location icon м. Львів, вул. Кокорудза, 6; Пн-Сб: 8:00-20:00

Ми перетелефонуємо і підберемо зручний для Вас час занять Адреса центру вул. Кокорудза, 6, м. Львів
Ім'я не заповнено
Телефон не заповнено
Дякуємо. Очікуйте дзвінка

Instagram facebook

Запишіться на фахову консультацію лікаря, не відкладайте турботу про своє здоров'я

консультація лікаря 

Відправте заявку, щоб записатись на консультацію лікаря

Адреса центру вул. Кокорудза, 6, м. Львів

Артроз - це хронічне захворювання суглоба, при якому він поступово втрачає свої рухові функції. Якщо захворювання поширюється на прилеглі кісткові тканини, захворювання діагностується як остеоартроз. Оскільки при цьому відбувається деформація суглоба і навколосуглобових структур (капсули, сухожилля, синовіальних оболонок) діагноз формулюється як деформуючий артроз суглобів.

Таким чином, артроз суглобів - це назва цілої групи захворювань, для яких характерне поступове, повільне руйнування і знерухомлення (анкілоз) суглоба.

Лікування артрозів
Курс 10 занять
ІНДИВІДУАЛЬНА ЗНИЖКА ВІД -5% ДО -20%

Щоб дізнатись ціну курсу вкажіть ім'я та телефон Ми перетелефонуємо та допоможемо Вам підібрати курс лікування та реабілітації Адреса центру вул. Кокорудза, 6, м. Львів
Ім'я не заповнено
Телефон не заповнено
Дякуємо за відправлену заявку

Причини артрозу

Артроз традиційно вважається віковим захворюванням - на нього страждають до 85% людей старше 65 років. Як правило, в літньому віці має місце артроз суглоба 2-го ступеня. Однак у 30% чоловіків і жінок перші симптоми артрозу суглобів з'являються в 40-45 років.

артроз суглоба Артроз суглобів - це захворювання обміну речовин. Це означає, що першопричиною артрозу є недостатня кількість внутрішньосуглобової рідини чи зміна її властивостей через обмінні або гормональні порушення. Внутрішньосуглобова або синовіальна рідина необхідна як змазка. При її нестачі виникає тертя між поверхнями кісток, покритими гіаліновим хрящем. В результаті хрящ стирається, руйнується, його фрагменти випадають, оголюючи кістку. Через це виникає біль, тугість руху, деформація суглобів та інші симптоми артрозу.

Існує ряд факторів, які значно прискорюють руйнування суглоба при артрозі. Це, в першу чергу, надмірна вага, який відіграє особливу роль у розвитку колінного артрозу (гонартроз), тазостегнового артрозу (коксартроз), а також артрозу гомілковостопного суглоба і дрібних суглобів стоп.

Потрібно відзначити, що надмірна вага сама по собі є характерною ознакою дисбалансу в обміні речовин. Таким чином, причини та провокуючі фактори руйнування суглоба утворюють єдину групу проблем.

Симптоми артрозу суглобів

У розвитку захворювання виділяють три ступені артрозу суглобів: стадії артрозів

 • симптоми першого ступеня артрозу виникають лише при значних фізичних навантаженнях і мають характер дискомфорту в суглобі, який швидко проходить після відпочинку;
 • симптоми артрозу другого ступеня значно серйозніші, перш за все, це біль в суглобі, що виникає не тільки при навантаженнях, але і при рухах, наприклад, біль в тазостегновому або колінному суглобі відчувається під час ходьби, спуску або підйому по сходах, рухливість суглоба обмежується, з'являється скутість, суглоб поступово деформується, по його краях утворюються кісткові розростання;
 • остання третя стадія артрозу проявляється інтенсивними болями, які не вщухають навіть під час спокою і різко посилюються при навантаженнях, обмежуючи руху в суглобі до максимуму.

Болі в суглобі при артрозі відрізняються рядом ознак - це посилення при рухах і навантаженнях, похрустування. Максимальний біль відчувається після початку руху, а також посилюється при змінах погоди, на холоді, при високій вологості, вогкості.

