location icon м. Львів, вул. Кокорудза, 6; Пн-Сб: 8:00-20:00

Ми перетелефонуємо і узгодимо з Вами час занять на дому Адреса центру вул. Кокорудза, 6, м. Львів
Ім'я не заповнено
Телефон не заповнено
Дякуємо. Очікуйте дзвінка
Ми перетелефонуємо і підберемо зручний для Вас час занять Адреса центру вул. Кокорудза, 6, м. Львів
Ім'я не заповнено
Телефон не заповнено
Дякуємо. Очікуйте дзвінка

Instagram facebook

Головний реабілітолог Степан Галун

Отримайте
фахову консультацію лікаря

Відправте заявку та отримайте фахову консультацію лікаря та лікувальні процедури із фізичним терапевтом у ПОДАРУНОК, не відкладайте турботу про своє здоров'я

Адреса центру вул. Кокорудза, 6, м. Львів

Практично всі коли-небудь відчували головний біль. Часті болі викликають порушення сну та депресію.

Причиною головних болів може бути цілий ряд факторів:

 • стреси й перенапруження;
 • різні інфекційні хвороби, запальні процеси, травми і пухлини мозку;
 • зміна артеріального тиску;
 • вегетативна дисфункція;
 • сонячний чи тепловий удари та багато іншого.

За своїм різноманіттям головному болю немає рівних. Біль може бути різким і нестерпним або тривалим і ниючим, може охоплювати всю голову або лише певну її частину.

Лікування головних болів без таблеток
Курс 10 занять
ІНДИВІДУАЛЬНА ЗНИЖКА ДО -32%

Щоб дізнатись ціну курсу вкажіть ім'я та телефон Ми перетелефонуємо та допоможемо Вам підібрати курс лікування та реабілітації Адреса центру вул. Кокорудза, 6, м. Львів
Ім'я не заповнено
Телефон не заповнено
Дякуємо за відправлену заявку

Регулярне повторення головного болю свідчить про те, що проблеми в організмі мають хронічний характер і вимагають негайного звернення до фахівця для діагностики і лікування. Залежно від виду - свідчать про різноманітні проблеми в організмі.

види головних болівВиникнення болю в області чола є ознакою запальних хворіб, таких як фронтит, підвищений внутрішньочерепний тиск, перетискання потиличного нерва. Цей біль може виникати через такі важкі хвороби, як менінгіт, пневмонія, малярія, тиф.

Біль у потилиці найчастіше викликаний такими хворобами, як шийний остеохондроз, шийний спондильоз, ущільнення (підвищення тонусу) м'язів шийного відділу, гіпертонія.

лікування мігреніГоловний біль у скронях може бути викликаний цілим рядом причин, починаючи від різких перепадів артеріального тиску до інтоксикації або інфекції. Для деяких захворювань скронева біль є симптомом, що дозволяє поставити діагноз на ранній стадії.

Мігрень - це одна з найчастіших причин головного болю. Провокувати напади можуть можуть:

 • стресові фактори і емоційні переживання;
 • деякі види їжі, наприклад, шоколадні вироби, горіхи, сири твердих сортів, копчені та гострі страви;
 • вживання алкоголю;
 • фізичні та розумові перевантаження;
 • недосипання або, навпаки, тривалий сон;
 • тютюнопаління;
 • зміна погоди.

Мігренозний головний біль можна розпізнати за такими симптомами: біль є одностороннім, розвивається по типу пульсації, за своєю силою - дуже інтенсивний, супроводжується запамороченням, позивами до блювоти та підвищеною чутливістю до будь-яких подразників (світло, звуки), посилюється навіть від незначних фізичних зусиль.

У деяких випадках звичайний напад мігрені може затягнутися і перейти в мігренозний статус, який є невідкладним станом і вимагає інтенсивного лікування, так як може спровокувати інсульт головного мозку.

Гіпертонія. Характеризується гіпертонічна хвороба підвищеним артеріальним тиском. При гіпертонії головний біль часто є єдиним симптомом, за яким можна розпізнати захворювання. Та характер болю може бути різним: пульсуючий, що розпирає, стягуючий, тягне, пекучий, що ломить та інше. На початковій стадії гіпертонії, коли тільки починає розвиватися порушення судинного тонусу, головний біль відрізняється непостійністю. Він зазвичай дає про себе знати при зміні факторів зовнішнього середовища або ритму діяльності організму, наприклад: перебування в жарких задушливих або задимлених приміщеннях, після вживання алкоголю.

Одним із методів боротьби з гіпертонією є кінезітерапія, яка застосовується з метою загального зміцнення організму, поліпшення діяльності центральної нервової, серцево-судинної та інших систем. Лікувальні вправи добре впливають на самопочуття хворого, крім того зменшують дратівливість, головні болі, запаморочення, безсоння, відбувається значне підвищення працездатності.

