location icon м. Львів, вул. Кокорудза, 6; Пн-Сб: 8:00-20:00

Ми перетелефонуємо і підберемо зручний для Вас час занять Адреса центру вул. Кокорудза, 6, м. Львів
Ім'я не заповнено
Телефон не заповнено
Дякуємо. Очікуйте дзвінка

Instagram facebook

Запишіться на фахову консультацію лікаря, не відкладайте турботу про своє здоров'я

Відправте заявку, щоб записатись на консультацію лікаря

Адреса центру вул. Кокорудза, 6, м. Львів

Лордоз хребта – патологічна деформація хребта із вигином (випуклістю) вперед.

На відміну від нормального фізіологічного лордозу в шийному і поперековому відділах хребта у здорових людей, надмірний вигин хребта називається гіперлордозом.

Лікування лордозу
Курс 10 занять
ІНДИВІДУАЛЬНА ЗНИЖКА ВІД -5% ДО -20%

Щоб дізнатись ціну курсу вкажіть ім'я та телефон Ми перетелефонуємо та допоможемо Вам підібрати курс лікування та реабілітації Адреса центру вул. Кокорудза, 6, м. Львів
Ім'я не заповнено
Телефон не заповнено
Дякуємо за відправлену заявку

Іншим різновидом лордозу є гіполордоз, суть якого у випрямленні фізіологічного лордозу, у результаті чого вигин хребта стає меншим норми. Гіполордоз часто є наслідком остеохондрозу хребта.

кіфоз лордозСимптоми лордозу

Характерними проявами лордозу хребта є:

 • нахилення голови і плеч вперед;
 • опущення грудної клітини;
 • випираючий живіт;
 • розходження ніг в колінах.

Окрім зміни постави, лордоз проявляється болем та обмеженням рухливості в спині, такі симптоми пов'язані із перенапруженням спинних м’язів і хребта.

Небезпека цього захворювання полягає у тому, що лордоз хребта (як поперековий лордоз, так і шийний лордоз) негативно впливає:

 • на роботу серця;
 • органів дихання;
 • шлунково-кишкового тракту;
 • провокує погіршення обмінних процесів в організмі;
 • сприяє підвищеній стомлюваності і розвитку хронічної втоми.

Поперековий лордоз і шийний лордоз

симптоми лордозуЗалежно від локалізації лордозу розрізняють поперековий лордоз або лордоз поперекового відділу хребта та шийний лордоз.

Поперековий лордоз може бути вторинним або первинним. Вторинний лордоз поперекового відділу виникає внаслідок вивиху стегна і порушення функцій тазостегнового суглобу, які можуть бути вродженими або набутими.

Первинний поперековий лордоз виникає внаслідок спазмів спинних м’язів, надмірної ваги або патології хребта (наприклад, зміщення хребців).

Таким чином, основні причини, що призводять до діагнозу поперековий лордоз хребта - дисфункції тазостегнових суглобів, надмірна вага (з відкладанням жирової тканини в області живота), спазмованість м’язів спини та патології хребта.

Також, однією із причин, через яку виникає контрактура кульшового суглобу з ускладненим розгинанням та, як наслідок – поперековий лордоз є дегенеративно-дистрофічні процеси в суглобі, або коксартроз.

З іншого боку, випрямлення фізіологічного лордозу поперекового відділу і випрямлення шийного лордозу часто є наслідком запущеного остеохондрозу хребта.

При діагнозі лордоз лікування залежить від причини, що призвела до розвитку хвороби:

 1. Якщо причиною виникнення поперекового лордозу хребта є надмірна вага, то лікування базується на терапії спрямованій насамперед на коригування маси тіла і зменшення жирових відкладень.
 2. У разі випрямлення фізіологічного шийного лордозу або поперекового лордозу внаслідок остеохондрозу (якщо випрямлений лордоз поперекового відділу), лікування лордозу хребта є частиною комплексної терапії для усунення дегенеративно-дистрофічних змін у міжхребцевих дисках.
 3. Якщо поперековий лордоз виник внаслідок коксартрозу, лікування включає в себе терапевтичні засоби для покращення (відновлення) функцій тазостегнових суглобів.
 4. Оскільки лордоз призводить до підвищеної стомлюваності, лікування лордозу хребта включає процедури для покращення балансу нервової системи і підвищення рівня життєвих сил.

Крім цього, лікування лордозу хребта, як правило, включає комплекс заходів для усунення супутніх порушень в організмі, як з боку опорно-рухового апарату (хребта, суглобів), так і з боку функціональних систем організму – шлунково-кишкового тракту, бронхо-легеневої системи, серцево-судинної системи.

лордоз вправиКомплексний характер лікування лордозу хребта спрямований, насамперед, вплинути на основну проблему, що стала причиною викривлення хребта (остеохондроз, коксартроз, надмірна вага та ін.) та зменшити симптоми захворювання – відчуття дискомфорту і болі, пов'язані зі спазмами м’язів.

Кінезотерапія при лікуванні лордозу хребта дозволяє зменшити або усунути гіпертонус спинних м’язів, зняти больовий синдром, покращити рухливість хребта, знизити ризик розвитку ускладнень, до яких може призвести шийний і поперековий лордоз із боку серцево-судинної, нервової, дихальної та травної систем.

Комплексне лікування лордозу в реабілітаційному центрі "Твоє Здоров'я" у більшості випадків дозволяє істотно зменшити симптоми захворювання і ступінь викривлення хребта, підвищити якість життя, поліпшити самопочуття і працездатність.

