location icon м. Львів, вул. Кокорудза, 6; Пн-Сб: 8:00-20:00

Ми перетелефонуємо і узгодимо з Вами час занять на дому Адреса центру вул. Кокорудза, 6, м. Львів
Ім'я не заповнено
Телефон не заповнено
Дякуємо. Очікуйте дзвінка
Ми перетелефонуємо і підберемо зручний для Вас час занять Адреса центру вул. Кокорудза, 6, м. Львів
Ім'я не заповнено
Телефон не заповнено
Дякуємо. Очікуйте дзвінка

Instagram facebook

Головний реабілітолог Степан Галун

Отримайте
фахову консультацію лікаря

Відправте заявку та отримайте фахову консультацію лікаря та лікувальні процедури із фізичним терапевтом у ПОДАРУНОК, не відкладайте турботу про своє здоров'я

Адреса центру вул. Кокорудза, 6, м. Львів

Петля Гліссона (тракційна петля) являє собою широкий шкіряний ремінь-підвіску, що зручно охоплює потилицю та підборіддя. Зверху він надійно кріпиться до упору з тягою, величину якої можна регулювати залежно від показань і міркувань фахівця з реабілітації, що проводить дану процедуру.

Найпоширенішим способом застосування петлі Гліссона є тривале витягування за голову, вважається, що воно найбільш безпечне при будь-яких видах травм шийних хребців. При витягуванні не можна використовувати вантажі більше 4-5 кг і саме застосування петлі має бути нетривалим у часі – вимушене тривале перебування на спині обов'язково змусить хворого послабити тягу або й зняти її зовсім. Правильне витягування петлею Гліссона передбачає використання вантажів перекинутих через блоки.

Показання до застосування

Як правило, витягування шийного відділу хребта петлею Гліссона застосовується в наступних випадках:

 • міжхребцева грижа;
 • защемлення нерва;
 • деформування шиї;
 • притуплення м'язових скорочень в області шиї, у даному випадку петля допомагає абсолютному розслабленню і повертає шиї рухливість і еластичність.

Петля Гліссона може бути вкрай необхідним інструментом для людей, які проводять велику частину часу сидячи за комп'ютером. Безпосередньо дана група пацієнтів часто хворіє на таку малоприємну хворобу, як остеохондроз шийного відділу. Це захворювання створює значну кількість проблем, негативно відбиваючись на роботі системи серця і судин, на артеріальному тиску. Тому для тих, хто знаходиться надмірно тривалий час за комп'ютером в сидячому положенні, рекомендовано частіше практикувати витягування шийних хребців за допомогою петлі Гліссона.

Механізм дії петлі Гліссона

Під час виконання процедури витягування відбувається збільшення вертикального діаметра міжхребцевих отворів. Це допомагає усувати набряк та стиснення нервових відростків, що знаходяться навколо хребців. Крім цього, під час витягування хребта, зменшується патологічно висока напруженість м'язів, сухожиль, знижується надмірна збудливість різних відділів центральної нервової системи, що виникає при впливі патологічної пульсації м'язово-суглобового апарату хребта.

Витягування може бути горизонтального і вертикального виду. Також, воно буває сухим (без використання води) та підводним (із використанням води). Для проведення процедури часто використовується додатковий вантаж. Залежно від діагнозу його вага і час застосування можуть бути різними. Все це позитивно впливає на шийні хребці і відростки нервових волокон навколо них, що веде до полегшення стану хворого.

Тракційне витягування хребта на петлі Гліссона

Протягом останніх років фахівці все частіше і частіше звертають увагу на хребетний стовп, який з віком стає вразливим. Зміни в дисках і конфігурації хребетного стовпа є причиною неврологічних захворювань і спостерігаються у 30-85% амбулаторних хворих і практично здорових людей у віці 25-55 років. Хребетний стовп зношується і старіє швидше, ніж більшість систем, що забезпечують життєдіяльність організму. У спинномозковому каналі знаходиться спинний мозок, який забезпечує провідними шляхами життєдіяльність всього організму, і створює необхідні умови для самооновлення внутрішніх органів. Ось чому процеси, що протікають в тілах хребців, міжхребцевих дисках, суглобово-зв'язковому апараті, опосередковано відображаються на стані внутрішніх органів, як і навпаки.

