location icon м. Львів, вул. Кокорудза, 6; Пн-Сб: 8:00-20:00

Ми перетелефонуємо і узгодимо з Вами час занять на дому Адреса центру вул. Кокорудза, 6, м. Львів
Ім'я не заповнено
Телефон не заповнено
Дякуємо. Очікуйте дзвінка
Ми перетелефонуємо і підберемо зручний для Вас час занять Адреса центру вул. Кокорудза, 6, м. Львів
Ім'я не заповнено
Телефон не заповнено
Дякуємо. Очікуйте дзвінка

Instagram facebook

Головний реабілітолог Степан Галун

Отримайте
фахову консультацію лікаря

Відправте заявку та отримайте фахову консультацію лікаря та лікувальні процедури із фізичним терапевтом у ПОДАРУНОК, не відкладайте турботу про своє здоров'я

Адреса центру вул. Кокорудза, 6, м. Львів

Періартритом називають захворювання, яке характеризується запаленням навколосуглобових тканин великих суглобів (зв’язок, сухожиль, м’язів, серозних сумок). В багатьох випадках хвороба виникає в людей середнього та похилого віку. Зустрічається серед боксерів, тенісистів та будівельників, токарів і штукатурів.

Лікування періартриту
Курс 10 занять
ІНДИВІДУАЛЬНА ЗНИЖКА ДО -32%

Щоб дізнатись ціну курсу вкажіть ім'я та телефон Ми перетелефонуємо та допоможемо Вам підібрати курс лікування та реабілітації Адреса центру вул. Кокорудза, 6, м. Львів
Ім'я не заповнено
Телефон не заповнено
Дякуємо за відправлену заявку

плечолопатковий періатритНайбільш поширеною формою періартриту є періартрит плечового суглоба плечолопатковий періартрит. Це запалення плечових сухожиль та суглобової капсули. Періартрит плечового суглоба у більшості буває правосторонній, але іноді спостерігається і двосторонній. Часто недуга розвивається після удару, травми плеча, падіння на плече або витягнуту руку, може статися і після несподіваного надмірного фізичного навантаження.

Інші причини, які призводять до розвитку такого захворювання: хвороби периферичних судин, хронічні інфекції печінки, жовчного міхура, цукровий діабет і ожиріння, яке є наслідком порушення обміну речовин. На виникнення періартриту впливають ендокринні порушення, які бувають у жінок, які досягли клімактеричного віку.

Симптоми та форми плечолопаткового періартриту

симптоми періартритуРозрізняють декілька форм плечолопаткового періартрита:

Проста форма періартриту, для неї характерно: наявність слабкого болю, що виникає тільки при рухах руки, з'являються обмеження в рухах руки, хворі не можуть повністю підняти випрямлену руку вгору. Часто біль може проходити самостійно приблизно через місяць, при проведенні лікування кінезітерапією (лікувальною фізкультурою) біль проходить ще швидше.

Гостра форма періартриту виникає як ускладнення невилікуваної простої форми. Характерні симптомами цієї стадії - поява раптового, наростаючого болю, який посилюється вночі. Болі поступово стають настільки сильними, що пацієнт не може заснути. Можна помітити набряк на передній частині плеча. Часто температура тіла підвищується до 37,5 градусів.

Хронічний періартрит характеризується зменшенням болю, який може посилитися тільки в разі невдалих рухів рукою. Якщо не проводити лікування хвороби на цій стадії, то вона переросте у так зване «заморожене плече» або анкілозуючий періартрит.

вправи при періартритіТака форма періартрита є найнебезпечнішою, вона може розвинутися з хронічної, а може наступити самостійно. На самому початку для цього захворювання характерні тупий біль плеча і шиї, разом з ними з'являється різке погіршення рухливості плеча. Неможливо підняти руку навіть до рівня плеча. У найважчих випадках руку неможливо підняти від стегна.

Як лікувати плечолопатковий періартрит?

Захворювання добре піддається профілактиці та лікуванню методом кінезітерапії.

