеансів професійного масажу, не відкладайте турботу про своє здоров'я

лікувальний масаж

Адреса центру вул. Кокорудза, 6, м. Львів

Масаж у реабілітаційному центрі “Твоє Здоров’я” діє ефективно та забезпечує гарні результати при лікуванні остеохондрозу, міжхребцевих гриж і протрузій дисків, невралгій, невропатій, радикулітів і радикулопатій. З його допомогою усуваються болі в попереку, шиї, спині, суглобах, м'язах, головний біль. Максимальна ефективність лікувального масажу досягається в комплексних сеансах – в поєднанні з кінезотерапією.

Курс 10 сеансів лікувального масажу
Знижка -10%

Щоб дізнатись ціну курсу вкажіть ім'я та телефон Ми перетелефонуємо та допоможемо Вам підібрати курс лікування та реабілітації Адреса центру вул. Кокорудза, 6, м. Львів
Ім'я не заповнено
Телефон не заповнено
Дякуємо за відправлену заявку

Пропонуємо Вам наступні види масажу

Знижка -5% на 5 сеансів 
Знижка -10% на 10 сеансів

Вид масажу Час сеансу,
хв. 
Оздоровчий масаж всього тіла 60
Лікувальний масаж спини та комірцевої зони 30
Лікувальний масаж ніг або рук 30
Масаж комірцевої зони та голови 30
Масаж ніг або рук 30
Лімфодренажний масаж 60/40
Розслабляючий масаж обличчя, шиї та голови 30
Масаж "Антистрес" 60
Масаж "Дитячий" 30
Антицелюлітний масаж 60
Спортивний масаж 60
Антицелюлітна програма
Термоактивне обгортання CELLO GELL «STYX» (все тіло) + масаж 90
Антицелюлітний масаж 60
Масаж бамбуковими палочками 60
Щоб дізнатись ціну масажу вкажіть ім'я та телефон Ми перетелефонуємо та допоможемо Вам підібрати масаж лікування та реабілітації Адреса центру вул. Кокорудза, 6, м. Львів
Ім'я не заповнено
Телефон не заповнено
Дякуємо за відправлену заявку


Скористайтесь Подарунковими сертифікатами та подаруйте курс масажу

Подарунковий сертифікат на масаж

Масаж спини

Масаж спини - один з кращих засобів, що застосовуються у реабілітаційному центрі “Твоє Здоров’я” для швидкого і надійного усунення болів в спині (дорсалгії), люмбалгії, міалгії.

Поєднання різних технік масажу забезпечує максимальний ефект розслаблення м'язів, усунення м'язових спазмів. Завдяки цій процедурі відновлюється нормальне кровопостачання і живлення тканин хребта, що забезпечує найкращі результати лікування остеохондрозу, протрузій і міжхребцевих гриж. Дуже хороші результати дає масаж спини в лікуванні міжреберної невралгії.

Точковий масаж спини створює лікувальну дію при нервових розладах, функціональних порушеннях внутрішніх органів, енергодефіцитних і імунодефіцитних станах.

Завдяки зняттю м'язових спазмів хребет вивільняється і розвантажується, що дає можливість ефективно і безпечно використовувати мануальну терапію.

Загальний (корпоральний) масаж

Загальний масаж покращує кровообіг всього тіла, іннервацію внутрішніх органів і систем організму, вивільняє затиснуті кровоносні судини і нервові закінчення, знімає м'язові спазми.

Його вплив нормалізує роботу внутрішніх органів, травної, серцево-судинної, дихальної, сечостатевої та інших систем. Лікувальний масаж тіла відновлює вільну циркуляцію крові, усуває застійні явища, володіє загальнозміцнювальною  і оздоровлюючою дією на весь організм.

Завдяки загальному масажі налагоджується баланс єдиної системи організму, підвищується імунітет, нормалізується обмін речовин, поліпшується фізичне і психо-емоційне самопочуття, усуваються наслідки стресів.

Масаж шийно-комірцевої зони

Масаж шийно-комірцевої зони допомагає усунути болі в шиї, плечовому поясі, головні болі, пов'язані з шийним остеохондрозом, протрузіями і грижами міжхребцевих дисків. Ця процедура ефективно знімає м'язові спазми, відновлює нормальну циркуляцію крові і проходження нервових імпульсів.

