location icon м. Львів, вул. Уляни Кравченко, 8; Пн-Сб: 8:00-20:00

Ми перетелефонуємо і узгодимо з Вами час занять на дому
Ім'я не заповнено
Телефон не заповнено
Дякуємо. Очікуйте дзвінка
Ми перетелефонуємо і підберемо зручний для Вас час занять
Ім'я не заповнено
Телефон не заповнено
Дякуємо. Очікуйте дзвінка

Instagram facebook

Головний реабілітолог Степан Галун

Отримайте БЕЗКОШТОВНУ консультацію

Відправте заявку та отримайте фахову безкоштовну консультацію та заняття у центрі у ПОДАРУНОК за умови запису на курс занять, не відкладайте турботу про своє здоров'я

Остеохондроз - це процес всихання дисків хребта, результатом якого є періодичні або стійкі болі в спині, попереку, шиї і багато інших симптомів. У літньому віці остеохондроз практично неминучий як наслідок загального зневоднення організму. У цьому випадку за допомогою методики кінезотерапії можна значно зменшити болі, підвищити рухову активність і якість життя. Якщо захворювання виникло у віці 35-55 років, лікування остеохондрозу має не тільки усунути біль в спині та інші симптоми, але і попередити утворення протрузій дисків і міжхребцевих гриж, які часто призводять до інвалідності.

Лікування остеохондрозу 
Курс 12 занять 
ЗНИЖКА -10%
   Курс 36 занять 
ЗНИЖКА -25%
    Заняття на дому 
НОВИЙ КУРС!
Щоб дізнатись ціну курсу вкажіть ім'я та телефон Ми перетелефонуємо та допоможемо Вам підібрати курс лікування та реабілітації
Ім'я не заповнено
Телефон не заповнено
Дякуємо за відправлену заявку


Причини остеохондрозу

Остеохондроз - це хронічне захворювання, ознакою якого є дегенеративно-дистрофічні зміни міжхребцевих дисків. Такі захворювання пов'язані з порушенням обміну речовин. При цьому головним фактором розвитку захворювання вважаються підвищені навантаження на хребет. Ці навантаження далеко не завжди пов'язані з підняттям тягарів. Набагато частіше остеохондрозом страждають люди, що не займаються спортом або фітнесом, які ведуть малорухливий спосіб життя. До факторів розвитку захворювання відносяться також надмірна вага і неправильна постава (сутулість, перекіс спини).

остеохондроз наслідки

Надмірна вага створює додаткове навантаження на поперековий відділ, тому її вплив особливо значний при поперековому остеохондрозі. Не менший вплив надає неправильне підняття і перенесення важких предметів, що збільшують навантаження на хребет до десяти разів. Неправильне положення спини саме по собі не робить істотного навантаження на міжхребцеві диски. Однак воно створює стійкі м'язові спазми, які служать головним фактором розвитку остеохондрозу.

Під час нічного сну хребет повинен відпочивати. Кількох годин в положенні лежачи досить, щоб наслідки денного навантаження зникли, і міжхребетні диски відновили свою форму, проте м'язові спазми спини не дають дискам відновитися.

Спазмовані м'язові тканини ускладнюють потік крові до хребта, що порушує живлення і регенерацію білкових тканин, з яких складається ядро міжхребцевого диска. Як результат, їх зношування відбувається з більшою швидкістю, ніж відновлення. Ядро диска починає втрачати воду, яка забезпечує його стійкість до навантажень, і, всихаючи, все більше розплющується. Навантаження на міжхребцеві суглоби зростає, а хребці все більше зближуються, і їх відростки защемляють нервові корінці. На цьому етапі виникає больовий синдром, а розвиток остеохондрозу при відсутності належного лікування стає незворотнім.

Симптоми остеохондрозу

Симптоми остеохондрозу різноманітні і залежать від того, в якому відділі виникло захворювання. Характерною ознакою всіх видів остеохондрозу є біль - в попереку, спині або шиї, яка поширюється на сідницю і ногу, ребра або область серця і руку. На ранній стадії біль часто відсутній, а захворювання проявляється підвищеною стомлюваністю спини, шиї або попереку.

остеохондроз симптоми

Тупий, постійний біль при остеохондрозі пов'язаний з м'язовою напругою, а гострий, стріляючий, пульсуючий, ріжучий, колючий - із защемленням нервового корінця. Інший характерний симптом - оніміння в пальцях руки або в нозі, супроводжуваний м'язовою слабкістю. При шийному остеохондрозі виникають головні болі і інші ознаки порушення кровопостачання головного мозку, при грудному остеохондрозі порушується робота внутрішніх органів, а при поперековому - функції сечостатевої системи.

Лікування остеохондрозу

Симптоми і лікування остеохондрозу хребта пов'язані між собою, але одним тільки усуненням симптомів лікувальна дія не повинна і не може обмежуватися. Якщо залишити причину захворювання, воно продовжить прогресувати, що з часом призведе до відновлення болів і тяжких наслідків.

Кінезотерапія зменшує навантаження на суглоби і допомагає при відкладеннях солей. Багато людей, які мають перші симптоми проблем із суглобами - клацання і хрускіт, вважають, що це "прості" відкладення солей - незначна дрібниця, яка проявляється практично у всіх, тому не потребує особливого лікування. Однак відкладення солі, як ще зазвичай називають остеохондроз, проблема не така вже й безпечна, як може здаватися на перший погляд.

Здорове тіло поглинає солі рівно стільки, скільки потрібно для нормального функціонування. Якщо ж порушується обмін солей, надлишки відкладаються в різних частинах тіла, в результаті чого виникають захворювання, які часто викликають болі в попереку, подагру, камені в нирках і жовчному міхурі.

