location icon м. Львів, вул. Уляни Кравченко, 8; Пн-Сб: 8:00-20:00

Ми перетелефонуємо і узгодимо з Вами час занять на дому
Ім'я не заповнено
Телефон не заповнено
Дякуємо. Очікуйте дзвінка
Ми перетелефонуємо і підберемо зручний для Вас час занять
Ім'я не заповнено
Телефон не заповнено
Дякуємо. Очікуйте дзвінка

Instagram facebook

Головний реабілітолог Степан Галун

Отримайте БЕЗКОШТОВНУ консультацію

Відправте заявку та отримайте фахову безкоштовну консультацію та заняття у центрі у ПОДАРУНОК за умови запису на курс занять, не відкладайте турботу про своє здоров'я

Коксартроз, або артроз тазостегнового суглоба - повільно прогресуюче захворювання, яке нерідко призводить до інвалідності.

Для того щоб зупинити руйнування суглоба, необхідно впливати на його причину. Просте полегшення болю не зупиняє розвиток коксартроза, який сучасна медицина відносить до важковиліковних захворювань. Проте, коксартроз можна успішно лікувати. І не тільки зупинити його розвиток, але і в значній мірі відновити функції тазостегнового суглоба.

Лікування коксартрозу 
Курс 12 занять 
ЗНИЖКА -10%
   Курс 36 занять 
ЗНИЖКА -25%
    Заняття на дому 
НОВИЙ КУРС!
Щоб дізнатись ціну курсу вкажіть ім'я та телефон Ми перетелефонуємо та допоможемо Вам підібрати курс лікування та реабілітації
Ім'я не заповнено
Телефон не заповнено
Дякуємо за відправлену заявку
Причини і симптоми коксартрозу

Існують три основні причини коксартроза:

 1. Підвищене навантаження на тазостегновий суглоб.
 2. Недостатня кількість синовіальної рідини.
 3. Погіршення кровопостачання суглобових тканин.

koksatroz

Перше зазвичай буває пов'язане з надмірною вагою або захворюваннями хребта, в результаті яких вага тіла розподіляється на суглоби нерівномірно. Вроджені вади розвитку, такі як дисплазія кульшового суглоба, також грають не останню роль у розвитку коксартрозу.

Причиною погіршення кровопостачання є порушення роботи нирок і м'язові спазми. Дефіцит синовіальної рідини, яка виконує роль суглобової змазки, виникає на тлі обмінних порушень в організмі, зокрема, при ендокринних розладах.

Ключові симптоми коксартрозу - це біль і хрускіт в тазостегновому суглобі, які виникають або посилюються при ходьбі.

На першій стадії захворювання біль в суглобі проходить після відпочинку.

hip pain

На 2-ій і особливо 3-ій стадіях коксартрозу біль стає постійним. Руйнування суглобового хряща призводить до тертя кісток, тугого руху суглоба. Згодом відбувається вкорочення ноги, виникає кульгавість. Суглоб повністю позбавляється рухливості, що вимагає його заміни протезом.

Деформуючий артроз тазостегнового суглоба

Нерідко деформуючий артроз тазостегнового суглоба виникає через перекіс таза. Основні причини перекосу таза і пов'язаного з ним коксартроза - неоднакова довжина ніг, дисфункція крижово-клубового суглоба і сколіоз хребта.

У 60% людей ноги мають неоднакову довжину. Якщо одна нога довша за іншу не більше ніж на 1-1,5см, це зазвичай не робить істотного впливу на здоров'я тазостегнових суглобів. Але якщо різниця в довжині ніг становить понад 1,5-2см, це може привести до перекосу тазу. В цьому випадку навантаження на правий і лівий тазостегнові суглоби значно різняться. Надмірне навантаження на суглоб призводить до його зносу і руйнування хрящової тканини.

Вправи при коксартрозі (методика кінезотерапії)

coxarthrosis exercises Лікувальні вправи за методикою кінезотерапії при коксартрозі застосовуються для того щоб збільшити рухливість і обсяг рухів тазостегнового суглоба. Найпростіші вправи - це вільні махи ногою в положенні стоячи. У положенні лежачи на спині можна здійснювати рухи ногами як при їзді на велосипеді, згинати ноги в колінах, не відриваючи ступні від підлоги, відводити ногу в сторону, не відриваючи її від підлоги. Види і інтенсивність вправ, так само як і лікування тазостегнового суглоба визначають симптоми хвороби. У разі значного обмеження рухів в суглобі вправи слід виконувати з обережністю і тільки за призначенням лікаря.