ВІДЕО ВПРАВИ ІЗ ЗАНЯТЬ

Варто знати, що ефективність лікувальних занять за методикою кінезотерапії залежить від правильності виконання вправ та грамотно підібраної програми. Вправи потрібно виконувати під наглядом досвідченого фахівця реабілітолога та на спеціальних антигравітаційних тренажерах. Заняття в звичайних спортзалах не гарантує досягнення позитивного результату.

ВІДГУКИ ПРО РЕАБІЛІТАЦІЮ ТА ЛІКУВАННЯ У НАС

Дуже рекомендуємо центр. Особлива подяка реабілітологу пані Ірині. Вона за 2 заняття виправила, те що мучило два роки....

Posted by Ніна Будзинська on Friday, December 4, 2020

РЕКОМЕНДУЮ! 1. Це кваліфіковані фахівці, які допомогли доньці - вирівняти руку після важкого перелому (хоча лікарі...

Posted by Галина Орловська on Monday, November 2, 2020

Найкращий реабілітаційний центр!!! Я прийшла з проблемою в хребті - мала протрузію і здається не одну, лікар оглянув і...

Posted by Mariia Romanova on Monday, November 2, 2020

Хочу вам подякувати за уважність до пацієнтів, привітність а особливо моєму реабілітологу Ігорю ? Реабілітологи...

Posted by Хома Оксана on Thursday, March 12, 2020

Лише приємні враження залишилися після проходження курсу масажу. Тут затишно, чисто, ввічливий та компетентний...

Posted by Віра Дінтер on Wednesday, September 4, 2019

Мала сильну біль у спині. Рекомендували мені різне і масажі і вправити спину, але одного разу шукаючи відповідь на свою...

Posted by Ярослава Ковальчук on Saturday, December 1, 2018

Звернулась в центр на початку вересня з болями у поясниці. Після огляду лікаря порекомендували місячний курс...

Опубліковано Yuliya Andreychuk Неділя, 4 листопад 2018 р.

Ввічливий персонал, сучасне обладнання, хороші спеціалісти, пройдений курс кінезотерапії та дошки Євмінова дав хороший результат на зникнення болі в шиї та спині.?

Опубліковано Оксаною Оксаною Четвер, 11 жовтня 2018 р.

Сидяча робота, затиснута спина. Пройшла курс масажу і відчула полегшення . Почуваю себе добре. Планую курс...

Posted by Оксана Курило on Monday, June 11, 2018
Posted by Ellenka Bondarchuk on Wednesday, April 18, 2018

Прийшла в Твоє здоров'я через болі у шиї і дуже швидкій втомлюваності в кінці кожного робочого дня. Вже знала що маю...

Posted by Christina Kornienko on Tuesday, April 17, 2018

Сидяча робота, біль в спині. Походив на масажі і порадили пройти курс кінезотерапії, уже після місяця занять біль пройшла. Дуже дякую за допомогу!

Posted by Volodymyr Styranivskyy on Monday, April 16, 2018

 

МИ ЗАВЖДИ ГОТОВІ ВАМ ДОПОМОГТИ

clock time

Підберемо максимально зручний для Вас час для отримання фахових консультацій та проведення лікувальних занять, як на дому, так і в нас в центрі

Doctor

У нас кращі фахівці у своїй сфері, які забезпечать кваліфіковану допомогу та результативне лікування

running man icon

Ми застосовуємо нехірургічне втручання, використовуючи тільки перевірені сучасні методики

equipment-advantage

Використовуємо передові технології та обладнання для успішного лікування і реабілітації

Реабілітаційний центр "ТВОЄ ЗДОРОВ'Я"

Ми спеціалізуємось на лікуванні та реабілітації застосовуючи методику кінезотерапії при захворюваннях хребта, суглобів, нервової системи, відновленні після травм, післяопераційних, перед- та післяпологових станах. Унікальність цього методу у використанні індивідуально розроблених рухових вправ на спеціальних тренажерах з навантаженням або без нього, які поліпшують загальний стан хворого, здійснюють коригуючу дію на перебіг захворювання, знімають больові відчуття і сприяють повному одужанню.

Методика кінезотерапії повністю виключає потребу у прийомі медикаментозних препаратів чи в хірургічному (оперативному) втручанні. Вона розрахована на абсолютно всі вікові категорії і бере до уваги поточний стан та індивідуальні особливості організму. Досвідчені фахівці розроблять та підберуть оптимальну програму занять саме для Вас. Ви можете скористатися фаховою консультацією лікаря та пройти сеанси лікувального масажу, який доповнює програми лікування і реабілітації.

Наша адреса: м. Львів, вул. Кокорудза, 6.
Телефон консультанта-адміністратора: 096-081-99-80.

 • tvoie-zdorovia1.jpg
 • tvoie-zdorovia2.jpg
 • tvoie-zdorovia5.jpg
 • tvoie-zdorovia6.jpg
 • tvoie-zdorovia7.jpg
 • tvoie-zdorovia8.jpg
 • tvoie-zdorovia10.jpg
 • tvoie-zdorovia11.JPG
 • tvoie-zdorovia12.jpg
 • tvoie-zdorovia13.jpg
 • tvoie-zdorovia14.jpg
 • tvoie-zdorovia18.JPG
 • tvoie-zdorovia20.jpg
 • tvoie-zdorovia21.JPG
 • tvoie-zdorovia22.JPG
 • tvoie-zdorovia23.jpg
 • tvoie-zdorovia24.jpg
 • tvoie-zdorovia119.jpg
 • tvoie-zdorovia126.jpg

Виникли запитання? Потрібна допомога?

м. Львів, вул. Кокорудза, 6, (096) 081-99-80
© 2021 Реабілітаційний центр "ТВОЄ ЗДОРОВ'Я". Всі права захищено