location icon м. Львів, вул. Кокорудза, 6; Пн-Сб: 8:00-20:00

Ми перетелефонуємо і узгодимо з Вами час занять на дому Адреса центру вул. Кокорудза, 6, м. Львів
Ім'я не заповнено
Телефон не заповнено
Дякуємо. Очікуйте дзвінка
Ми перетелефонуємо і підберемо зручний для Вас час занять Адреса центру вул. Кокорудза, 6, м. Львів
Ім'я не заповнено
Телефон не заповнено
Дякуємо. Очікуйте дзвінка

Instagram facebook

Головний реабілітолог Степан Галун

Отримайте
фахову консультацію лікаря

Відправте заявку та отримайте фахову консультацію лікаря та лікувальні процедури із фізичним терапевтом у ПОДАРУНОК, не відкладайте турботу про своє здоров'я

Адреса центру вул. Кокорудза, 6, м. Львів

Артрити - це група захворювань, що об'єднуються загальною ознакою - запаленням одного або декількох суглобів. Одні з них частіше виникають у людей середнього віку, інші - в літньому віці. До деяких більше схильні жінки, до інших - чоловіки. В цілому артрити суглобів - одне з найбільш поширених захворювань опорно-рухового апарату.

Лікування артритів
Курс 10 занять
ІНДИВІДУАЛЬНА ЗНИЖКА ДО -32%

Щоб дізнатись ціну курсу вкажіть ім'я та телефон Ми перетелефонуємо та допоможемо Вам підібрати курс лікування та реабілітації Адреса центру вул. Кокорудза, 6, м. Львів
Ім'я не заповнено
Телефон не заповнено
Дякуємо за відправлену заявку

Основні причини артритів

артрит суглобуАртрити бувають інфекційними і неінфекційними.

У першому випадку причиною запалення є проникнення в суглоб інфекції через зовнішнє (травматичне) пошкодження або з кров'ю. У другому випадку причиною запалення може бути алергічна реакція, автоімунний процес, травма, порушення обміну речовин або дегенеративно-дистрофічний процес в суглобових тканинах. В останньому випадку мова йде про артрозо-артрити, коли запалення суглоба виникає на тлі руйнування хрящових тканин суглоба.

Симптоми артритів

Симптоми артриту залежать від локалізації виду захворювання.

Загальні симптоми - почервоніння, припухлість, набряклість, підвищення місцевої температури, біль в області запалення суглоба. Біль в суглобі (артралгія) зазвичай посилюється вранці або в другій половині ночі (після тривалого знерухомлення). Обсяг рухів у суглобі зазвичай не обмежений, але може відчуватися скутість суглоба, тугість при рухах.

Окремі випадки артритів

симптоми артритівРяд артритів має нейрогенне походження. Це означає, що їх причиною є дисбаланс нервової системи. Вплив цього дисбалансу на суглоби, як правило, має опосередкований характер, через ендокринну систему, і частіше зустрічається у жінок. Запалення суглобів при таких захворюваннях зазвичай має симетричний характер.

Подагричний артрит (подагра), причиною якого є не тільки дисфункція нирок, але і дисбаланс системи обміну речовин. У цьому випадку основними факторами розвитку захворювання є тривале вживання великої кількості гострої, смаженої, м'ясної їжі, солінь, копченостей, ковбасних виробів, м'ясних консервів, субпродуктів. Провокуючим фактором захворювання служить негативний психо-емоційний фон – дратівливість, гнівливість, запальний характер.

Як лікується артрит?

У медичній практиці лікування при артриті в основному зводиться до полегшення болю і запалення. Для цього використовуються нестероїдні протизапальні засоби (НПЗЗ) або стероїдні (гормональні) препарати у вигляді мазей, таблеток або ін'єкцій. Таке лікування має симптоматичний характер. Застосовувані препарати не запобігають втраті працездатності, не зупиняють руйнування суглоба, вимагають постійного використання і надають побічні ефекти. Цим пояснюється дедалі більша частота хірургічних втручань (протезування).

Для того щоб відновити суглоби, уражені артритом лікування повинно проводитися з урахуванням всіх факторів захворювання.

Просте симптоматичне лікування при артриті і артрозі не вплине на причину цих захворювань, а саме дисбаланс організму. Тому воно завжди дає тимчасовий і обмежений ефект. Зменшення запалення саме по собі не означає лікування артриту, якщо не усунути причини запального процесу. Причинами такого дисбалансу можуть бути переохолодження або тривалий вплив вогкості, холоду, неправильне харчування, недостатня фізична активність. Ці фактори знижують імунітет, погіршують роботу лімфатичної системи, призводять до появи набряків і надмірної ваги, обмінних розладів і хвороб суглобів, що вимагає лікування артриту і артрозу.