Лікування коксартрозу у реабілітаційному центрі Твоє здоровя

При коксартрозі 1-го і 2-го ступеня досягається значне полегшення або повне усунення симптомів і стійка ремісія. Значно поліпшується або повністю відновлюється рухова функція суглоба. Розвиток захворювання зупиняється. Починається відновлення хрящових тканин. Попереджаються ускладнення, інвалідність, відпадає необхідність у хірургічній операції. Поліпшується фізична працездатність і якість життя.

ВІДЕО ВПРАВИ ІЗ ЗАНЯТЬ

Варто знати, що ефективність лікувальних занять за методикою кінезотерапії залежить від правильності виконання вправ та грамотно підібраної програми. Вправи потрібно виконувати під наглядом досвідченого фахівця реабілітолога та на спеціальних антигравітаційних тренажерах. Заняття в звичайних спортзалах не гарантує досягнення позитивного результату.

ПРО РЕАБІЛІТАЦІЮ ТА ЛІКУВАННЯ У НАС

 

МИ ЗАВЖДИ ГОТОВІ ВАМ ДОПОМОГТИ

clock time

Підберемо максимально зручний для Вас час для отримання безкоштовних консультацій та проведення лікувальних занять, як на дому, так і в нас в центрі

Doctor

У нас кращі фахівці у своїй сфері, які забезпечать кваліфіковану допомогу та результативне лікування

running man icon

Ми застосовуємо нехірургічне втручання, використовуючи тільки перевірені сучасні методики

equipment-advantage

Використовуємо передові технології та обладнання для успішного лікування і реабілітації

РЕАБІЛІТАЦІЙНИЙ ЦЕНТР "ТВОЄ ЗДОРОВ'Я"

Ми спеціалізуємось на лікуванні та реабілітації застосовуючи методику кінезотерапії при захворюваннях хребта, суглобів, нервової системи, відновленні після травм, післяопераційних, перед- та післяпологових станах. Унікальність цього методу у використанні індивідуально розроблених рухових вправ на спеціальних тренажерах з навантаженням або без нього, які поліпшують загальний стан хворого, здійснюють коригуючу дію на перебіг захворювання, знімають больові відчуття і сприяють повному одужанню.

Методика кінезотерапії повністю виключає потребу у прийомі медикаментозних препаратів чи в хірургічному (оперативному) втручанні. Вона розрахована на абсолютно всі вікові категорії і бере до уваги поточний стан та індивідуальні особливості організму. Досвідчені фахівці розроблять та підберуть оптимальну програму занять саме для Вас. Ви можете скористатися безкоштовною консультацією та пройти сеанси лікувального масажу, який доповнює програми лікування і реабілітації.

Наша адреса: м. Львів, вул. Уляни Кравченко, 8 (бічна вулиця Городоцької, навпроти моста на Левандівку).
Телефон консультанта-адміністратора: 096-081-99-80.

 • tvoie-zdorovia1.jpg
 • tvoie-zdorovia2.jpg
 • tvoie-zdorovia3.jpg
 • tvoie-zdorovia4.JPG
 • tvoie-zdorovia5.JPG
 • tvoie-zdorovia6.JPG
 • tvoie-zdorovia7.JPG
 • tvoie-zdorovia8.jpg
 • tvoie-zdorovia9.JPG
 • tvoie-zdorovia10.JPG
 • tvoie-zdorovia11.JPG
 • tvoie-zdorovia12.jpg
 • tvoie-zdorovia13.jpg
 • tvoie-zdorovia14.jpg
 • tvoie-zdorovia15.jpg
 • tvoie-zdorovia16.jpg
 • tvoie-zdorovia17.JPG
 • tvoie-zdorovia18.JPG
 • tvoie-zdorovia19.JPG
 • tvoie-zdorovia20.jpg
 • tvoie-zdorovia21.JPG
 • tvoie-zdorovia22.JPG
 • tvoie-zdorovia23.jpg
 • tvoie-zdorovia24.jpg
 • tvoie-zdorovia25.jpg
 • tvoie-zdorovia26.jpg

Виникли запитання? Потрібна допомога?

м. Львів, вул. Уляни Кравченко, 8, (096) 081-99-80
© 2017-2019 РЕАБІЛІТАЦІЙНИЙ ЦЕНТР "ТВОЄ ЗДОРОВ'Я". Всі право захищено
Designed By GodDan