При остеохондрозі відкладення солі утворюють гострі шипи, які стискають нерви і викликають сильні болі під час руху, через це людина страждає, їй складно повертати голову, тулуб. Крім того, остеохондроз шийного відділу хребта, може супроводжуватися сильними головними болями, а в період загострення поперекового остеохондрозу та ішіасу людина може бути і повністю прикута до ліжка.

Лікувальна дієта має бути сформована так, щоб позбутися зайвої ваги, яка є додатковим тягарем на суглоби і забезпечити організм всіма необхідними вітамінами та мікроелементами, особливо кальцієм для міцних кісток і хрящів.

Кінезотерапія при остеохондрозі хребта

Лікування рухом (методика кінезотерапії) при остеохондрозі хребта відіграє важливу роль для зміцнення та тримання у тонусі м'язів спини. Якщо м'язи слабкі – навантаження на організм "висить" практично на одному хребті, сплощуючи та деформуючи міжхребцеві диски. Якщо ж м'язи попереку і спини сильні та добре розвинуті, вони створюють додатковий м’язовий корсет, який допомагає правильно розподілити вагу тіла.

остеохондроз кінезотерапіяКрім того, лікувальна гімнастика при остеохондрозі допомагає позбутися від додаткових відкладень солі – під час тренувань кістки і м'язова тканина, використовують їх, щоб компенсувати втрати. І, також, при регулярних активних рухових вправах, які лежать в основі методики кінезотерапії, поступово "поліруються" солеві шипи, стаючи менш гострими і болючими.

Лікування буде ефективним тільки тоді, коли це робиться регулярно і правильно, дотримуючись всіх рекомендацій лікаря. Потрібно почати з малого, поступово ускладнюючи кожен крок - збільшуючи число повторень, амплітуду та силу нахилів і поворотів.

ВІДЕО ВПРАВИ ІЗ ЗАНЯТЬ

Варто знати, що ефективність лікувальних занять за методикою кінезотерапії залежить від правильності виконання вправ та грамотно підібраної програми. Вправи потрібно виконувати під наглядом досвідченого фахівця реабілітолога та на спеціальних антигравітаційних тренажерах. Заняття в звичайних спортзалах не гарантує досягнення позитивного результату.

ПРО РЕАБІЛІТАЦІЮ ТА ЛІКУВАННЯ У НАС

 

МИ ЗАВЖДИ ГОТОВІ ВАМ ДОПОМОГТИ

clock time

Підберемо максимально зручний для Вас час для отримання безкоштовних консультацій та проведення лікувальних занять, як на дому, так і в нас в центрі

Doctor

У нас кращі фахівці у своїй сфері, які забезпечать кваліфіковану допомогу та результативне лікування

running man icon

Ми застосовуємо нехірургічне втручання, використовуючи тільки перевірені сучасні методики

equipment-advantage

Використовуємо передові технології та обладнання для успішного лікування і реабілітації

РЕАБІЛІТАЦІЙНИЙ ЦЕНТР "ТВОЄ ЗДОРОВ'Я"

Ми спеціалізуємось на лікуванні та реабілітації застосовуючи методику кінезотерапії при захворюваннях хребта, суглобів, нервової системи, відновленні після травм, післяопераційних, перед- та післяпологових станах. Унікальність цього методу у використанні індивідуально розроблених рухових вправ на спеціальних тренажерах з навантаженням або без нього, які поліпшують загальний стан хворого, здійснюють коригуючу дію на перебіг захворювання, знімають больові відчуття і сприяють повному одужанню.

Методика кінезотерапії повністю виключає потребу у прийомі медикаментозних препаратів чи в хірургічному (оперативному) втручанні. Вона розрахована на абсолютно всі вікові категорії і бере до уваги поточний стан та індивідуальні особливості організму. Досвідчені фахівці розроблять та підберуть оптимальну програму занять саме для Вас. Ви можете скористатися безкоштовною консультацією та пройти сеанси лікувального масажу, який доповнює програми лікування і реабілітації.

Наша адреса: м. Львів, вул. Уляни Кравченко, 8 (бічна вулиця Городоцької, навпроти моста на Левандівку).
Телефон консультанта-адміністратора: 096-081-99-80.

 • tvoie-zdorovia1.jpg
 • tvoie-zdorovia2.jpg
 • tvoie-zdorovia3.jpg
 • tvoie-zdorovia4.JPG
 • tvoie-zdorovia5.JPG
 • tvoie-zdorovia6.JPG
 • tvoie-zdorovia7.JPG
 • tvoie-zdorovia8.jpg
 • tvoie-zdorovia9.JPG
 • tvoie-zdorovia10.JPG
 • tvoie-zdorovia11.JPG
 • tvoie-zdorovia12.jpg
 • tvoie-zdorovia13.jpg
 • tvoie-zdorovia14.jpg
 • tvoie-zdorovia15.jpg
 • tvoie-zdorovia16.jpg
 • tvoie-zdorovia17.JPG
 • tvoie-zdorovia18.JPG
 • tvoie-zdorovia19.JPG
 • tvoie-zdorovia20.jpg
 • tvoie-zdorovia21.JPG
 • tvoie-zdorovia22.JPG
 • tvoie-zdorovia23.jpg
 • tvoie-zdorovia24.jpg
 • tvoie-zdorovia25.jpg
 • tvoie-zdorovia26.jpg

Виникли запитання? Потрібна допомога?

м. Львів, вул. Уляни Кравченко, 8, (096) 081-99-80
© 2017-2019 РЕАБІЛІТАЦІЙНИЙ ЦЕНТР "ТВОЄ ЗДОРОВ'Я". Всі право захищено
Designed By GodDan