location icon м. Львів, вул. Кокорудза, 6; Пн-Сб: 8:00-20:00

Ми перетелефонуємо і узгодимо з Вами час занять на дому Адреса центру вул. Кокорудза, 6, м. Львів
Ім'я не заповнено
Телефон не заповнено
Дякуємо. Очікуйте дзвінка
Ми перетелефонуємо і підберемо зручний для Вас час занять Адреса центру вул. Кокорудза, 6, м. Львів
Ім'я не заповнено
Телефон не заповнено
Дякуємо. Очікуйте дзвінка

Instagram facebook

Запишіться на фахову консультацію лікаря та отримайте лікувальні процедури із фізичним терапевтом у ПОДАРУНОК, не відкладайте турботу про своє здоров'я

консультація лікаря 

Відправте заявку, щоб записатись на консультацію лікаря та отримати заняття з фізичним терапевтом у подарунок

Адреса центру вул. Кокорудза, 6, м. Львів

Реабілітація на дому – це альтернатива амбулаторного та стаціонарного лікування. Має ряд значних переваг для пацієнта. Домашня реабілітація комфортна психологічно.

Реабілітація в домашніх умовах застосовується після перенесеного інсульту, ендопротезування, спінальних травм, травм ніг або рук, захворювань ортопедичного і неврологічного характеру (при гострих та хронічних болях в хребті та суглобах), операцій на хребті. Займаємося також, реабілітацією в домашніх умовах дітей з ДЦП та вираженим дефіцитом рухової функції.

Виїзд реабілітолога на дім 
Курс занять на дому
Щоб дізнатись ціну курсу вкажіть ім'я та телефон Ми перетелефонуємо та допоможемо Вам підібрати курс лікування та реабілітації Адреса центру вул. Кокорудза, 6, м. Львів
Ім'я не заповнено
Телефон не заповнено
Дякуємо за відправлену заявку


Дуже важливо правильно підійти до процесу реабілітації незалежно від того, яка у Вас проблема. Це потрібно для того, щоб позбутися від наслідків перенесеної травми або захворювання, повернутися до повноцінного життя. Реабілітаційна терапія складається індивідуально під кожного пацієнта.

реабілітація на дому

Одужання і успішне відновлення багато в чому залежать від систематичності занять. Однак часто після травм або внаслідок обмежених фізичних можливостей пацієнт не може самостійно пересуватися, тому можливість викликати реабілітолога на дім усуває багато проблем.

Реабілітолог на дому зможе провести первинну діагностику функціонального стану, визначити ступінь порушення рухової функції, виявити реабілітаційний потенціал і дати прогноз щодо подальшого відновлення. Розробить індивідуальну реабілітаційну програму, яку Ви зможете виконувати, як під його керівництвом, так і самостійно.

Залежно від функціонального стану, комплексна програма відновлення на дому може включати в себе такі методики:

 • кінезотерапію;
 • постізометричну релаксацію м’язів (ПІР);
 • міофасціальну терапію;
 • електроміостимуляцію (ЕМС);
 • PNF-терапію;
 • лікувальну фізкультуру.

У процесі проведення курсу відновлювальних заходів фахівець коригує і оцінює ефективність занять на кожному етапі реабілітації, а також після її завершення.

Переваги виклику реабілітолога додому:

 • відсутність необхідності в індивідуальному транспортуванні в зв'язку з тимчасовим обмеженням можливості пересуватися;
 • комфортні умови проведення відновлювальних заходів на дому: залишаючись вдома, пацієнт не відчуває психологічний дискомфорт, при цьому реабілітаційні заняття не перериваються, що допомагає проводити їх систематично.

Реабілітація після інсульту на дому

реабілітація після інсульту на домуРеабілітація після інсульту в домашніх умовах для багатьох людей, які зіткнулися з проблемою інсульту, є мало не єдиним виходом за відсутності можливості пройти повноцінне відновне лікування у реабілітаційному центрі.

Перебування хворого після інсульту вдома дозволяє активно залучити до процесу реабілітації членів його сім'ї, створивши правильну атмосферу підтримки та командної роботи лікарів, хворого і близьких.

Проведення відновного лікування в домашніх умовах можливо безпосередньо після виписки пацієнта зі стаціонару. Після завершення активної стадії реабілітації, при якій досягається максимально можливий ефект усунення неврологічних порушень, відновлення на дому повинно перейти в довічну форму, при якій проводяться щоденні або курсові процедури. Подібний підхід не тільки адаптує пацієнта до повноцінного життя, усуває неврологічний дефіцит, а й дозволяє запобігти повторним інсультам.