Петля Гліссона є тренажером для функціонального витягування всього хребта, що дозволяє крім зняття навантаження з шийного відділу, відновлювати рух шиї в повному обсязі і, крім того, зміцнювати її зв'язки і м'язи. У деяких пацієнтів у результаті використання тракційної петлі спостерігається, окрім зняття болів в шийно-грудному відділі хребта і голови, поліпшення зору, пам'яті, більш повноцінне сприйняття навколишнього світу.

ВІДЕО ВПРАВИ ІЗ ЗАНЯТЬ

Варто знати, що ефективність лікувальних занять за методикою кінезотерапії залежить від правильності виконання вправ та грамотно підібраної програми. Вправи потрібно виконувати під наглядом досвідченого фахівця реабілітолога та на спеціальних антигравітаційних тренажерах. Заняття в звичайних спортзалах не гарантує досягнення позитивного результату.

 

ПРО РЕАБІЛІТАЦІЮ ТА ЛІКУВАННЯ У НАС

 

МИ ЗАВЖДИ ГОТОВІ ВАМ ДОПОМОГТИ

clock time

Підберемо максимально зручний для Вас час для отримання фахових консультацій та проведення лікувальних занять, як на дому, так і в нас в центрі

Doctor

У нас кращі фахівці у своїй сфері, які забезпечать кваліфіковану допомогу та результативне лікування

running man icon

Ми застосовуємо нехірургічне втручання, використовуючи тільки перевірені сучасні методики

equipment-advantage

Використовуємо передові технології та обладнання для успішного лікування і реабілітації

Реабілітаційний центр "ТВОЄ ЗДОРОВ'Я"

Ми спеціалізуємось на лікуванні та реабілітації застосовуючи методику кінезотерапії при захворюваннях хребта, суглобів, нервової системи, відновленні після травм, післяопераційних, перед- та післяпологових станах. Унікальність цього методу у використанні індивідуально розроблених рухових вправ на спеціальних тренажерах з навантаженням або без нього, які поліпшують загальний стан хворого, здійснюють коригуючу дію на перебіг захворювання, знімають больові відчуття і сприяють повному одужанню.

Проводимо навчання фахівців з реабілітації та видаємо сертифікати про проходження курсів у нашому центрі.

Методика кінезотерапії повністю виключає потребу у прийомі медикаментозних препаратів чи в хірургічному (оперативному) втручанні. Вона розрахована на абсолютно всі вікові категорії і бере до уваги поточний стан та індивідуальні особливості організму. Досвідчені фахівці розроблять та підберуть оптимальну програму занять саме для Вас. Ви можете скористатися фаховою консультацією лікаря та пройти сеанси лікувального масажу, який доповнює програми лікування і реабілітації.

Наша адреса: м. Львів, вул. Кокорудза, 6.
Телефон консультанта-адміністратора: 096-081-99-80.

 • tvoie-zdorovia1.jpg
 • tvoie-zdorovia2.jpg
 • tvoie-zdorovia5.jpg
 • tvoie-zdorovia6.jpg
 • tvoie-zdorovia7.jpg
 • tvoie-zdorovia8.jpg
 • tvoie-zdorovia10.jpg
 • tvoie-zdorovia11.JPG
 • tvoie-zdorovia12.jpg
 • tvoie-zdorovia13.jpg
 • tvoie-zdorovia14.jpg
 • tvoie-zdorovia18.JPG
 • tvoie-zdorovia20.jpg
 • tvoie-zdorovia21.JPG
 • tvoie-zdorovia22.JPG
 • tvoie-zdorovia23.jpg
 • tvoie-zdorovia24.jpg
 • tvoie-zdorovia119.jpg
 • tvoie-zdorovia126.jpg

Виникли запитання? Потрібна допомога?

м. Львів, вул. Кокорудза, 6, (096) 081-99-80
© 2021 Реабілітаційний центр "ТВОЄ ЗДОРОВ'Я". Всі права захищено