location icon м. Львів, вул. Кокорудза, 6; Пн-Сб: 8:00-20:00

Ми перетелефонуємо і узгодимо з Вами час занять на дому Адреса центру вул. Кокорудза, 6, м. Львів
Ім'я не заповнено
Телефон не заповнено
Дякуємо. Очікуйте дзвінка
Ми перетелефонуємо і підберемо зручний для Вас час занять Адреса центру вул. Кокорудза, 6, м. Львів
Ім'я не заповнено
Телефон не заповнено
Дякуємо. Очікуйте дзвінка

Instagram facebook

Головний реабілітолог Степан Галун

Отримайте
фахову консультацію лікаря

Відправте заявку та отримайте фахову консультацію лікаря та лікувальні процедури із фізичним терапевтом у ПОДАРУНОК, не відкладайте турботу про своє здоров'я

Адреса центру вул. Кокорудза, 6, м. Львів

Ультразвукова терапія (УЗТ) – базується на застосуванні механічних коливань ультрависокої частоти (800-3000 кГц) з метою лікування та профілактики. Основою УЗТ є специфічна взаємодія ультразвуку з біологічними тканинами.

Щоб дізнатись ціну курсу вкажіть ім'я та телефон Ми перетелефонуємо та допоможемо Вам підібрати курс лікування та реабілітації Адреса центру вул. Кокорудза, 6, м. Львів
Ім'я не заповнено
Телефон не заповнено
Дякуємо за відправлену заявку

Механізми дії ультразвуку

Ультразвук здійснює знеболюючу, протизапальну, протиалергійну та розсмоктуючу дію. Основу фізіологічної та лікувальної дії ультразвуку становлять викликані ним механічний, тепловий і фізико-хімічний ефекти, співвідношення між якими залежить від інтенсивності впливу і умов проведення процедури. Важливу роль відіграє і нервово-рефлекторний механізм впливу на організм. Механічна дія обумовлена високочастотними коливаннями, які передаються тканинам, що контактують з випромінювачем ультразвуку. Теплова дія виникає в результаті трансформації частини поглиненої енергії ультразвукових хвиль в тепло. Фізико-хімічна дія ультразвуку визначається також механічним резонансом, під впливом якого прискорюється рух молекул, посилюється їх розпад на іони, змінюється ізоелектричний стан, утворюються нові електричні поля.

Застосування ультразвукової терапії

вплив ультразвукуУльтразвук відноситься до числа активних фізичних факторів, що володіє багатостороннім впливом на різні органи і системи. Ефект дії УЗТ проявляється впливом на внутрішньоклітинні та тканинні процеси, на проникність клітинних мембран, зміну процесів осмосу і дифузії, інтенсивність протікання ферментативних процесів окислення, кислотно-лужний баланс та електричну активність клітин.

Основні показання проведення УЗТ:

 • захворювання опорно-рухового апарату;
 • для відновлення після травм, переломів, операцій, пошкоджень кістково-м’язової системи;
 • хронічні неспецифічні запальні захворювання бронх та легень (дихальна недостатність, бронхіальна астма, хронічний бронхіт, хронічна пневмонія);
 • захворювання органів травлення (хронічний коліт, дискінезія кишечника, панкреатит, хронічний гастрит, холецистит, виразкова хвороба шлунку і дванадцятипалої кишки);
 • шкірні захворювання (алергічні процеси, склеродермія, ліподистрофія);
 • захворювання ЛОР-органів;
 • хвороби та наслідки операцій ока;
 • стоматологічні захворювання);
 • гінекологічні та урологічні захворювання (безплідність, простатит).

Ультразвуком не рекомендується вливати на ділянки серця та головного мозку, чутливі росткові зони кісток у дітей.

Також, УЗТ протипоказана при таких синдромах: неврологічному, астенічному, гіпертонічному, гіпотонічному, вегетативній дистонії, інтоксикації, порушенні ритму серця, флеботромбозі, жовтяниці, печінкових та ниркових коліках.

Методики та техніки ультразвукової терапії

Перед тим, як призначати ультразвукову терапію, бажано провести санацію осередків хронічних гнійних інфекцій. Перед процедурою шкіру змащують в області дії контактною речовиною, щоб забезпечити її акустичний контакт з ультразвуковою голівкою апарата. Щоб провести дію на стопи, кисті, ліктьові, променево-зап'ясткові, гомілковостопні суглоби їх занурюють у ванночку з водою, температура, якої від 32 до 36 градусів Цельсія.