Профілактика артрозу

Профілактика артрозу досить проста і доступна практично всім незалежно від статі та віку. Перш за все необхідно обачніше підходити до вибору фізичних навантажень, уникати надто різких рухів. Та, обов'язково, - слідкувати за власною вагою, щоб не мати зайвих кілограм, які перевантажують суглоби.

Артроз з'являється і в тих випадках, коли застосовують розтяжки для збільшення рухливості суглобів. Але при припиненні занять спортом м'язи слабшають, а суглоб залишається розхитаним, з'являються остеофіти.

Факторами ризику в розвитку артрозу можуть бути також спадковість і високий зріст, оскільки перевантаження в точках опори дуже велике.

Лікувальні рухові вправи при артрозі

лікування артрозівСеред терапевтичних засобів, які застосовуються при артрозах, варто назвати, перш за все, методику кінезотерапії. Вправи, які використовуються за даної методики, знижують гострі та хронічні болі, лікують супутній синовіїт і функціональні порушення.

Кінезотерапія (лікування рухом) переслідує ряд завдань. Перш за все тренування сили м'язових груп, що оточують суглоби. Для цього розроблена ізодинамічна, ізометрична та ізокінетична техніка вправ. Ці вправи необхідні для мобілізації обмеженого руху суглоба, профілактики та усунення контрактур (стійкого обмеження нормальної рухливості). При цьому використовуються не тільки активні, але і пасивні рухи, силу і тривалість яких потрібно регулювати. Дуже важливо, щоб вправи не викликали больових відчуттів. Згодом напрацьовуються оптимальні навантаження, вправи на координацію рухів і підтримку нормальної ваги, задля підвищення безпеки і витривалості рухів. Варто спробувати «сухі» вправи або повторити їх в теплій воді, що значно полегшує виконання. Рухи суглобів, по-перше, сприяють виробленню суглобової рідини, що забезпечує живлення хряща, покращують обмінні процеси в суглобі і перешкоджають розвитку артрозу. По-друге, допомагають розтягуванню капсули суглоба і оточуючих м'язів, задіяних в патологічний процес. По-третє, систематичні рухові вправи покращують загальне самопочуття.

ВІДЕО ВПРАВИ ІЗ ЗАНЯТЬ

Варто знати, що ефективність лікувальних занять за методикою кінезотерапії залежить від правильності виконання вправ та грамотно підібраної програми. Вправи потрібно виконувати під наглядом досвідченого фахівця реабілітолога та на спеціальних антигравітаційних тренажерах. Заняття в звичайних спортзалах не гарантує досягнення позитивного результату.

ВІДГУКИ ПРО РЕАБІЛІТАЦІЮ ТА ЛІКУВАННЯ У НАС

Дуже рекомендуємо центр. Особлива подяка реабілітологу пані Ірині. Вона за 2 заняття виправила, те що мучило два роки....

Posted by Ніна Будзинська on Friday, December 4, 2020

РЕКОМЕНДУЮ! 1. Це кваліфіковані фахівці, які допомогли доньці - вирівняти руку після важкого перелому (хоча лікарі...

Posted by Галина Орловська on Monday, November 2, 2020

Найкращий реабілітаційний центр!!! Я прийшла з проблемою в хребті - мала протрузію і здається не одну, лікар оглянув і...

Posted by Mariia Romanova on Monday, November 2, 2020

Хочу вам подякувати за уважність до пацієнтів, привітність а особливо моєму реабілітологу Ігорю ? Реабілітологи...

Posted by Хома Оксана on Thursday, March 12, 2020

Лише приємні враження залишилися після проходження курсу масажу. Тут затишно, чисто, ввічливий та компетентний...

Posted by Віра Дінтер on Wednesday, September 4, 2019

Мала сильну біль у спині. Рекомендували мені різне і масажі і вправити спину, але одного разу шукаючи відповідь на свою...

Posted by Ярослава Ковальчук on Saturday, December 1, 2018

Звернулась в центр на початку вересня з болями у поясниці. Після огляду лікаря порекомендували місячний курс...

