location icon м. Львів, вул. Кокорудза, 6; Пн-Сб: 8:00-20:00

Ми перетелефонуємо і узгодимо з Вами час занять на дому Адреса центру вул. Кокорудза, 6, м. Львів
Ім'я не заповнено
Телефон не заповнено
Дякуємо. Очікуйте дзвінка
Ми перетелефонуємо і підберемо зручний для Вас час занять Адреса центру вул. Кокорудза, 6, м. Львів
Ім'я не заповнено
Телефон не заповнено
Дякуємо. Очікуйте дзвінка

Instagram facebook

Головний реабілітолог Степан Галун

Отримайте
фахову консультацію лікаря

Відправте заявку та отримайте фахову консультацію лікаря та лікувальні процедури із фізичним терапевтом у ПОДАРУНОК, не відкладайте турботу про своє здоров'я

Адреса центру вул. Кокорудза, 6, м. Львів

Міжхребцева грижа або грижа міжхребцевого диску – захворювання, яке вражає хребет людини, внаслідок чого фрагмент міжхребцевого диску зміщується в бік хребетного каналу і здавлює важливі структурні елементи нервової системи.

Міжхребцева грижа найбільш поширена в поперековому та шийному відділах, найчастіше виникає в людей у віці 25-45 років. Однак не всі знають, які симптоми цієї хвороби та як її лікувати без операції.

Лікування міжхребцевих гриж 
Курс 10 занять
ІНДИВІДУАЛЬНА ЗНИЖКА ДО -32%

Щоб дізнатись ціну курсу вкажіть ім'я та телефон Ми перетелефонуємо та допоможемо Вам підібрати курс лікування та реабілітації Адреса центру вул. Кокорудза, 6, м. Львів
Ім'я не заповнено
Телефон не заповнено
Дякуємо за відправлену заявку

міжхребцева грижа

Причини міжхребцевих гриж :  

 • надмірні фізичні навантаження;
 • вікові зміни;
 • травма хребта;
 • шкідливі звички;
 • зайва вага тіла;
 • недостатня фізична активність, адже дефіцит руху викликає погане кровопостачання структур міжхребцевого диска;
 • остеохондроз (диски старіють і втрачають еластичність).

В основному проявляється сильними болями в поперековому відділі хребта і може поширюватись на сідничний нерв. Характерне оніміння однієї руки або ноги, відчуття наче «повзають» мурашки, слабкість м’язів.

Симптоми хребтової грижі:

- якщо грижа знаходиться між 4 і 5 поперековими хребцями (грижа L4-L5) - болить у сідниці й верхній частині ноги, а при тривалому сидінні пальці ніг затікають;

- якщо грижа між 5 поперековим та 1 крижовим хребцями (грижа L5-S1), болі відчутні в області коліна, щиколотки, внутрішній частині стегна.

симптоми грижі

Якщо ж у Вас з'явилися болі у шиї, попереку, спині, болі в руках і ногах, головний біль, не відкладайте візит до лікаря. Аби уникнути ускладнень, необхідно провести своєчасну діагностику й лікування!

Надзвичайно велику роль в лікуванні міжхребцевої грижі поперекового відділу грають витягування хребта, плавання, масаж, лікувальна гімнастика і лікувальна фізкультура.

Кінезотерапія хребта (лікувальна фізкультура) - це зміцнення м'язів опорно-рухового апарату, де задіяні сухожилля та зв'язки, серцево-судинна, нервова, дихальна, ендокринна системи і органи травлення.

Саме тому в нашому реабілітаційному центрі «Твоє Здоров’я» головним методом лікування хребтової грижі, який не лише позбавляє болю, а й усуває причину захворювання є кінезотерапія.

Лікування за цією методикою дає можливість позбутися хвороби без хірургічного втручання. Фахово підібрані рухові вправи на спеціальних тренажерах з навантаженням або без нього, залежно від індивідуальних особливостей, допоможуть відновити живлення міжхребцевих дисків, які втратили еластичність та амортизацію. Розроблений нашими спеціалістами комплекс вправ включить у роботу усі м'язи хребта навколо грижі. В результаті, лікування отримає та частина, яка цього потребує.

