location icon м. Львів, вул. Уляни Кравченко, 8; Пн-Сб: 8:00-20:00

Ми перетелефонуємо і узгодимо з Вами час занять на дому
Ім'я не заповнено
Телефон не заповнено
Дякуємо. Очікуйте дзвінка
Ми перетелефонуємо і підберемо зручний для Вас час занять
Ім'я не заповнено
Телефон не заповнено
Дякуємо. Очікуйте дзвінка

Instagram facebook

Головний реабілітолог Степан Галун

Отримайте БЕЗКОШТОВНУ консультацію

Відправте заявку та отримайте фахову безкоштовну консультацію та заняття у центрі у ПОДАРУНОК за умови запису на курс занять, не відкладайте турботу про своє здоров'я

В медичній картці Вашої дитини, з’явився діагноз «дитячий церебральний параліч». Що робити? Перш за все не варто опускати рук. Так ДЦП неможливо повністю вилікувати. Та все ж при правильному лікуванні в більшості випадків можна добитись значних успіхів, навчити дитину самостійному пересуванню, самообслуговуванню, адаптувати до присутнього рухового дефекту.

Реабілітація при ДЦП 
Курс 12 занять 
ЗНИЖКА -10%
   Курс 36 занять 
ЗНИЖКА -25%
    Заняття на дому 
НОВИЙ КУРС!
Щоб дізнатись ціну курсу вкажіть ім'я та телефон Ми перетелефонуємо та допоможемо Вам підібрати курс лікування та реабілітації
Ім'я не заповнено
Телефон не заповнено
Дякуємо за відправлену заявкуДитячий церебральний параліч - причини

дитячий церебральний параліч реабілітація

ДЦП розвивається внаслідок ураження головного мозку тоді, коли основні його структури, ще не сформувались, тобто до пологів, протягом пологів, або відразу після народження. Зі сторони нервової системи - це недостатній контроль за діяльністю м’язів (порушення координації, регуляції м’язового тонусу, є ймовірність відхилення з боку органів дихання, а також інших систем). Частота захворювання у європейських країнах 4-5 випадків на 1000 дітей, має постійну тенденцію до збільшення.

Реабілітація дітей з ДЦП

Необхідно використовувати одночасно кілька методів і підходити до лікування комплексно. Завдання лікування: гальмування патологічних тонічних рефлексів, нормалізація м'язового тонусу. Розслаблення спастичних м'язів при гіпертонусі і гіперкінезах. Зміцнення розтягнутих, розслаблених м'язів. Покращення функції дихання.

Розглянемо методи реабілітації та лікування ДЦП:

вправи при дитячому церебральному паралічі

1. Фізична реабілітація при дитячому церебральному паралічі – основний засіб. Комплекси вправ для дітей з ДЦП спрямовані на те, щоб не допустити атрофії та ослаблення м’язів внаслідок їх невикористання та уникнути контрактур, коли напружені м’язи стають малорухомими та зафіксовуються в патологічному положенні. Важливо розуміти, що до кожної дитини має використовуватись індивідуальний підхід та складатись індивідуальний комплекс вправ.

2. Медикаментозне лікування.

3. Ортопедичне лікування (використання ортезів, шин і т.д.).

4. Різноманітні види дитячого масажу – класичний, точковий, сегментарно-рефлекторний.

5. Хірургічні методи.

Лікувальна фізкультура (кінезотерапія) при ДЦП

Для досягнення максимально позитивних результатів в лікуванні, щоб зробити тіло гнучким та спритним, підпорядкувати його рухи свідомості, необхідно з раннього віку починати регулярні заняття лікувальною фізкультурою (ЛФК). Також корисними є різні пристосування, що дозволяють в повній мірі оволодіти фізичними навиками: валики, м'ячі, ходунки, спеціальні тренажери.

вправи при дцп

Вплив правильно поставленої лікувальної фізкультури на організм дитини переоцінити неможливо. Крім оздоровчого ефекту в цілому варто відзначити такі зміни: активізацію роботи м'язів і обмінних процесів, зміцнення тканин і органів, прискорення кровообігу, поліпшення мозкової діяльності. Однак належний ефект буде досягатися лише при дотриманні основних принципів ЛФК для дітей. По-перше, вправи треба виконувати регулярно, не допускаючи тривалих перерв. Другий принцип - поступове збільшення навантаження.