Завдяки масажу шийно-комірцевої зони у реабілітаційному центрі “Твоє Здоров’я” зникають оніміння пальців і м'язова слабкість руки, запаморочення і головні болі, поліпшується розумова працездатність, зникають м'язові болі, болі при рухах шиєю. У складі комплексних сеансів масаж з успіхом застосовується для лікування плечолопаткового періартриту і захворювань плечового суглоба.

Масаж голови

Масаж голови знімає м'язові спазми і головні болі, допомагає в лікуванні мігреней, створює розслаблюючу дію і покращує психоемоційний стан. Він допомагає відновити нормальну роботу внутрішніх органів, нервової, серцево-судинної та інших систем організму. Потужний позитивний ефект масажу голови, як правило, відчувається відразу ж після процедури.

Масаж ніг

Масаж ніг усуває м'язові спазми, покращує обіг венозної крові, усуває застійні явища в ногах. Завдяки цій процедурі поліпшується кровопостачання колінних, гомілковостопних, тазостегнових та інших суглобів ніг. Це значно підвищує ефективність лікування артритів, артрозів, бурситів, синовитів.

Точковий масаж ступень використовується не тільки для зняття стресів і поліпшення стану нервової системи, а й для нормалізації функцій внутрішніх органів (нирок, печінки та ін.).

Лікувальний і оздоровлюючий масаж

Багато хто задає питання, чим різняться лікувальний масаж і оздоровлюючий масаж. Або, можливо, це одне й те саме? Адже лікування означає відновлення здоров'я, тобто оздоровлення. Дійсно лікувальний масаж завжди створює відновлювальну дію. Однак простий оздоровлюючий масаж далеко не завжди є лікувальним.

Лікувальний масаж  - це частина комплексного лікування конкретних захворювань. Дії лікаря-масажиста мають спрямований характер для усунення симптомів захворювання і його причини. У цьому полягає його терапевтична дія, крім неї масаж має і загальну дію.

Комбінована дія масажу - це покращення кровообігу, зняття м'язової напруги, поліпшення роботи лімфатичної системи, очищення шкірних, підшкірних і м'язових тканин від шлаків і токсинів, зняття нервової та емоційної напруги і втоми, підвищення м'язового тонусу і зміцнення м'язів. У цій частині оздоровлюючий і лікувальний масаж діють в цілому однаково. Різниця може бути тільки в інтенсивності впливу (при лікувальному масажі вона, як правило, вище).

Спрямований ефект масажу - це вже лікувальна дія. І в цій області оздоровлюючий масаж безсилий. З іншого боку, лікувальний масаж - це далеко не спа-процедура. Він не обов'язково буде приємним, і може бути навіть болючим. Якщо при звичайній розслаблюючій процедурі масажист уникає робити боляче і зменшує вплив на області, що відповідають болем на дотики і натискання, то при лікувальному масажі лікар діє із точністю до навпаки. Він виявляє хворобливі області і точки тіла та впливає на них з максимальною інтенсивністю, продовжуючи робити це до тих пір, поки больові відчуття не зникнуть.

Болючі точки і області тіла означають наявність застійних явищ. Це, перш за все, м'язові спазми, які створюють застій крові і перешкоджають кровопостачанню хребта, суглобів та інших тканин.

Лікувальний масаж (на відміну від оздоровлюючого масажу) не може виконувати звичайний масажист. Це повинен робити кваліфікований фахівець. При цьому він працює в тісній взаємодії з лікарем, який проводить основне лікування. Лікувальний масаж надає власне терапевтичну дію і одночасно підвищує ефективність інших лікувальних процедур.

Лікувальний масаж при захворюваннях хребта

При захворюваннях хребта лікувальний масаж допомагає зняти м'язові спазми і глибоко розслабити м'язи. Одночасно він підсилює циркуляцію крові, активізуючи обмінні процеси в уражених міжхребцевих дисках. Знімаючи м'язову напругу, лікар-масажист зменшує навантаження на хребет. При цьому він звільняє його з затиснутого стану, що зменшує больовий синдром - при болях в попереку, спині, шиї, невралгічних болях в грудях.

