location icon м. Львів, вул. Кокорудза, 6; Пн-Сб: 8:00-20:00

Ми перетелефонуємо і узгодимо з Вами час занять на дому Адреса центру вул. Кокорудза, 6, м. Львів
Ім'я не заповнено
Телефон не заповнено
Дякуємо. Очікуйте дзвінка
Ми перетелефонуємо і підберемо зручний для Вас час для сеансів масажу Адреса центру вул. Кокорудза, 6, м. Львів
Ім'я не заповнено
Телефон не заповнено
Дякуємо. Очікуйте дзвінка

Instagram facebook

Лікар-реабілітолог Степан Галун 

 

Отримайте
ЗНИЖКУ -20%
на курс масажу

Відправте заявку та отримайте ЗНИЖКУ -20% на курс із 10 сеансів професійного масажу, не відкладайте турботу про своє здоров'я

 

 

Адреса центру вул. Кокорудза, 6, м. Львів

Застосування антицелюлітних обгортань гелями Cello Gel – це результативна методика, яка забезпечує комплексне рішення не тільки проблем зайвої ваги та целюліту, але й супутніх до них патологій. Гель на 100% складається з рослинних компонентів та є продуктом бренду STYX Naturcosmetic (Австрія).

подарунок

ПЕРШИЙ СЕАНС БЕЗКОШТОВНО

Курс 5 сеансів 
ЗНИЖКА -10%  
Курс 10 сеансів 
ЗНИЖКА -20%

 

Щоб дізнатись ціну курсу вкажіть ім'я та телефон Ми перетелефонуємо та допоможемо Вам підібрати курс лікування та реабілітації Адреса центру вул. Кокорудза, 6, м. Львів
Ім'я не заповнено
Телефон не заповнено
Дякуємо за відправлену заявку

STYX NaturcosmeticПо концентрації термоактивних компонентів контурні гелі Cello-Gel поділяють на види:

 • Soft Gel (м’який);
 • Medium Gel (середній);
 • Strong Gel (сильний);
 • Extra Gel (суперсильний).

Вид гелю, які підходитиме саме Вам, визначається фахівцем, при цьому враховуючи сукупність різних факторів, зокрема: ступінь целюліту та тип шкіри. Також, протягом курсу процедур лікар може змінювати та чергувати різні види гелю.

Виникнення целюліту у жінок часто не залежить ні від маси тіла, ні від віку. Це надзвичайно поширена проблема серед представниць прекрасної половини людства і її виникнення залежить від безлічі факторів: раціону харчування, нейрогуморального фону, водно-сольового і фізичного режиму, спадкового чинника і застосування лікарських препаратів.

Целюліт виникає в наслідок структурної зміни підшкірно-жирової клітковини, за рахунок порушення калій-натрієвого механізму роботи клітинної мембрани, що викликає набряк (1 стадія целюліту), подальшої жирової дегенерації клітин з гіпертрофованим альвеолярним мітозом жиру і утворення "жирових конгломератів" (2 стадія целюліту), капсулювання і склерозування жирових конгломератів (3-4 стадія целюліту).

Як проводиться процедура обгортання антицелюлітними гелями Cello Gel?

Загалом одна процедура триває орієнтовно 50-60 хв та складається з декількох етапів.

обгортання гелями StyxПерш за все, на тіло або його частину наноситься відповідний вид гелю, уникаючи місць в яких є пошкодження шкіри (свіжі синці, подряпини). Далі фахівець обгортає Вас у плівку та накриває термопокривалом. Це фактично основний та найдовший етап під час якого і відбуваються всі необхідні процеси в організмі, які сприяють зменшенню кількості целюліту на налагоджують внутрішні процеси кровообігу. І останній етап, проте, не менш важливий - це очищення шкіри та нанесення спеціального закріплюючого препарату.

Після такої процедури Ви відчуваєте неймовірну легкість та свіжість у тілі.

Рекомендований курс: 5-8 процедур не частіше 2-3-х разів на тиждень з подальшим переходом на підтримуючі 1 раз в 1-2 тижні.

Мінімальний курс процедур – 3, при важких стадіях целюліту та ожиріння - 10-15.

Під час курсу оптимальна частота обгортань – один раз в 2-3 дня. Частота підтримуючої антицеллюлітної терапії 1-2 рази на місяць.