Залежно від важкості стану наш фахівець розробить спеціальний комплекс вправ для конкретної дитини, які будуть спрямовані на поліпшення координації рухів, управління групами м'язів тіла. Відновлювальне лікування у реабілітаційному центрі «Твоє Здоров'я» допоможе Вашій дитині краще адаптуватися у світі здорових людей та всупереч хворобі зайняти в ньому своє місце.

ВІДЕО ВПРАВИ ІЗ ЗАНЯТЬ

Варто знати, що ефективність лікувальних занять за методикою кінезотерапії залежить від правильності виконання вправ та грамотно підібраної програми. Вправи потрібно виконувати під наглядом досвідченого фахівця реабілітолога та на спеціальних антигравітаційних тренажерах. Заняття в звичайних спортзалах не гарантує досягнення позитивного результату.

ПРО РЕАБІЛІТАЦІЮ ТА ЛІКУВАННЯ У НАС

 

МИ ЗАВЖДИ ГОТОВІ ВАМ ДОПОМОГТИ

clock time

Підберемо максимально зручний для Вас час для отримання безкоштовних консультацій та проведення лікувальних занять, як на дому, так і в нас в центрі

Doctor

У нас кращі фахівці у своїй сфері, які забезпечать кваліфіковану допомогу та результативне лікування

running man icon

Ми застосовуємо нехірургічне втручання, використовуючи тільки перевірені сучасні методики

equipment-advantage

Використовуємо передові технології та обладнання для успішного лікування і реабілітації

РЕАБІЛІТАЦІЙНИЙ ЦЕНТР "ТВОЄ ЗДОРОВ'Я"

Ми спеціалізуємось на лікуванні та реабілітації застосовуючи методику кінезотерапії при захворюваннях хребта, суглобів, нервової системи, відновленні після травм, післяопераційних, перед- та післяпологових станах. Унікальність цього методу у використанні індивідуально розроблених рухових вправ на спеціальних тренажерах з навантаженням або без нього, які поліпшують загальний стан хворого, здійснюють коригуючу дію на перебіг захворювання, знімають больові відчуття і сприяють повному одужанню.

Методика кінезотерапії повністю виключає потребу у прийомі медикаментозних препаратів чи в хірургічному (оперативному) втручанні. Вона розрахована на абсолютно всі вікові категорії і бере до уваги поточний стан та індивідуальні особливості організму. Досвідчені фахівці розроблять та підберуть оптимальну програму занять саме для Вас. Ви можете скористатися безкоштовною консультацією та пройти сеанси лікувального масажу, який доповнює програми лікування і реабілітації.

Наша адреса: м. Львів, вул. Уляни Кравченко, 8 (бічна вулиця Городоцької, навпроти моста на Левандівку).
Телефон консультанта-адміністратора: 096-081-99-80.

 • tvoie-zdorovia1.jpg
 • tvoie-zdorovia2.jpg
 • tvoie-zdorovia3.jpg
 • tvoie-zdorovia4.JPG
 • tvoie-zdorovia5.JPG
 • tvoie-zdorovia6.JPG
 • tvoie-zdorovia7.JPG
 • tvoie-zdorovia8.jpg
 • tvoie-zdorovia9.JPG
 • tvoie-zdorovia10.JPG
 • tvoie-zdorovia11.JPG
 • tvoie-zdorovia12.jpg
 • tvoie-zdorovia13.jpg
 • tvoie-zdorovia14.jpg
 • tvoie-zdorovia15.jpg
 • tvoie-zdorovia16.jpg
 • tvoie-zdorovia17.JPG
 • tvoie-zdorovia18.JPG
 • tvoie-zdorovia19.JPG
 • tvoie-zdorovia20.jpg
 • tvoie-zdorovia21.JPG
 • tvoie-zdorovia22.JPG
 • tvoie-zdorovia23.jpg
 • tvoie-zdorovia24.jpg
 • tvoie-zdorovia25.jpg
 • tvoie-zdorovia26.jpg

Виникли запитання? Потрібна допомога?

м. Львів, вул. Уляни Кравченко, 8, (096) 081-99-80
© 2017-2019 РЕАБІЛІТАЦІЙНИЙ ЦЕНТР "ТВОЄ ЗДОРОВ'Я". Всі право захищено
Designed By GodDan