Опубліковано Yuliya Andreychuk Неділя, 4 листопад 2018 р.

Ввічливий персонал, сучасне обладнання, хороші спеціалісти, пройдений курс кінезотерапії та дошки Євмінова дав хороший результат на зникнення болі в шиї та спині.?

Опубліковано Оксаною Оксаною Четвер, 11 жовтня 2018 р.

Сидяча робота, затиснута спина. Пройшла курс масажу і відчула полегшення . Почуваю себе добре. Планую курс...

Posted by Оксана Курило on Monday, June 11, 2018
Posted by Ellenka Bondarchuk on Wednesday, April 18, 2018

Прийшла в Твоє здоров'я через болі у шиї і дуже швидкій втомлюваності в кінці кожного робочого дня. Вже знала що маю...

Posted by Christina Kornienko on Tuesday, April 17, 2018

Сидяча робота, біль в спині. Походив на масажі і порадили пройти курс кінезотерапії, уже після місяця занять біль пройшла. Дуже дякую за допомогу!

Posted by Volodymyr Styranivskyy on Monday, April 16, 2018

 

МИ ЗАВЖДИ ГОТОВІ ВАМ ДОПОМОГТИ

clock time

Підберемо максимально зручний для Вас час для отримання фахових консультацій та проведення лікувальних занять, як на дому, так і в нас в центрі

Doctor

У нас кращі фахівці у своїй сфері, які забезпечать кваліфіковану допомогу та результативне лікування

running man icon

Ми застосовуємо нехірургічне втручання, використовуючи тільки перевірені сучасні методики

equipment-advantage

Використовуємо передові технології та обладнання для успішного лікування і реабілітації

Реабілітаційний центр "ТВОЄ ЗДОРОВ'Я"

Ми спеціалізуємось на лікуванні та реабілітації застосовуючи методику кінезотерапії при захворюваннях хребта, суглобів, нервової системи, відновленні після травм, післяопераційних, перед- та післяпологових станах. Унікальність цього методу у використанні індивідуально розроблених рухових вправ на спеціальних тренажерах з навантаженням або без нього, які поліпшують загальний стан хворого, здійснюють коригуючу дію на перебіг захворювання, знімають больові відчуття і сприяють повному одужанню.

Методика кінезотерапії повністю виключає потребу у прийомі медикаментозних препаратів чи в хірургічному (оперативному) втручанні. Вона розрахована на абсолютно всі вікові категорії і бере до уваги поточний стан та індивідуальні особливості організму. Досвідчені фахівці розроблять та підберуть оптимальну програму занять саме для Вас. Ви можете скористатися фаховою консультацією лікаря та пройти сеанси лікувального масажу, який доповнює програми лікування і реабілітації.

Наша адреса: м. Львів, вул. Кокорудза, 6.
Телефон консультанта-адміністратора: 096-081-99-80.

 • tvoie-zdorovia1.jpg
 • tvoie-zdorovia2.jpg
 • tvoie-zdorovia5.jpg
 • tvoie-zdorovia6.jpg
 • tvoie-zdorovia7.jpg
 • tvoie-zdorovia8.jpg
 • tvoie-zdorovia10.jpg
 • tvoie-zdorovia11.JPG
 • tvoie-zdorovia12.jpg
 • tvoie-zdorovia13.jpg
 • tvoie-zdorovia14.jpg
 • tvoie-zdorovia18.JPG
 • tvoie-zdorovia20.jpg
 • tvoie-zdorovia21.JPG
 • tvoie-zdorovia22.JPG
 • tvoie-zdorovia23.jpg
 • tvoie-zdorovia24.jpg
 • tvoie-zdorovia119.jpg
 • tvoie-zdorovia126.jpg

Виникли запитання? Потрібна допомога?

м. Львів, вул. Кокорудза, 6, (096) 081-99-80
© 2021 Реабілітаційний центр "ТВОЄ ЗДОРОВ'Я". Всі права захищено