location icon м. Львів, вул. Кокорудза, 6; Пн-Сб: 8:00-20:00

Ми перетелефонуємо і узгодимо з Вами час занять на дому Адреса центру вул. Кокорудза, 6, м. Львів
Ім'я не заповнено
Телефон не заповнено
Дякуємо. Очікуйте дзвінка
Ми перетелефонуємо і підберемо зручний для Вас час для сеансів масажу Адреса центру вул. Кокорудза, 6, м. Львів
Ім'я не заповнено
Телефон не заповнено
Дякуємо. Очікуйте дзвінка

Instagram facebook

Лікар-реабілітолог Степан Галун 

 

Отримайте
ЗНИЖКУ -20%
на курс масажу

Відправте заявку та отримайте ЗНИЖКУ -20% на курс із 10 сеансів професійного масажу, не відкладайте турботу про своє здоров'я

 

 

Адреса центру вул. Кокорудза, 6, м. Львів

Лімфодренажний масаж - нормалізує лімфообіг в організмі. Лімфа виконує важливу функцію: вона виводить бактерії, віруси і токсини. Лімфодренажний масаж тіла зменшує набряки і зміцнює імунітет. Процедура приємно розслабляє і не викликає побічних ефектів. Лімфодренаж ніг використовують для лікування і профілактики варикозного розширення вен.

Курс 5 сеансів 
ЗНИЖКА -10%  
Курс 10 сеансів 
ЗНИЖКА -20%

 

Щоб дізнатись ціну курсу вкажіть ім'я та телефон Ми перетелефонуємо та допоможемо Вам підібрати курс лікування та реабілітації Адреса центру вул. Кокорудза, 6, м. Львів
Ім'я не заповнено
Телефон не заповнено
Дякуємо за відправлену заявку

Навіщо потрібен лімфодренажний масаж?

Лімфодренаж - це вид масажу, який покращує роботу лімфатичної системи. Лімфатична система допомагає організму боротися з хворобами: вона виробляє лімфоцити, які знищують інфекції. Сидячий спосіб життя і неправильне харчування призводять до застою лімфи. У результаті лімфа стає не рідкою, а желеподібною. Через це у тканинах накопичуються токсини, слабшає імунітет. Застій лімфи призводить до варикозу і целюліту.

Лімфодренажний масаж тіла повертає лімфу в рідкий стан. Масажист плавними рухами впливає на лімфовузли і судини у напрямку руху рідини в них. Процедури відновлюють нормальну циркуляцію лімфи.

Очікуваний результат від лімфодренажу

Лімфодренажний масаж дозволяє досягти наступних результатів:

 • Поліпшення тургору шкіри, зменшення ефекту «апельсинової кірки».
 • Активізація обмінних процесів, зменшення локальних жирових відкладень, зниження ваги.
 • Усунення набряклості, поліпшення живлення тканин.
 • Покращення психоемоційного стану.
 • Стимуляції процесів регенерації, що сприяє скороченню реабілітаційного періоду після хірургічних втручань.

У числі показань до процедури - целюліт, варикозна хвороба, набряки, ожиріння. Для профілактики масаж рекомендується робити регулярно – це дозволить уникнути порушення лімфообігу і кровообігу, та пов'язаних із цим неприємних наслідків.

Види і техніки лімфодренажного масажу

Лімфодренаж тіла здійснюється двома способами - з використанням ручних технік і за допомогою спеціальної апаратури. Ручні маніпуляції передбачають виконання делікатних масажних впливів у напрямку лімфопотоку.

Маніпуляції виконуються, починаючи з нижньої частини тіла:

Поверхневий лімфодренаж. Процедура діє на дрібні капіляри і нейрорецептори, розташовані на шкірі. Масажист легко натискає на тіло і круговими рухами проштовхує лімфу до лімфатичних вузлів. Сеанси знімають спазм судин, відновлюють потік лімфи, розслаблюють м'язи і нервову систему.

Глибокий лімфодренаж - це вплив на глибокі шари тканин, великі лімфатичні судини і лімфовузли. Масажист натискає на тіло сильніше, ніж при поверхневому масажі. Процедури стимулюють приплив крові до органів і покращують тонус м'язів. Лімфодренажний масаж спини, рук і ніг усуває застій лімфи і прискорює виведення токсинів.