Як правило, лікувальний масаж використовується в комплексі з точковим масажем. Після цього застосовується мануальна терапія для того щоб повністю звільнити защемленний нерв і усунути больовий синдром або полегшити його до мінімуму. Така методика застосовується при остеохондрозі, радикулітах і радикулопатіях, протрузіях дисків. У разі міжхребцевої грижі лікувальний масаж застосовується з дуже великою обережністю, а мануальна терапія використовується мінімально або зовсім не використовується. Ось чому при болях в спині слід звертатися не в масажний салон, а в спеціалізовану клініку! Звичайний оздоровлюючий масаж в цьому випадку не просто неефективний, а навіть небезпечний. Тільки зробивши попередні знімки МРТ, вивчивши проблему, можна призначити єдиноправильне лікування, яке буде не тільки ефективним, але й безпечним. У числі інших процедур комплексного лікування хребта в реабілітаційному центрі “Твоє Здоров’я” не останнє місце займає лікувальний масаж.

Лікувальний масаж при захворюваннях нервової системи

При нервових розладах та інших неврологічних захворюваннях лікувальний масаж покращує проходження нервових сигналів, іннервацію тіла, внутрішніх органів, покращує психоемоційний стан, полегшує больові неврологічні синдроми. Порушення іннервації нерідко має місце при хворобах хребта. Воно проявляється ділянками оніміння (наприклад, на задній або внутрішній поверхні стегна, на руці і т.д.), поколюванням, повзанням мурашок, або ділянками підвищеної чутливості та хворобливості. При цьому вплив на поверхневі нервові рецептори поєднується з опрацюванням спазмованих м'язів. Це дозволяє досягти максимального лікувального ефекту і значно зменшити (або повністю усунути) такі неврологічні симптоми як оніміння, контрактури (обмеження обсягу рухів), парези, паралічі, м'язова слабкість, печіння, поколювання, гіперчутливість шкіри.

Протипоказання для лікувального масажу

Протипоказання для проведення лікувального масажу визначаються наявністю і характером захворювань. Зокрема, при ряді захворювань, протипоказаний масаж живота (наявність жовчних каменів, сечокам'яної хвороби), нижньої частини спини (міома матки, гострі захворювання нирок та ін.).

Існує ряд загальних протипоказань для масажу - гострі серцево-судинні захворювання, гострі інфекційні захворювання, гнійні запальні процеси, кровотечі (зовнішні і внутрішні), пухлини, шкірні хвороби. Не рекомендується проведення масажу живота при вагітності і під час менструацій.

Як підготуватися до масажу?

Масаж не вимагає спеціальної підготовки. Єдина умова - його не можна проводитися відразу ж після їжі, тому після прийому їжі повинно пройти не менше години.

Відразу ж після масажу не рекомендується фізична активність. Найкраще - відпочити після сеансу 15-20 хвилин.

ВІДЕО ВПРАВИ ІЗ ЗАНЯТЬ

Варто знати, що ефективність лікувальних занять за методикою кінезотерапії залежить від правильності виконання вправ та грамотно підібраної програми. Вправи потрібно виконувати під наглядом досвідченого фахівця реабілітолога та на спеціальних антигравітаційних тренажерах. Заняття в звичайних спортзалах не гарантує досягнення позитивного результату.

ВІДГУКИ ПРО РЕАБІЛІТАЦІЮ ТА ЛІКУВАННЯ У НАС

Дуже рекомендуємо центр. Особлива подяка реабілітологу пані Ірині. Вона за 2 заняття виправила, те що мучило два роки....

Posted by Ніна Будзинська on Friday, December 4, 2020

РЕКОМЕНДУЮ! 1. Це кваліфіковані фахівці, які допомогли доньці - вирівняти руку після важкого перелому (хоча лікарі...

Posted by Галина Орловська on Monday, November 2, 2020

Найкращий реабілітаційний центр!!! Я прийшла з проблемою в хребті - мала протрузію і здається не одну, лікар оглянув і...

Posted by Mariia Romanova on Monday, November 2, 2020

Хочу вам подякувати за уважність до пацієнтів, привітність а особливо моєму реабілітологу Ігорю ? Реабілітологи...

Posted by Хома Оксана on Thursday, March 12, 2020

Лише приємні враження залишилися після проходження курсу масажу. Тут затишно, чисто, ввічливий та компетентний...