УЗТ терапію обов’язково проводять через контактне середовище, яке унеможливлює наявність повітря між робочою поверхнею голівки вібратора і поверхнею дії.

Виділять такі методики проведення УЗТ:

 • порожнинні та поверхневі;
 • лабільні та стабільні.

ультразвукова терапіяУльтразвукова дія здійснюється на відповідних ділянках тіла, так званих полях, площа яких 150-250 см2. На перших процедурах вплив проводиться на 1-2 поля, при хорошому перенесенні, вже з третьої або четвертої процедури кількість полів збільшується до 3-4. Дія на одному полі триває від 2-3 хв до 5-10 хв, а вся процедура – не більше 12-15 хв.

У реабілітаційному центрі “Твоє Здоров’я” курс ультразвукової терапії може складатись з 6-ти чи 12-ти процедур, які проводяться кожен день або через один день. УЗТ застосовують у комплексі із іншими методиками лікування та реабілітації задля досягнення стабільних позитивних результатів.

ВІДЕО ВПРАВИ ІЗ ЗАНЯТЬ

Варто знати, що ефективність лікувальних занять за методикою кінезотерапії залежить від правильності виконання вправ та грамотно підібраної програми. Вправи потрібно виконувати під наглядом досвідченого фахівця реабілітолога та на спеціальних антигравітаційних тренажерах. Заняття в звичайних спортзалах не гарантує досягнення позитивного результату.

 

ПРО РЕАБІЛІТАЦІЮ ТА ЛІКУВАННЯ У НАС

 

МИ ЗАВЖДИ ГОТОВІ ВАМ ДОПОМОГТИ

clock time

Підберемо максимально зручний для Вас час для отримання фахових консультацій та проведення лікувальних занять, як на дому, так і в нас в центрі

Doctor

У нас кращі фахівці у своїй сфері, які забезпечать кваліфіковану допомогу та результативне лікування

running man icon

Ми застосовуємо нехірургічне втручання, використовуючи тільки перевірені сучасні методики

equipment-advantage

Використовуємо передові технології та обладнання для успішного лікування і реабілітації

Реабілітаційний центр "ТВОЄ ЗДОРОВ'Я"

Ми спеціалізуємось на лікуванні та реабілітації застосовуючи методику кінезотерапії при захворюваннях хребта, суглобів, нервової системи, відновленні після травм, післяопераційних, перед- та післяпологових станах. Унікальність цього методу у використанні індивідуально розроблених рухових вправ на спеціальних тренажерах з навантаженням або без нього, які поліпшують загальний стан хворого, здійснюють коригуючу дію на перебіг захворювання, знімають больові відчуття і сприяють повному одужанню.

Проводимо навчання фахівців з реабілітації та видаємо сертифікати про проходження курсів у нашому центрі.

Методика кінезотерапії повністю виключає потребу у прийомі медикаментозних препаратів чи в хірургічному (оперативному) втручанні. Вона розрахована на абсолютно всі вікові категорії і бере до уваги поточний стан та індивідуальні особливості організму. Досвідчені фахівці розроблять та підберуть оптимальну програму занять саме для Вас. Ви можете скористатися фаховою консультацією лікаря та пройти сеанси лікувального масажу, який доповнює програми лікування і реабілітації.

Наша адреса: м. Львів, вул. Кокорудза, 6.
Телефон консультанта-адміністратора: 096-081-99-80.

 • tvoie-zdorovia1.jpg
 • tvoie-zdorovia2.jpg
 • tvoie-zdorovia5.jpg
 • tvoie-zdorovia6.jpg
 • tvoie-zdorovia7.jpg
 • tvoie-zdorovia8.jpg
 • tvoie-zdorovia10.jpg
 • tvoie-zdorovia11.JPG
 • tvoie-zdorovia12.jpg
 • tvoie-zdorovia13.jpg
 • tvoie-zdorovia14.jpg
 • tvoie-zdorovia18.JPG
 • tvoie-zdorovia20.jpg
 • tvoie-zdorovia21.JPG
 • tvoie-zdorovia22.JPG
 • tvoie-zdorovia23.jpg
 • tvoie-zdorovia24.jpg
 • tvoie-zdorovia119.jpg
 • tvoie-zdorovia126.jpg

Виникли запитання? Потрібна допомога?

м. Львів, вул. Кокорудза, 6, (096) 081-99-80
© 2021 Реабілітаційний центр "ТВОЄ ЗДОРОВ'Я". Всі права захищено