Індивідуальні заняття по відновленню функції після мастектомії за методикою кінезіотерапії
Фізична реабілітація є дуже важливим моментом для жінок після мастектомії. Тому, що після операції можуть виникнути ряд фізичних змін і порушень, які можна попередити. Лімфостаз, обмеження амплітуд, порушення постави, ослаблення організму в цілому. Метою фізичної реабілітації є відновлення і покращення пошкоджених функції хворої кінцівки.
Курс реабілітації після мастектомії |
ІНДИВІДУАЛЬНА ЗНИЖКА ДО -25% |
|
Фізичний терапевт індивідуально підбирає навантаження, які підходять жінці для:
- покращення її стану;
- добре впливають на відчуття;
- збільшують амплітуду;
- зменшують біль;
- зміцнюють весь організм.
Кінезіологічне тейпування після мастектомії
Кінезотейпування – це використання еластичної, натуральної стрічки, що наноситься особливим способом на ділянку тіла, вага та еластичність стрічки наближена до властивостей людської шкіри, тому у пацієнта не виникає дискомфорту.
Процедура виконується в комплексі із масажем та лікувальними вправами:
- Покращує відтік лімфи.
- Фіксує суглоби.
- Зменшує набряки та гематоми.
Протипоказання:
- Тромбози.
- Гнійні та алергічні захворювання.
- Онкологічні захворювання.
- Перший триместр вагітності.
Лімфодренажний масаж після мастектомії
Одним із найбільш ефективних методів консервативного лікування є лімфодренаж. Ця процедура стимулює кровообіг і відновлює лімфовідтік, який впливає на виведення токсичних сполук із тканин організму. Таким чином масаж забезпечує відтік лімфатичної рідини, покращує циркуляцію крові. Відбувається зменшення рубцевої тканини, відновлюється чутливість кінцівки.
Протипоказання:
- Хіміотерапія.
- Пухлини онкологічного характеру.
- Гострий запальний процес.
- Рани, опіки на поверхні шкіри.
- Вагітність.
Психологічна підтримка жінкам після операції на молочній залозі
«Чи підтримають мої близькі мене?», «Як жити далі?», «Чи зможу я справитися з хворобою», «Чому це трапилося зі мною?» - ці питання кожен задає собі, хто хоча б раз зіткнувся з онкологічним діагнозом. Важливим фактором у боротьбі з раком є позитивний настрій, а його відсутність перешкоджає одужанню. У той же час надмірна концентрація на позитивних емоціях і ухилення від будь-яких негативних емоцій (страх, гнів, смуток) може викликати ситуацію, коли близькі люди бояться обговорювати свої відчуття, сумніви і переживання. У результаті стримується спілкування і, замість того, щоб сприяти активізації позитивного настрою, тільки збільшується стрес і створюються додаткові проблеми.
Сьогодні психологи володіють достатнім арсеналом високоефективних методик, що підсилюють основні засоби для лікування і реабілітації жінок, хворих на рак грудей. Найважливішим нашим завданням є: за допомогою цих методів допомогти жінкам після мастектомії, знайти необхідний для боротьби з хворобою психологічний комфорт.