Методика кінезотерапії при лікуванні артриту допомагає підтримувати правильну рухову активність суглобів. Комплекси вправ призначаються індивідуально і виконуються під контролем лікаря. Оптимальна комбінація рухових вправ гарантує максимальну ефективність і досягнення довгострокових і стійких результатів:

 • полегшення болю в суглобі (суглобах),
 • поліпшення рухливості суглоба (суглобів),
 • зняття запалення, набряку і полегшення інших симптомів,
 • попередження ускладнень і поширення запального процесу.

У більшості випадків лікування артриту суглобів у нашому реабілітаційному центрі Твоє Здоровядосягається стійка ремісія, значне полегшення симптомів або одужання. На відміну від застосування фармацевтичних препаратів (НПЗП, гормональних) позитивні результати лікування артриту досягаються без побічних ефектів.

ВІДЕО ВПРАВИ ІЗ ЗАНЯТЬ

Варто знати, що ефективність лікувальних занять за методикою кінезотерапії залежить від правильності виконання вправ та грамотно підібраної програми. Вправи потрібно виконувати під наглядом досвідченого фахівця реабілітолога та на спеціальних антигравітаційних тренажерах. Заняття в звичайних спортзалах не гарантує досягнення позитивного результату.

 

ПРО РЕАБІЛІТАЦІЮ ТА ЛІКУВАННЯ У НАС

 

МИ ЗАВЖДИ ГОТОВІ ВАМ ДОПОМОГТИ

clock time

Підберемо максимально зручний для Вас час для отримання фахових консультацій та проведення лікувальних занять, як на дому, так і в нас в центрі

Doctor

У нас кращі фахівці у своїй сфері, які забезпечать кваліфіковану допомогу та результативне лікування

running man icon

Ми застосовуємо нехірургічне втручання, використовуючи тільки перевірені сучасні методики

equipment-advantage

Використовуємо передові технології та обладнання для успішного лікування і реабілітації

Реабілітаційний центр "ТВОЄ ЗДОРОВ'Я"

Ми спеціалізуємось на лікуванні та реабілітації застосовуючи методику кінезотерапії при захворюваннях хребта, суглобів, нервової системи, відновленні після травм, післяопераційних, перед- та післяпологових станах. Унікальність цього методу у використанні індивідуально розроблених рухових вправ на спеціальних тренажерах з навантаженням або без нього, які поліпшують загальний стан хворого, здійснюють коригуючу дію на перебіг захворювання, знімають больові відчуття і сприяють повному одужанню.

Проводимо навчання фахівців з реабілітації та видаємо сертифікати про проходження курсів у нашому центрі.

Методика кінезотерапії повністю виключає потребу у прийомі медикаментозних препаратів чи в хірургічному (оперативному) втручанні. Вона розрахована на абсолютно всі вікові категорії і бере до уваги поточний стан та індивідуальні особливості організму. Досвідчені фахівці розроблять та підберуть оптимальну програму занять саме для Вас. Ви можете скористатися фаховою консультацією лікаря та пройти сеанси лікувального масажу, який доповнює програми лікування і реабілітації.

Наша адреса: м. Львів, вул. Кокорудза, 6.
Телефон консультанта-адміністратора: 096-081-99-80.

 • tvoie-zdorovia1.jpg
 • tvoie-zdorovia2.jpg
 • tvoie-zdorovia5.jpg
 • tvoie-zdorovia6.jpg
 • tvoie-zdorovia7.jpg
 • tvoie-zdorovia8.jpg
 • tvoie-zdorovia10.jpg
 • tvoie-zdorovia11.JPG
 • tvoie-zdorovia12.jpg
 • tvoie-zdorovia13.jpg
 • tvoie-zdorovia14.jpg
 • tvoie-zdorovia18.JPG
 • tvoie-zdorovia20.jpg
 • tvoie-zdorovia21.JPG
 • tvoie-zdorovia22.JPG
 • tvoie-zdorovia23.jpg
 • tvoie-zdorovia24.jpg
 • tvoie-zdorovia119.jpg
 • tvoie-zdorovia126.jpg

Виникли запитання? Потрібна допомога?

м. Львів, вул. Кокорудза, 6, (096) 081-99-80
© 2021 Реабілітаційний центр "ТВОЄ ЗДОРОВ'Я". Всі права захищено