location icon м. Львів, вул. Кокорудза, 6; Пн-Сб: 8:00-20:00

Ми перетелефонуємо і підберемо зручний для Вас час занять Адреса центру вул. Кокорудза, 6, м. Львів
Ім'я не заповнено
Телефон не заповнено
Дякуємо. Очікуйте дзвінка

Instagram facebook

Запишіться на фахову консультацію лікаря, не відкладайте турботу про своє здоров'я

консультація лікаря 

Відправте заявку, щоб записатись на консультацію лікаря

Адреса центру вул. Кокорудза, 6, м. Львів

Артрити - це група захворювань, що об'єднуються загальною ознакою - запаленням одного або декількох суглобів. Одні з них частіше виникають у людей середнього віку, інші - в літньому віці. До деяких більше схильні жінки, до інших - чоловіки. В цілому артрити суглобів - одне з найбільш поширених захворювань опорно-рухового апарату.

Лікування артритів
Курс 10 занять
ІНДИВІДУАЛЬНА ЗНИЖКА ВІД -5% ДО -20%

Щоб дізнатись ціну курсу вкажіть ім'я та телефон Ми перетелефонуємо та допоможемо Вам підібрати курс лікування та реабілітації Адреса центру вул. Кокорудза, 6, м. Львів
Ім'я не заповнено
Телефон не заповнено
Дякуємо за відправлену заявку

Основні причини артритів

артрит суглобуАртрити бувають інфекційними і неінфекційними.

У першому випадку причиною запалення є проникнення в суглоб інфекції через зовнішнє (травматичне) пошкодження або з кров'ю. У другому випадку причиною запалення може бути алергічна реакція, автоімунний процес, травма, порушення обміну речовин або дегенеративно-дистрофічний процес в суглобових тканинах. В останньому випадку мова йде про артрозо-артрити, коли запалення суглоба виникає на тлі руйнування хрящових тканин суглоба.

Симптоми артритів

Симптоми артриту залежать від локалізації виду захворювання.

Загальні симптоми - почервоніння, припухлість, набряклість, підвищення місцевої температури, біль в області запалення суглоба. Біль в суглобі (артралгія) зазвичай посилюється вранці або в другій половині ночі (після тривалого знерухомлення). Обсяг рухів у суглобі зазвичай не обмежений, але може відчуватися скутість суглоба, тугість при рухах.

Окремі випадки артритів

симптоми артритівРяд артритів має нейрогенне походження. Це означає, що їх причиною є дисбаланс нервової системи. Вплив цього дисбалансу на суглоби, як правило, має опосередкований характер, через ендокринну систему, і частіше зустрічається у жінок. Запалення суглобів при таких захворюваннях зазвичай має симетричний характер.

Подагричний артрит (подагра), причиною якого є не тільки дисфункція нирок, але і дисбаланс системи обміну речовин. У цьому випадку основними факторами розвитку захворювання є тривале вживання великої кількості гострої, смаженої, м'ясної їжі, солінь, копченостей, ковбасних виробів, м'ясних консервів, субпродуктів. Провокуючим фактором захворювання служить негативний психо-емоційний фон – дратівливість, гнівливість, запальний характер.

Як лікується артрит?

У медичній практиці лікування при артриті в основному зводиться до полегшення болю і запалення. Для цього використовуються нестероїдні протизапальні засоби (НПЗЗ) або стероїдні (гормональні) препарати у вигляді мазей, таблеток або ін'єкцій. Таке лікування має симптоматичний характер. Застосовувані препарати не запобігають втраті працездатності, не зупиняють руйнування суглоба, вимагають постійного використання і надають побічні ефекти. Цим пояснюється дедалі більша частота хірургічних втручань (протезування).

Для того щоб відновити суглоби, уражені артритом лікування повинно проводитися з урахуванням всіх факторів захворювання.

Просте симптоматичне лікування при артриті і артрозі не вплине на причину цих захворювань, а саме дисбаланс організму. Тому воно завжди дає тимчасовий і обмежений ефект. Зменшення запалення саме по собі не означає лікування артриту, якщо не усунути причини запального процесу. Причинами такого дисбалансу можуть бути переохолодження або тривалий вплив вогкості, холоду, неправильне харчування, недостатня фізична активність. Ці фактори знижують імунітет, погіршують роботу лімфатичної системи, призводять до появи набряків і надмірної ваги, обмінних розладів і хвороб суглобів, що вимагає лікування артриту і артрозу.

Методика кінезотерапії при лікуванні артриту допомагає підтримувати правильну рухову активність суглобів. Комплекси вправ призначаються індивідуально і виконуються під контролем лікаря. Оптимальна комбінація рухових вправ гарантує максимальну ефективність і досягнення довгострокових і стійких результатів:

 • полегшення болю в суглобі (суглобах),
 • поліпшення рухливості суглоба (суглобів),
 • зняття запалення, набряку і полегшення інших симптомів,
 • попередження ускладнень і поширення запального процесу.

У більшості випадків лікування артриту суглобів у нашому реабілітаційному центрі Твоє Здоровядосягається стійка ремісія, значне полегшення симптомів або одужання. На відміну від застосування фармацевтичних препаратів (НПЗП, гормональних) позитивні результати лікування артриту досягаються без побічних ефектів.

ВІДЕО ВПРАВИ ІЗ ЗАНЯТЬ

Варто знати, що ефективність лікувальних занять за методикою кінезотерапії залежить від правильності виконання вправ та грамотно підібраної програми. Вправи потрібно виконувати під наглядом досвідченого фахівця реабілітолога та на спеціальних антигравітаційних тренажерах. Заняття в звичайних спортзалах не гарантує досягнення позитивного результату.