Posted by Віра Дінтер on Wednesday, September 4, 2019

Мала сильну біль у спині. Рекомендували мені різне і масажі і вправити спину, але одного разу шукаючи відповідь на свою...

Posted by Ярослава Ковальчук on Saturday, December 1, 2018

Звернулась в центр на початку вересня з болями у поясниці. Після огляду лікаря порекомендували місячний курс...

Опубліковано Yuliya Andreychuk Неділя, 4 листопад 2018 р.

Ввічливий персонал, сучасне обладнання, хороші спеціалісти, пройдений курс кінезотерапії та дошки Євмінова дав хороший результат на зникнення болі в шиї та спині.?

Опубліковано Оксаною Оксаною Четвер, 11 жовтня 2018 р.

Сидяча робота, затиснута спина. Пройшла курс масажу і відчула полегшення . Почуваю себе добре. Планую курс...

Posted by Оксана Курило on Monday, June 11, 2018
Posted by Ellenka Bondarchuk on Wednesday, April 18, 2018

Прийшла в Твоє здоров'я через болі у шиї і дуже швидкій втомлюваності в кінці кожного робочого дня. Вже знала що маю...

Posted by Christina Kornienko on Tuesday, April 17, 2018

Сидяча робота, біль в спині. Походив на масажі і порадили пройти курс кінезотерапії, уже після місяця занять біль пройшла. Дуже дякую за допомогу!

Posted by Volodymyr Styranivskyy on Monday, April 16, 2018

 

МИ ЗАВЖДИ ГОТОВІ ВАМ ДОПОМОГТИ

clock time

Підберемо максимально зручний для Вас час для отримання фахових консультацій та проведення лікувальних занять, як на дому, так і в нас в центрі

Doctor

У нас кращі фахівці у своїй сфері, які забезпечать кваліфіковану допомогу та результативне лікування

running man icon

Ми застосовуємо нехірургічне втручання, використовуючи тільки перевірені сучасні методики

equipment-advantage

Використовуємо передові технології та обладнання для успішного лікування і реабілітації

Реабілітаційний центр "ТВОЄ ЗДОРОВ'Я"

Ми спеціалізуємось на лікуванні та реабілітації застосовуючи методику кінезотерапії при захворюваннях хребта, суглобів, нервової системи, відновленні після травм, післяопераційних, перед- та післяпологових станах. Унікальність цього методу у використанні індивідуально розроблених рухових вправ на спеціальних тренажерах з навантаженням або без нього, які поліпшують загальний стан хворого, здійснюють коригуючу дію на перебіг захворювання, знімають больові відчуття і сприяють повному одужанню.

Методика кінезотерапії повністю виключає потребу у прийомі медикаментозних препаратів чи в хірургічному (оперативному) втручанні. Вона розрахована на абсолютно всі вікові категорії і бере до уваги поточний стан та індивідуальні особливості організму. Досвідчені фахівці розроблять та підберуть оптимальну програму занять саме для Вас. Ви можете скористатися фаховою консультацією лікаря та пройти сеанси лікувального масажу, який доповнює програми лікування і реабілітації.

Наша адреса: м. Львів, вул. Кокорудза, 6.
Телефон консультанта-адміністратора: 096-081-99-80.

 • tvoie-zdorovia1.jpg
 • tvoie-zdorovia2.jpg
 • tvoie-zdorovia5.jpg
 • tvoie-zdorovia6.jpg
 • tvoie-zdorovia7.jpg
 • tvoie-zdorovia8.jpg
 • tvoie-zdorovia10.jpg
 • tvoie-zdorovia11.JPG
 • tvoie-zdorovia12.jpg
 • tvoie-zdorovia13.jpg
 • tvoie-zdorovia14.jpg
 • tvoie-zdorovia18.JPG
 • tvoie-zdorovia20.jpg
 • tvoie-zdorovia21.JPG
 • tvoie-zdorovia22.JPG
 • tvoie-zdorovia23.jpg
 • tvoie-zdorovia24.jpg
 • tvoie-zdorovia119.jpg
 • tvoie-zdorovia126.jpg

Виникли запитання? Потрібна допомога?

м. Львів, вул. Кокорудза, 6, (096) 081-99-80
© 2021 Реабілітаційний центр "ТВОЄ ЗДОРОВ'Я". Всі права захищено