location icon м. Львів, вул. Кокорудза, 6; Пн-Сб: 8:00-20:00

Ми перетелефонуємо і підберемо зручний для Вас час занять Адреса центру вул. Кокорудза, 6, м. Львів
Ім'я не заповнено
Телефон не заповнено
Дякуємо. Очікуйте дзвінка

Instagram facebook

Запишіться на фахову консультацію лікаря, не відкладайте турботу про своє здоров'я

консультація лікаря 

Відправте заявку, щоб записатись на консультацію лікаря

Адреса центру вул. Кокорудза, 6, м. Львів

Фізична активність є важливою складовою розвитку дитячого організму, стимулятором практично всіх функцій організму, запорукою фізичного й розумового здоров’я.

Автоматизація, механізація і загалом сучасні умови життя (особливо міські) значно знизили м’язову активність та зменшили фізичне навантаження, це зумовлює нестачу рухів, яка може перерости у брак фізичної активності.

Комплекс ЛФК для дітей
Курс 10 занять
ІНДИВІДУАЛЬНА ЗНИЖКА ВІД -5% ДО -20%

Щоб дізнатись ціну курсу вкажіть ім'я та телефон Ми перетелефонуємо та допоможемо Вам підібрати курс лікування та реабілітації Адреса центру вул. Кокорудза, 6, м. Львів
Ім'я не заповнено
Телефон не заповнено
Дякуємо за відправлену заявку

лікувальні вправи для дітей

Фізичні вправи сприяють роботі центральної нервової системи, опорно-рухового апарату, внутрішніх органів. Вони зміцнюють і загартовують організм, роблять дітей більш вольовими, цілеспрямованими та організованими. Тому, достатня рухова активність необхідна для гармонійного розвитку!

Зауважимо, що потреба рухатися учнів молодших класів 18-22% на добу, задовольняється спонтанними, самостійними рухами. До таких належать рухи рук, ніг, повороти голови, тулуба, рухи під час письма, малювання, тощо. Однак спонтанно виконані рухи на шкільних заняттях не є достатніми для підтримки організму в тонусі. Зазначимо, що у дні, коли у розкладі є урок фізкультури, брак фізичної активності складає 40%, а у дні, коли його нема - зростає до 80%.

Сучасні дослідження показують, що більшість денного часу школярі перебувають в статичному положенні, сидячи за робочим столом, шкільною партою або комп'ютером. Це негативно відбивається на серцево-судинній, дихальній системі, притуплює розвиток опорно-рухового апарату.

Досить часто нестача активності у дитини є підставою виникнення синдрому хронічної втоми і постуральної ортостатичної тахікардії - пришвидшеного серцебиття при різкому вставанні; може сповільнюватися фізична, розумова працездатність, моторний розвиток. Дитина стає млявою, послаблюється пам'ять, знижується увага, погіршується координація рухів. У великої кількості дітей шкільного віку спостерігається викривлення (порушення) постави, а в деяких випадках - сколіоз (викривлення хребта) через слабкість м'язів спини. Також брак рухів є однією з причин появи надлишкової ваги. Надалі з ростом і розвитком дитини у неї збільшується ризик захворіти інсультом, інфарктом, артеріальною гіпертензією (постійно підвищений артеріальний тиск).

фізична активність дітейКілька порад батькам:

 • займатися з дітьми ранковою зарядкою;
 • разом ходити на прогулянки й мандрівки;
 • записати дитину на спортивну секцію чи туристичний гурток;
 • заохочувати до ходьби, бігу, рухливих ігор, катання на ковзанах, лижах;
 • допомагати школяру проводити фізкультхвилинки під час виконання домашніх завдань.

Лише при комплексному впровадженні усіх перелічених заходів у режим дитини можна отримати бажаний результат - виховання розумово і фізично розвинених здорових дітей. Адже ніякі ліки не замінять дітворі прогулянок на свіжому повітрі, бігу, стрибків, їзди на велосипеді!

лікувальна фізкультура для дітейПроте якщо фізична активність дитини протягом багатьох років була низькою, то дану проблему потрібно вирішувати поступово, щоденно збільшуючи навантаження до вікової норми. На жаль, зробити це вдома дуже складно через те, що потрібно постійно контролювати стан дитини, аби вчасно зупинити заняття, а для цього потрібні спеціальні знання і навики.

Досвід показує, що кінезітерапія (лікувальна фізкультура) є найефективнішим методом для боротьби з дефіцитом активності в дітей. Фахівці реабілітаційного центру "Твоє Здоров'я" допоможуть виявити причину й позбавлять від неї без медикаментів. В індивідуальному порядку буде розроблений комплекс спеціальних рухових вправ за допомогою яких буде проходити процес одужання.

Після закінчення курсу кінезітерапії Ви побачите, що у дитини над відчуттям втоми переважає відчуття впевненості в собі і своїх силах й можливостях!

ВІДЕО ВПРАВИ ІЗ ЗАНЯТЬ

Варто знати, що ефективність лікувальних занять за методикою кінезотерапії залежить від правильності виконання вправ та грамотно підібраної програми. Вправи потрібно виконувати під наглядом досвідченого фахівця реабілітолога та на спеціальних антигравітаційних тренажерах. Заняття в звичайних спортзалах не гарантує досягнення позитивного результату.