Пройдіть курс антицелюлітних обгортань гелями Cello Gel у реабілітаційному центрі «Твоє Здоров’я» і його результати Вас приємно здивують, Ви не лише позбудетесь целюліту та зменшите вагу тіла. Покращиться гнучкість та пластичність тіла. Активізується робота залоз внутрішньої секреції, стимулюється обмін речовин. Поліпшиться тургор шкіри, підвищиться її пружність та еластичність, зникне видимий судинний візерунок. Процедура надасть організму загальну омолоджуючу дію та усуне симптом «апельсинової кірки» та запальні реакції шкіри.

Проте дана процедура має також ряд протипоказань, зокрема це: гострі запалення органів малого тазу, дерматит, вагітність, патології нирок, варикозне розширення вен, новоутворення, важкі хвороби серцево-судинні системи.

ВІДЕО ВПРАВИ ІЗ ЗАНЯТЬ

Варто знати, що ефективність лікувальних занять за методикою кінезотерапії залежить від правильності виконання вправ та грамотно підібраної програми. Вправи потрібно виконувати під наглядом досвідченого фахівця реабілітолога та на спеціальних антигравітаційних тренажерах. Заняття в звичайних спортзалах не гарантує досягнення позитивного результату.

 

ПРО РЕАБІЛІТАЦІЮ ТА ЛІКУВАННЯ У НАС

 

МИ ЗАВЖДИ ГОТОВІ ВАМ ДОПОМОГТИ

clock time

Підберемо максимально зручний для Вас час для отримання фахових консультацій та проведення лікувальних занять, як на дому, так і в нас в центрі

Doctor

У нас кращі фахівці у своїй сфері, які забезпечать кваліфіковану допомогу та результативне лікування

running man icon

Ми застосовуємо нехірургічне втручання, використовуючи тільки перевірені сучасні методики

equipment-advantage

Використовуємо передові технології та обладнання для успішного лікування і реабілітації

Реабілітаційний центр "ТВОЄ ЗДОРОВ'Я"

Ми спеціалізуємось на лікуванні та реабілітації застосовуючи методику кінезотерапії при захворюваннях хребта, суглобів, нервової системи, відновленні після травм, післяопераційних, перед- та післяпологових станах. Унікальність цього методу у використанні індивідуально розроблених рухових вправ на спеціальних тренажерах з навантаженням або без нього, які поліпшують загальний стан хворого, здійснюють коригуючу дію на перебіг захворювання, знімають больові відчуття і сприяють повному одужанню.

Проводимо навчання фахівців з реабілітації та видаємо сертифікати про проходження курсів у нашому центрі.

Методика кінезотерапії повністю виключає потребу у прийомі медикаментозних препаратів чи в хірургічному (оперативному) втручанні. Вона розрахована на абсолютно всі вікові категорії і бере до уваги поточний стан та індивідуальні особливості організму. Досвідчені фахівці розроблять та підберуть оптимальну програму занять саме для Вас. Ви можете скористатися фаховою консультацією лікаря та пройти сеанси лікувального масажу, який доповнює програми лікування і реабілітації.

Наша адреса: м. Львів, вул. Кокорудза, 6.
Телефон консультанта-адміністратора: 096-081-99-80.

 • tvoie-zdorovia1.jpg
 • tvoie-zdorovia2.jpg
 • tvoie-zdorovia5.jpg
 • tvoie-zdorovia6.jpg
 • tvoie-zdorovia7.jpg
 • tvoie-zdorovia8.jpg
 • tvoie-zdorovia10.jpg
 • tvoie-zdorovia11.JPG
 • tvoie-zdorovia12.jpg
 • tvoie-zdorovia13.jpg
 • tvoie-zdorovia14.jpg
 • tvoie-zdorovia18.JPG
 • tvoie-zdorovia20.jpg
 • tvoie-zdorovia21.JPG
 • tvoie-zdorovia22.JPG
 • tvoie-zdorovia23.jpg
 • tvoie-zdorovia24.jpg
 • tvoie-zdorovia119.jpg
 • tvoie-zdorovia126.jpg

Виникли запитання? Потрібна допомога?

м. Львів, вул. Кокорудза, 6, (096) 081-99-80
© 2021 Реабілітаційний центр "ТВОЄ ЗДОРОВ'Я". Всі права захищено