Профілактика головних болів

Щоб знизити ризик появи неприємних відчуттів, потрібно намагатись уникати ситуацій, в яких вони можуть виникнути: намагатися висипатися, уникати перевтоми, не зловживати алкогольними та іншими напоями з кофеїном. Регулярні фізичні навантаження, здорове харчування і свіже повітря - головні чинники підтримки організму в хорошому стані.

Лікування головного болю

Кінезітерапія успішно лікує без таблеток. І не просто усуває симптоми, а найголовніше - причину, через яку болить голова. Цей підхід у лікуванні головного болю заснований на спеціальних рухових вправах для області шийного відділу хребта, саме тут знаходяться хребці і судини, що живлять головний мозок, а також на розвиток м'язів плечового пояса, рук, ніг і загальне оздоровлення серцево-судинної системи.головні болі лікування

Правильний рух сприяє очищенню організму, а силова діяльність скелетної мускулатури може відновити і значно поліпшити кровообіг головного мозку.

Індивідуальну програму вправ розроблену спеціалістами реабілітаційного центру «Твоє Здоров’я» добре доповнювати гімнастикою, сауною, загальним лікувальним масажем. Важливо збалансовано харчуватися і запобігати зневодненню організму.

Не забувайте! Лише грамотне обстеження кваліфікованим фахівцем допоможе уточнити причини вашого болю, поставити діагноз та провести адекватне лікування.

ВІДЕО ВПРАВИ ІЗ ЗАНЯТЬ

Варто знати, що ефективність лікувальних занять за методикою кінезотерапії залежить від правильності виконання вправ та грамотно підібраної програми. Вправи потрібно виконувати під наглядом досвідченого фахівця реабілітолога та на спеціальних антигравітаційних тренажерах. Заняття в звичайних спортзалах не гарантує досягнення позитивного результату.

 

ПРО РЕАБІЛІТАЦІЮ ТА ЛІКУВАННЯ У НАС

 

МИ ЗАВЖДИ ГОТОВІ ВАМ ДОПОМОГТИ

clock time

Підберемо максимально зручний для Вас час для отримання фахових консультацій та проведення лікувальних занять, як на дому, так і в нас в центрі

Doctor

У нас кращі фахівці у своїй сфері, які забезпечать кваліфіковану допомогу та результативне лікування

running man icon

Ми застосовуємо нехірургічне втручання, використовуючи тільки перевірені сучасні методики

equipment-advantage

Використовуємо передові технології та обладнання для успішного лікування і реабілітації

Реабілітаційний центр "ТВОЄ ЗДОРОВ'Я"

Ми спеціалізуємось на лікуванні та реабілітації застосовуючи методику кінезотерапії при захворюваннях хребта, суглобів, нервової системи, відновленні після травм, післяопераційних, перед- та післяпологових станах. Унікальність цього методу у використанні індивідуально розроблених рухових вправ на спеціальних тренажерах з навантаженням або без нього, які поліпшують загальний стан хворого, здійснюють коригуючу дію на перебіг захворювання, знімають больові відчуття і сприяють повному одужанню.

Проводимо навчання фахівців з реабілітації та видаємо сертифікати про проходження курсів у нашому центрі.

Методика кінезотерапії повністю виключає потребу у прийомі медикаментозних препаратів чи в хірургічному (оперативному) втручанні. Вона розрахована на абсолютно всі вікові категорії і бере до уваги поточний стан та індивідуальні особливості організму. Досвідчені фахівці розроблять та підберуть оптимальну програму занять саме для Вас. Ви можете скористатися фаховою консультацією лікаря та пройти сеанси лікувального масажу, який доповнює програми лікування і реабілітації.

Наша адреса: м. Львів, вул. Кокорудза, 6.
Телефон консультанта-адміністратора: 096-081-99-80.

 • tvoie-zdorovia1.jpg
 • tvoie-zdorovia2.jpg
 • tvoie-zdorovia5.jpg
 • tvoie-zdorovia6.jpg
 • tvoie-zdorovia7.jpg
 • tvoie-zdorovia8.jpg
 • tvoie-zdorovia10.jpg
 • tvoie-zdorovia11.JPG
 • tvoie-zdorovia12.jpg
 • tvoie-zdorovia13.jpg
 • tvoie-zdorovia14.jpg
 • tvoie-zdorovia18.JPG
 • tvoie-zdorovia20.jpg
 • tvoie-zdorovia21.JPG
 • tvoie-zdorovia22.JPG
 • tvoie-zdorovia23.jpg
 • tvoie-zdorovia24.jpg
 • tvoie-zdorovia119.jpg
 • tvoie-zdorovia126.jpg

Виникли запитання? Потрібна допомога?

м. Львів, вул. Кокорудза, 6, (096) 081-99-80
© 2021 Реабілітаційний центр "ТВОЄ ЗДОРОВ'Я". Всі права захищено