Які функції можна покращити при реабілітації після інсульту на дому?:

 • поліпшити кровопостачання головного мозку;
 • відновити біомеханіку хребта, як головної опорної структури необхідної для утримання тіла в вертикальному положенні;
 • відновлення опорної функції постраждалої ноги;
 • відновлення фаз кроку;
 • відновлення функцій постраждалої руки;
 • навчання навичкам самообслуговування;
 • психологічна реабілітація.

Реабілітація на дому після ендопротезування суглобу

Основний завданнями реабілітаційного процесу є збільшення амплітуди рухів в суглобі, а також формування сприятливих умов роботи штучного суглоба і попередження ускладнень.

До частих післяопераційних ускладнень відноситься зайва рухливість самого суглоба, що призводить до зміни його місця розташування. Причиною даного ускладнення є ослаблення в результаті оперативного втручання м'язово зв'язкового апарату навколо суглоба. Спеціальні методики дозволяють його попередити і адаптувати суглоб в роботу всієї кінцівки.

Правильно організований період реаблітації дозволить запобігти і таким неприємним ускладненням, як зміна довжини оперованої кінцівки, тривалий больовий синдром і м'язова атрофія.

Відновлювальне лікування забезпечить:

 • усунення болю і набряку в травмованих тканинах внаслідок операції;
 • збільшення амплітуди рухів в суглобі;
 • відновлення опорної функції оперованої ноги;
 • відновлення біомеханіки ходьби;
 • навчання техніці підйому і спуску.

реабілітація на дому після травмРеабілітація після операцій і травм – дуже важливий період, так як саме в цей час організм відновлюється після перенесеної навантаження, для чого потрібно забезпечити особливий догляд, спрямований на поліпшення стану хворого. Всі заходи, що виконуються протягом реабілітаційного періоду, можуть бути проведені як в медичних установах, так і на дому. В останньому випадку всі необхідні вправи і процедури здійснюється фахівцем нашого центру в максимально комфортній обстановці.

Проблеми з хребтом (грижі, протрузії, остеохондроз), артрози (коксартроз, гонартроз) і ряд захворювань неврологічного характеру вимагають догляду, особливо якщо вони призвели до операції. Пацієнту в таких випадках рекомендується реабілітаційний курс, що дозволяє пом'якшити больові відчуття і поліпшити загальний стан здоров'я.

На сьогоднішній день не існує єдиної реабілітаційної системи, яка б допомогла кожному. Всі процедури, які входять в індивідуальні курси розроблені фахівцями центру “Твоє Здоров’я”, залежать від поставленого діагнозу і стану пацієнта. Якщо Ви хочете добитися максимального ефекту, вкрай важливо, щоб реабілітаційний період проходив під наглядом спеціалістів. Щоденні заняття вдома допоможуть відновити втрачені функції організму, рухові можливості пацієнта, привести в порядок м'язовий тонус.

ВІДЕО ВПРАВИ ІЗ ЗАНЯТЬ

Варто знати, що ефективність лікувальних занять за методикою кінезотерапії залежить від правильності виконання вправ та грамотно підібраної програми. Вправи потрібно виконувати під наглядом досвідченого фахівця реабілітолога та на спеціальних антигравітаційних тренажерах. Заняття в звичайних спортзалах не гарантує досягнення позитивного результату.

ВІДГУКИ ПРО РЕАБІЛІТАЦІЮ ТА ЛІКУВАННЯ У НАС

Дуже рекомендуємо центр. Особлива подяка реабілітологу пані Ірині. Вона за 2 заняття виправила, те що мучило два роки....

Posted by Ніна Будзинська on Friday, December 4, 2020

РЕКОМЕНДУЮ! 1. Це кваліфіковані фахівці, які допомогли доньці - вирівняти руку після важкого перелому (хоча лікарі...

Posted by Галина Орловська on Monday, November 2, 2020

Найкращий реабілітаційний центр!!! Я прийшла з проблемою в хребті - мала протрузію і здається не одну, лікар оглянув і...

Posted by Mariia Romanova on Monday, November 2, 2020

Хочу вам подякувати за уважність до пацієнтів, привітність а особливо моєму реабілітологу Ігорю 😁 Реабілітологи...

Posted by Хома Оксана on Thursday, March 12, 2020

Лише приємні враження залишилися після проходження курсу масажу. Тут затишно, чисто, ввічливий та компетентний...