вправи при грижіВикористання лікувальних вправ розвантажить суглоби, хребет, покращить кровообіг і лімфовідтік в уражених хворобою зонах; відновиться еластичність м’язів, їх трофіча функція та здатність скорочуватись. Запрацюють механізми регенерації хрящової й кісткової тканини, зникне запалення і біль, відновиться рухливість.

Комплекс розроблених вправ для хребта – це 90% успішного лікування та позбавлення від болю! Реабілітаційний центр «Твоє Здоров’я» поверне упевненість рухам, відновить працездатність та покращить якість Вашого життя!

ВІДЕО ВПРАВИ ІЗ ЗАНЯТЬ

Варто знати, що ефективність лікувальних занять за методикою кінезотерапії залежить від правильності виконання вправ та грамотно підібраної програми. Вправи потрібно виконувати під наглядом досвідченого фахівця реабілітолога та на спеціальних антигравітаційних тренажерах. Заняття в звичайних спортзалах не гарантує досягнення позитивного результату.

 

ПРО РЕАБІЛІТАЦІЮ ТА ЛІКУВАННЯ У НАС

 

МИ ЗАВЖДИ ГОТОВІ ВАМ ДОПОМОГТИ

clock time

Підберемо максимально зручний для Вас час для отримання фахових консультацій та проведення лікувальних занять, як на дому, так і в нас в центрі

Doctor

У нас кращі фахівці у своїй сфері, які забезпечать кваліфіковану допомогу та результативне лікування

running man icon

Ми застосовуємо нехірургічне втручання, використовуючи тільки перевірені сучасні методики

equipment-advantage

Використовуємо передові технології та обладнання для успішного лікування і реабілітації

Реабілітаційний центр "ТВОЄ ЗДОРОВ'Я"

Ми спеціалізуємось на лікуванні та реабілітації застосовуючи методику кінезотерапії при захворюваннях хребта, суглобів, нервової системи, відновленні після травм, післяопераційних, перед- та післяпологових станах. Унікальність цього методу у використанні індивідуально розроблених рухових вправ на спеціальних тренажерах з навантаженням або без нього, які поліпшують загальний стан хворого, здійснюють коригуючу дію на перебіг захворювання, знімають больові відчуття і сприяють повному одужанню.

Проводимо навчання фахівців з реабілітації та видаємо сертифікати про проходження курсів у нашому центрі.

Методика кінезотерапії повністю виключає потребу у прийомі медикаментозних препаратів чи в хірургічному (оперативному) втручанні. Вона розрахована на абсолютно всі вікові категорії і бере до уваги поточний стан та індивідуальні особливості організму. Досвідчені фахівці розроблять та підберуть оптимальну програму занять саме для Вас. Ви можете скористатися фаховою консультацією лікаря та пройти сеанси лікувального масажу, який доповнює програми лікування і реабілітації.

Наша адреса: м. Львів, вул. Кокорудза, 6.
Телефон консультанта-адміністратора: 096-081-99-80.

 • tvoie-zdorovia1.jpg
 • tvoie-zdorovia2.jpg
 • tvoie-zdorovia5.jpg
 • tvoie-zdorovia6.jpg
 • tvoie-zdorovia7.jpg
 • tvoie-zdorovia8.jpg
 • tvoie-zdorovia10.jpg
 • tvoie-zdorovia11.JPG
 • tvoie-zdorovia12.jpg
 • tvoie-zdorovia13.jpg
 • tvoie-zdorovia14.jpg
 • tvoie-zdorovia18.JPG
 • tvoie-zdorovia20.jpg
 • tvoie-zdorovia21.JPG
 • tvoie-zdorovia22.JPG
 • tvoie-zdorovia23.jpg
 • tvoie-zdorovia24.jpg
 • tvoie-zdorovia119.jpg
 • tvoie-zdorovia126.jpg

Виникли запитання? Потрібна допомога?

м. Львів, вул. Кокорудза, 6, (096) 081-99-80
© 2021 Реабілітаційний центр "ТВОЄ ЗДОРОВ'Я". Всі права захищено