location icon м. Львів, вул. Кокорудза, 6; Пн-Сб: 8:00-20:00

Ми перетелефонуємо і узгодимо з Вами час занять на дому Адреса центру вул. Кокорудза, 6, м. Львів
Ім'я не заповнено
Телефон не заповнено
Дякуємо. Очікуйте дзвінка
Ми перетелефонуємо і підберемо зручний для Вас час занять Адреса центру вул. Кокорудза, 6, м. Львів
Ім'я не заповнено
Телефон не заповнено
Дякуємо. Очікуйте дзвінка

Instagram facebook

Головний реабілітолог Степан Галун

Отримайте
фахову консультацію лікаря

Відправте заявку та отримайте фахову консультацію лікаря та лікувальні процедури із фізичним терапевтом у ПОДАРУНОК, не відкладайте турботу про своє здоров'я

Адреса центру вул. Кокорудза, 6, м. Львів

Внаслідок травм опорно-рухового апарату пошкоджуються м'язи, зв'язки, кістки, капсули суглобів. Всі ці пошкодження супроводжуються больовими відчуттями більшої, чи меншої інтенсивності. Залежно від ступеня пошкодження, больового синдрому обирають метод і тривалість іммобілізації сегмента. Відповідно, чим триваліша фіксація, тим більший ризик розвитку венозної недостатності, лімфостазу. Через обмеження рухів в суглобах порушуються обмінні процеси в тканинах. Бездіяльність призводить до атрофії м'язів, що може створювати рецидив перелому.

Реабілітація після операцій
Курс 10 занять
ІНДИВІДУАЛЬНА ЗНИЖКА ДО -32%

Щоб дізнатись ціну курсу вкажіть ім'я та телефон Ми перетелефонуємо та допоможемо Вам підібрати курс лікування та реабілітації Адреса центру вул. Кокорудза, 6, м. Львів
Ім'я не заповнено
Телефон не заповнено
Дякуємо за відправлену заявку

Значення реабілітаційних заходів не варто недооцінювати. Важливо, щоб реабілітація не викликала біль, оскільки через спазми м'язів може виникнути больова реакція. Тому, на чільному місці має бути уникнення больових відчуттів. Клінічний ефект дадуть поступова м'язова релаксація і збільшення обсягу рухів в суглобах.

реабілітація після травм

Оскільки операції бувають різними, як за типом проведення, так і за перебігом, то й програми відновлення бувають різними. Та мета програм реабілітації однакова: зняття больового синдрому, швидка регенерація тканин, збереження нормального кругообігу в прооперованому місці і тонусу м'язів, уникнення післяопераційних ускладнень і збереження усіх функцій організму. Залежно від характеру операції, віку пацієнта, його стану період реабілітації може становити від півтора до шести місяців.

Пацієнт повинен орієнтуватися в етапах реабілітації, знати правила поведінки і необхідні вправи, які рекомендовані в післяопераційний період. Саме лікар визначає, скільки часу на відновлення потрібно в кожному конкретному випадку.

Ще важливо зазначити щодо правильної реабілітації після операцій на суглобах. Її основними елементами є:

 • лікувальна фізкультура або гімнастика за призначенням і під наглядом спеціаліста;
 • механотерапія - заняття на спеціальних тренажерах;
 • масаж, що призначається через кілька тижнів після операції;
 • рефлексотерапія, що використовується для відновлення порушень рухових функцій.

реабілітація після операційОднак виникають ситуації коли після переломів, оперативного втручання на хребті, суглобах, кінцівках пацієнт не всі рухи може здійснювати самостійно. Тому необхідно за допомогою спеціальних багатофункціональних тренажерів, сучасних методів фізіотерапії і досвідчених інструкторів-реабілітологів в короткий термін повернути пацієнта до комфортного життя.

Існує багато методів реабілітації після травм, операцій на суглобах, кінцівках, хребті, після ендопротезування. Метод кінезотерапії це комплекс спеціальних, вправ, що підбираються індивідуально і виконуються на багатофункціональних тренажерах, що мають функції антигравітації і декомпресії. Вправи абсолютно безпечні і завдяки будові тренажерів практично безболісні. Пацієнту важливо зрозуміти, що будь-який рух після операції має бути анатомічно вірним, оскільки на пошкоджених, прооперованих ділянках досить часто зберігається больовий синдром і відчувається невпевненість у рухах. Тому заняття складаються за індивідуальною програмою і відбуваються під постійним наглядом фахівців. Якщо вправи виконуються вірно, до того ж, із правильним диханням, що покращує кровообіг і фізичну форму, то це дає можливість скоротити час відновлення і уникнути ускладнення після операції.