Posted by Віра Дінтер on Wednesday, September 4, 2019

Мала сильну біль у спині. Рекомендували мені різне і масажі і вправити спину, але одного разу шукаючи відповідь на свою...

Posted by Ярослава Ковальчук on Saturday, December 1, 2018

Звернулась в центр на початку вересня з болями у поясниці. Після огляду лікаря порекомендували місячний курс...

Опубліковано Yuliya Andreychuk Неділя, 4 листопад 2018 р.

Ввічливий персонал, сучасне обладнання, хороші спеціалісти, пройдений курс кінезотерапії та дошки Євмінова дав хороший результат на зникнення болі в шиї та спині.👍

Опубліковано Оксаною Оксаною Четвер, 11 жовтня 2018 р.

Сидяча робота, затиснута спина. Пройшла курс масажу і відчула полегшення . Почуваю себе добре. Планую курс...

Posted by Оксана Курило on Monday, June 11, 2018
Posted by Ellenka Bondarchuk on Wednesday, April 18, 2018

Прийшла в Твоє здоров'я через болі у шиї і дуже швидкій втомлюваності в кінці кожного робочого дня. Вже знала що маю...

Posted by Christina Kornienko on Tuesday, April 17, 2018

Сидяча робота, біль в спині. Походив на масажі і порадили пройти курс кінезотерапії, уже після місяця занять біль пройшла. Дуже дякую за допомогу!

Posted by Volodymyr Styranivskyy on Monday, April 16, 2018

 

МИ ЗАВЖДИ ГОТОВІ ВАМ ДОПОМОГТИ

clock time

Підберемо максимально зручний для Вас час для отримання фахових консультацій та проведення лікувальних занять, як на дому, так і в нас в центрі

Doctor

У нас кращі фахівці у своїй сфері, які забезпечать кваліфіковану допомогу та результативне лікування

running man icon

Ми застосовуємо нехірургічне втручання, використовуючи тільки перевірені сучасні методики

equipment-advantage

Використовуємо передові технології та обладнання для успішного лікування і реабілітації

Реабілітаційний центр "ТВОЄ ЗДОРОВ'Я"

Ми спеціалізуємось на лікуванні та реабілітації застосовуючи методику кінезотерапії при захворюваннях хребта, суглобів, нервової системи, відновленні після травм, післяопераційних, перед- та післяпологових станах. Унікальність цього методу у використанні індивідуально розроблених рухових вправ на спеціальних тренажерах з навантаженням або без нього, які поліпшують загальний стан хворого, здійснюють коригуючу дію на перебіг захворювання, знімають больові відчуття і сприяють повному одужанню.

Проводимо навчання фахівців з реабілітації та видаємо сертифікати про проходження курсів у нашому центрі.

Методика кінезотерапії повністю виключає потребу у прийомі медикаментозних препаратів чи в хірургічному (оперативному) втручанні. Вона розрахована на абсолютно всі вікові категорії і бере до уваги поточний стан та індивідуальні особливості організму. Досвідчені фахівці розроблять та підберуть оптимальну програму занять саме для Вас. Ви можете скористатися фаховою консультацією лікаря та пройти сеанси лікувального масажу, який доповнює програми лікування і реабілітації.

Наша адреса: м. Львів, вул. Кокорудза, 6.
Телефон консультанта-адміністратора: 096-081-99-80.

 • tvoie-zdorovia1.jpg
 • tvoie-zdorovia2.jpg
 • tvoie-zdorovia5.jpg
 • tvoie-zdorovia6.jpg
 • tvoie-zdorovia7.jpg
 • tvoie-zdorovia8.jpg
 • tvoie-zdorovia10.jpg
 • tvoie-zdorovia11.JPG
 • tvoie-zdorovia12.jpg
 • tvoie-zdorovia13.jpg
 • tvoie-zdorovia14.jpg
 • tvoie-zdorovia18.JPG
 • tvoie-zdorovia20.jpg
 • tvoie-zdorovia21.JPG
 • tvoie-zdorovia22.JPG
 • tvoie-zdorovia23.jpg
 • tvoie-zdorovia24.jpg
 • tvoie-zdorovia119.jpg
 • tvoie-zdorovia126.jpg

Виникли запитання? Потрібна допомога?

м. Львів, вул. Кокорудза, 6, (096) 081-99-80
© 2021 Реабілітаційний центр "ТВОЄ ЗДОРОВ'Я". Всі права захищено