Спеціальні вправи при періартриті плечового суглоба мають на меті подолати больовий синдром, збільшити рухливість ураженого суглоба, покращити еластичність капсули, сприяти міцності м’язів. Важливо починати робити вправи лише після консультації зі спеціалістом.

Комплексні заняття дозволять значно покращити перебіг захворювання, самопочуття та фізичний стан. Після курсу лікувальної фізкультури біль зникне, а рухливість руки повернеться.

ВІДЕО ВПРАВИ ІЗ ЗАНЯТЬ

Варто знати, що ефективність лікувальних занять за методикою кінезотерапії залежить від правильності виконання вправ та грамотно підібраної програми. Вправи потрібно виконувати під наглядом досвідченого фахівця реабілітолога та на спеціальних антигравітаційних тренажерах. Заняття в звичайних спортзалах не гарантує досягнення позитивного результату.

 

ПРО РЕАБІЛІТАЦІЮ ТА ЛІКУВАННЯ У НАС

 

МИ ЗАВЖДИ ГОТОВІ ВАМ ДОПОМОГТИ

clock time

Підберемо максимально зручний для Вас час для отримання фахових консультацій та проведення лікувальних занять, як на дому, так і в нас в центрі

Doctor

У нас кращі фахівці у своїй сфері, які забезпечать кваліфіковану допомогу та результативне лікування

running man icon

Ми застосовуємо нехірургічне втручання, використовуючи тільки перевірені сучасні методики

equipment-advantage

Використовуємо передові технології та обладнання для успішного лікування і реабілітації

Реабілітаційний центр "ТВОЄ ЗДОРОВ'Я"

Ми спеціалізуємось на лікуванні та реабілітації застосовуючи методику кінезотерапії при захворюваннях хребта, суглобів, нервової системи, відновленні після травм, післяопераційних, перед- та післяпологових станах. Унікальність цього методу у використанні індивідуально розроблених рухових вправ на спеціальних тренажерах з навантаженням або без нього, які поліпшують загальний стан хворого, здійснюють коригуючу дію на перебіг захворювання, знімають больові відчуття і сприяють повному одужанню.

Проводимо навчання фахівців з реабілітації та видаємо сертифікати про проходження курсів у нашому центрі.

Методика кінезотерапії повністю виключає потребу у прийомі медикаментозних препаратів чи в хірургічному (оперативному) втручанні. Вона розрахована на абсолютно всі вікові категорії і бере до уваги поточний стан та індивідуальні особливості організму. Досвідчені фахівці розроблять та підберуть оптимальну програму занять саме для Вас. Ви можете скористатися фаховою консультацією лікаря та пройти сеанси лікувального масажу, який доповнює програми лікування і реабілітації.

Наша адреса: м. Львів, вул. Кокорудза, 6.
Телефон консультанта-адміністратора: 096-081-99-80.

 • tvoie-zdorovia1.jpg
 • tvoie-zdorovia2.jpg
 • tvoie-zdorovia5.jpg
 • tvoie-zdorovia6.jpg
 • tvoie-zdorovia7.jpg
 • tvoie-zdorovia8.jpg
 • tvoie-zdorovia10.jpg
 • tvoie-zdorovia11.JPG
 • tvoie-zdorovia12.jpg
 • tvoie-zdorovia13.jpg
 • tvoie-zdorovia14.jpg
 • tvoie-zdorovia18.JPG
 • tvoie-zdorovia20.jpg
 • tvoie-zdorovia21.JPG
 • tvoie-zdorovia22.JPG
 • tvoie-zdorovia23.jpg
 • tvoie-zdorovia24.jpg
 • tvoie-zdorovia119.jpg
 • tvoie-zdorovia126.jpg

Виникли запитання? Потрібна допомога?

м. Львів, вул. Кокорудза, 6, (096) 081-99-80
© 2021 Реабілітаційний центр "ТВОЄ ЗДОРОВ'Я". Всі права захищено