ВІДГУКИ ПРО РЕАБІЛІТАЦІЮ ТА ЛІКУВАННЯ У НАС

Дуже рекомендуємо центр. Особлива подяка реабілітологу пані Ірині. Вона за 2 заняття виправила, те що мучило два роки....

Posted by Ніна Будзинська on Friday, December 4, 2020

РЕКОМЕНДУЮ! 1. Це кваліфіковані фахівці, які допомогли доньці - вирівняти руку після важкого перелому (хоча лікарі...

Posted by Галина Орловська on Monday, November 2, 2020

Найкращий реабілітаційний центр!!! Я прийшла з проблемою в хребті - мала протрузію і здається не одну, лікар оглянув і...

Posted by Mariia Romanova on Monday, November 2, 2020

Хочу вам подякувати за уважність до пацієнтів, привітність а особливо моєму реабілітологу Ігорю ? Реабілітологи...

Posted by Хома Оксана on Thursday, March 12, 2020

Лише приємні враження залишилися після проходження курсу масажу. Тут затишно, чисто, ввічливий та компетентний...

Posted by Віра Дінтер on Wednesday, September 4, 2019

Мала сильну біль у спині. Рекомендували мені різне і масажі і вправити спину, але одного разу шукаючи відповідь на свою...

Posted by Ярослава Ковальчук on Saturday, December 1, 2018

Звернулась в центр на початку вересня з болями у поясниці. Після огляду лікаря порекомендували місячний курс...

Опубліковано Yuliya Andreychuk Неділя, 4 листопад 2018 р.

Ввічливий персонал, сучасне обладнання, хороші спеціалісти, пройдений курс кінезотерапії та дошки Євмінова дав хороший результат на зникнення болі в шиї та спині.?

Опубліковано Оксаною Оксаною Четвер, 11 жовтня 2018 р.

Сидяча робота, затиснута спина. Пройшла курс масажу і відчула полегшення . Почуваю себе добре. Планую курс...

Posted by Оксана Курило on Monday, June 11, 2018
Posted by Ellenka Bondarchuk on Wednesday, April 18, 2018

Прийшла в Твоє здоров'я через болі у шиї і дуже швидкій втомлюваності в кінці кожного робочого дня. Вже знала що маю...

Posted by Christina Kornienko on Tuesday, April 17, 2018

Сидяча робота, біль в спині. Походив на масажі і порадили пройти курс кінезотерапії, уже після місяця занять біль пройшла. Дуже дякую за допомогу!

Posted by Volodymyr Styranivskyy on Monday, April 16, 2018

 

МИ ЗАВЖДИ ГОТОВІ ВАМ ДОПОМОГТИ

clock time

Підберемо максимально зручний для Вас час для отримання фахових консультацій та проведення лікувальних занять, як на дому, так і в нас в центрі

Doctor

У нас кращі фахівці у своїй сфері, які забезпечать кваліфіковану допомогу та результативне лікування

running man icon

Ми застосовуємо нехірургічне втручання, використовуючи тільки перевірені сучасні методики

equipment-advantage

Використовуємо передові технології та обладнання для успішного лікування і реабілітації

Реабілітаційний центр "ТВОЄ ЗДОРОВ'Я"

Ми спеціалізуємось на лікуванні та реабілітації застосовуючи методику кінезотерапії при захворюваннях хребта, суглобів, нервової системи, відновленні після травм, післяопераційних, перед- та післяпологових станах. Унікальність цього методу у використанні індивідуально розроблених рухових вправ на спеціальних тренажерах з навантаженням або без нього, які поліпшують загальний стан хворого, здійснюють коригуючу дію на перебіг захворювання, знімають больові відчуття і сприяють повному одужанню.

Методика кінезотерапії повністю виключає потребу у прийомі медикаментозних препаратів чи в хірургічному (оперативному) втручанні. Вона розрахована на абсолютно всі вікові категорії і бере до уваги поточний стан та індивідуальні особливості організму. Досвідчені фахівці розроблять та підберуть оптимальну програму занять саме для Вас. Ви можете скористатися фаховою консультацією лікаря та пройти сеанси лікувального масажу, який доповнює програми лікування і реабілітації.

Наша адреса: м. Львів, вул. Кокорудза, 6.
Телефон консультанта-адміністратора: 096-081-99-80.

 • tvoie-zdorovia1.jpg
 • tvoie-zdorovia2.jpg
 • tvoie-zdorovia5.jpg
 • tvoie-zdorovia6.jpg
 • tvoie-zdorovia7.jpg
 • tvoie-zdorovia8.jpg
 • tvoie-zdorovia10.jpg
 • tvoie-zdorovia11.JPG
 • tvoie-zdorovia12.jpg
 • tvoie-zdorovia13.jpg
 • tvoie-zdorovia14.jpg
 • tvoie-zdorovia18.JPG
 • tvoie-zdorovia20.jpg
 • tvoie-zdorovia21.JPG
 • tvoie-zdorovia22.JPG
 • tvoie-zdorovia23.jpg
 • tvoie-zdorovia24.jpg
 • tvoie-zdorovia119.jpg
 • tvoie-zdorovia126.jpg

Виникли запитання? Потрібна допомога?

м. Львів, вул. Кокорудза, 6, (096) 081-99-80
© 2021 Реабілітаційний центр "ТВОЄ ЗДОРОВ'Я". Всі права захищено