Ми проводимо активну реабілітацію:

 • після операцій на суглобах;
 • після операцій на хребті;
 • після переломів.

У реабілітаційному центрі "Твоє Здоров'я" відновлення пацієнтів після травм і переломів проходить у комфортних умовах. Це прискорює процес реабілітації. Пропонуємо індивідуальну програму реабілітації. Фахівці центру надають кваліфіковану допомогу навіть у тих випадках, коли пацієнти не можуть переміщатися без сторонньої допомоги, здійснюють реабілітацію і в пізньому посттравматичному періоді з ускладненнями.

ВІДЕО ВПРАВИ ІЗ ЗАНЯТЬ

Варто знати, що ефективність лікувальних занять за методикою кінезотерапії залежить від правильності виконання вправ та грамотно підібраної програми. Вправи потрібно виконувати під наглядом досвідченого фахівця реабілітолога та на спеціальних антигравітаційних тренажерах. Заняття в звичайних спортзалах не гарантує досягнення позитивного результату.

 

ПРО РЕАБІЛІТАЦІЮ ТА ЛІКУВАННЯ У НАС

 

МИ ЗАВЖДИ ГОТОВІ ВАМ ДОПОМОГТИ

clock time

Підберемо максимально зручний для Вас час для отримання фахових консультацій та проведення лікувальних занять, як на дому, так і в нас в центрі

Doctor

У нас кращі фахівці у своїй сфері, які забезпечать кваліфіковану допомогу та результативне лікування

running man icon

Ми застосовуємо нехірургічне втручання, використовуючи тільки перевірені сучасні методики

equipment-advantage

Використовуємо передові технології та обладнання для успішного лікування і реабілітації

Реабілітаційний центр "ТВОЄ ЗДОРОВ'Я"

Ми спеціалізуємось на лікуванні та реабілітації застосовуючи методику кінезотерапії при захворюваннях хребта, суглобів, нервової системи, відновленні після травм, післяопераційних, перед- та післяпологових станах. Унікальність цього методу у використанні індивідуально розроблених рухових вправ на спеціальних тренажерах з навантаженням або без нього, які поліпшують загальний стан хворого, здійснюють коригуючу дію на перебіг захворювання, знімають больові відчуття і сприяють повному одужанню.

Проводимо навчання фахівців з реабілітації та видаємо сертифікати про проходження курсів у нашому центрі.

Методика кінезотерапії повністю виключає потребу у прийомі медикаментозних препаратів чи в хірургічному (оперативному) втручанні. Вона розрахована на абсолютно всі вікові категорії і бере до уваги поточний стан та індивідуальні особливості організму. Досвідчені фахівці розроблять та підберуть оптимальну програму занять саме для Вас. Ви можете скористатися фаховою консультацією лікаря та пройти сеанси лікувального масажу, який доповнює програми лікування і реабілітації.

Наша адреса: м. Львів, вул. Кокорудза, 6.
Телефон консультанта-адміністратора: 096-081-99-80.

 • tvoie-zdorovia1.jpg
 • tvoie-zdorovia2.jpg
 • tvoie-zdorovia5.jpg
 • tvoie-zdorovia6.jpg
 • tvoie-zdorovia7.jpg
 • tvoie-zdorovia8.jpg
 • tvoie-zdorovia10.jpg
 • tvoie-zdorovia11.JPG
 • tvoie-zdorovia12.jpg
 • tvoie-zdorovia13.jpg
 • tvoie-zdorovia14.jpg
 • tvoie-zdorovia18.JPG
 • tvoie-zdorovia20.jpg
 • tvoie-zdorovia21.JPG
 • tvoie-zdorovia22.JPG
 • tvoie-zdorovia23.jpg
 • tvoie-zdorovia24.jpg
 • tvoie-zdorovia119.jpg
 • tvoie-zdorovia126.jpg

Виникли запитання? Потрібна допомога?

м. Львів, вул. Кокорудза, 6, (096) 081-99-80
© 2021 Реабілітаційний центр "ТВОЄ ЗДОРОВ'Я". Всі права захищено