Масаж із використанням апаратури базується на застосуванні електричних імпульсів, які стимулюють обмінні процеси, забезпечують ефективне виведення лімфатичної рідини.

Лімфатична система відіграє важливу роль в організмі - вона очищає клітини і тканини від продуктів розпаду, транспортує в кров солі, білки, метаболіти. Порушення лімфообігу негативно позначається на загальному стані здоров'я. Лімфодренажний масаж у реабілітаційному центрі “Твоє Здоров’я” – дієвий і безпечний метод, який сприяє покращенню відтоку лімфи, усунення застою рідини та використовується у комплексі із іншими методиками задля пришвидшення реабілітації і досягнення максимальних результатів реабілітаційних програм.

ВІДЕО ВПРАВИ ІЗ ЗАНЯТЬ

Варто знати, що ефективність лікувальних занять за методикою кінезотерапії залежить від правильності виконання вправ та грамотно підібраної програми. Вправи потрібно виконувати під наглядом досвідченого фахівця реабілітолога та на спеціальних антигравітаційних тренажерах. Заняття в звичайних спортзалах не гарантує досягнення позитивного результату.

 

ПРО РЕАБІЛІТАЦІЮ ТА ЛІКУВАННЯ У НАС

 

МИ ЗАВЖДИ ГОТОВІ ВАМ ДОПОМОГТИ

clock time

Підберемо максимально зручний для Вас час для отримання фахових консультацій та проведення лікувальних занять, як на дому, так і в нас в центрі

Doctor

У нас кращі фахівці у своїй сфері, які забезпечать кваліфіковану допомогу та результативне лікування

running man icon

Ми застосовуємо нехірургічне втручання, використовуючи тільки перевірені сучасні методики

equipment-advantage

Використовуємо передові технології та обладнання для успішного лікування і реабілітації

Реабілітаційний центр "ТВОЄ ЗДОРОВ'Я"

Ми спеціалізуємось на лікуванні та реабілітації застосовуючи методику кінезотерапії при захворюваннях хребта, суглобів, нервової системи, відновленні після травм, післяопераційних, перед- та післяпологових станах. Унікальність цього методу у використанні індивідуально розроблених рухових вправ на спеціальних тренажерах з навантаженням або без нього, які поліпшують загальний стан хворого, здійснюють коригуючу дію на перебіг захворювання, знімають больові відчуття і сприяють повному одужанню.

Проводимо навчання фахівців з реабілітації та видаємо сертифікати про проходження курсів у нашому центрі.

Методика кінезотерапії повністю виключає потребу у прийомі медикаментозних препаратів чи в хірургічному (оперативному) втручанні. Вона розрахована на абсолютно всі вікові категорії і бере до уваги поточний стан та індивідуальні особливості організму. Досвідчені фахівці розроблять та підберуть оптимальну програму занять саме для Вас. Ви можете скористатися фаховою консультацією лікаря та пройти сеанси лікувального масажу, який доповнює програми лікування і реабілітації.

Наша адреса: м. Львів, вул. Кокорудза, 6.
Телефон консультанта-адміністратора: 096-081-99-80.

 • tvoie-zdorovia1.jpg
 • tvoie-zdorovia2.jpg
 • tvoie-zdorovia5.jpg
 • tvoie-zdorovia6.jpg
 • tvoie-zdorovia7.jpg
 • tvoie-zdorovia8.jpg
 • tvoie-zdorovia10.jpg
 • tvoie-zdorovia11.JPG
 • tvoie-zdorovia12.jpg
 • tvoie-zdorovia13.jpg
 • tvoie-zdorovia14.jpg
 • tvoie-zdorovia18.JPG
 • tvoie-zdorovia20.jpg
 • tvoie-zdorovia21.JPG
 • tvoie-zdorovia22.JPG
 • tvoie-zdorovia23.jpg
 • tvoie-zdorovia24.jpg
 • tvoie-zdorovia119.jpg
 • tvoie-zdorovia126.jpg

Виникли запитання? Потрібна допомога?

м. Львів, вул. Кокорудза, 6, (096) 081-99-80
© 2021 Реабілітаційний центр "ТВОЄ ЗДОРОВ'Я". Всі права захищено