ВІДГУКИ ПРО РЕАБІЛІТАЦІЮ ТА ЛІКУВАННЯ У НАС

Дуже рекомендуємо центр. Особлива подяка реабілітологу пані Ірині. Вона за 2 заняття виправила, те що мучило два роки....

Posted by Ніна Будзинська on Friday, December 4, 2020

РЕКОМЕНДУЮ! 1. Це кваліфіковані фахівці, які допомогли доньці - вирівняти руку після важкого перелому (хоча лікарі...

Posted by Галина Орловська on Monday, November 2, 2020

Найкращий реабілітаційний центр!!! Я прийшла з проблемою в хребті - мала протрузію і здається не одну, лікар оглянув і...

Posted by Mariia Romanova on Monday, November 2, 2020

Хочу вам подякувати за уважність до пацієнтів, привітність а особливо моєму реабілітологу Ігорю ? Реабілітологи...

Posted by Хома Оксана on Thursday, March 12, 2020

Лише приємні враження залишилися після проходження курсу масажу. Тут затишно, чисто, ввічливий та компетентний...

Posted by Віра Дінтер on Wednesday, September 4, 2019

Мала сильну біль у спині. Рекомендували мені різне і масажі і вправити спину, але одного разу шукаючи відповідь на свою...

Posted by Ярослава Ковальчук on Saturday, December 1, 2018

Звернулась в центр на початку вересня з болями у поясниці. Після огляду лікаря порекомендували місячний курс...

Опубліковано Yuliya Andreychuk Неділя, 4 листопад 2018 р.

Ввічливий персонал, сучасне обладнання, хороші спеціалісти, пройдений курс кінезотерапії та дошки Євмінова дав хороший результат на зникнення болі в шиї та спині.?

Опубліковано Оксаною Оксаною Четвер, 11 жовтня 2018 р.

Сидяча робота, затиснута спина. Пройшла курс масажу і відчула полегшення . Почуваю себе добре. Планую курс...

Posted by Оксана Курило on Monday, June 11, 2018
Posted by Ellenka Bondarchuk on Wednesday, April 18, 2018

Прийшла в Твоє здоров'я через болі у шиї і дуже швидкій втомлюваності в кінці кожного робочого дня. Вже знала що маю...

Posted by Christina Kornienko on Tuesday, April 17, 2018

Сидяча робота, біль в спині. Походив на масажі і порадили пройти курс кінезотерапії, уже після місяця занять біль пройшла. Дуже дякую за допомогу!

Posted by Volodymyr Styranivskyy on Monday, April 16, 2018

 

МИ ЗАВЖДИ ГОТОВІ ВАМ ДОПОМОГТИ

clock time

Підберемо максимально зручний для Вас час для отримання фахових консультацій та проведення лікувальних занять, як на дому, так і в нас в центрі

Doctor

У нас кращі фахівці у своїй сфері, які забезпечать кваліфіковану допомогу та результативне лікування

running man icon

Ми застосовуємо нехірургічне втручання, використовуючи тільки перевірені сучасні методики

equipment-advantage

Використовуємо передові технології та обладнання для успішного лікування і реабілітації

Реабілітаційний центр "ТВОЄ ЗДОРОВ'Я"

Ми спеціалізуємось на лікуванні та реабілітації застосовуючи методику кінезотерапії при захворюваннях хребта, суглобів, нервової системи, відновленні після травм, післяопераційних, перед- та післяпологових станах. Унікальність цього методу у використанні індивідуально розроблених рухових вправ на спеціальних тренажерах з навантаженням або без нього, які поліпшують загальний стан хворого, здійснюють коригуючу дію на перебіг захворювання, знімають больові відчуття і сприяють повному одужанню.

Методика кінезотерапії повністю виключає потребу у прийомі медикаментозних препаратів чи в хірургічному (оперативному) втручанні. Вона розрахована на абсолютно всі вікові категорії і бере до уваги поточний стан та індивідуальні особливості організму. Досвідчені фахівці розроблять та підберуть оптимальну програму занять саме для Вас. Ви можете скористатися фаховою консультацією лікаря та пройти сеанси лікувального масажу, який доповнює програми лікування і реабілітації.

Наша адреса: м. Львів, вул. Кокорудза, 6.
Телефон консультанта-адміністратора: 096-081-99-80.

 • tvoie-zdorovia1.jpg
 • tvoie-zdorovia2.jpg
 • tvoie-zdorovia5.jpg
 • tvoie-zdorovia6.jpg
 • tvoie-zdorovia7.jpg
 • tvoie-zdorovia8.jpg
 • tvoie-zdorovia10.jpg
 • tvoie-zdorovia11.JPG
 • tvoie-zdorovia12.jpg
 • tvoie-zdorovia13.jpg
 • tvoie-zdorovia14.jpg
 • tvoie-zdorovia18.JPG
 • tvoie-zdorovia20.jpg
 • tvoie-zdorovia21.JPG
 • tvoie-zdorovia22.JPG
 • tvoie-zdorovia23.jpg
 • tvoie-zdorovia24.jpg
 • tvoie-zdorovia119.jpg
 • tvoie-zdorovia126.jpg

Виникли запитання? Потрібна допомога?

м. Львів, вул. Кокорудза, 6, (096) 081-99-80
© 2021 Реабілітаційний центр "ТВОЄ ЗДОРОВ'Я". Всі права захищено